Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netgear wprowadza model SPH200W dla Skype

Netgear wprowadza model SPH200W dla Skype

sirmark 31 Października 2007 14:46

0 0

netgear sph200wNetgear wprowadził na polski rynek telefon Netgear SPH200W, pozwalający na komunikację za pośrednictwem programu Skype bez konieczności korzystania z komputera.

Telefon Netgear SPH200W został wyposażony w preinstalowne oprogramowanie Skype, umożliwiające bezpłatną komunikacje poprzez łącza internetowe zarówno z innymi użytkownikami aplikacji jak i zwykłymi telefonami stacjonarnymi i mobilnymi w atrakcyjnych cenowo stawkach. Telefon posiadając wbudowany moduł WLAN 802.11b/g będzie działał w każdym miejscu na świecie, w którym jest dostęp do zabezpieczonej (WEP i WPA-PSK) lub otwartej sieci, nie wymagającej logowania przez przeglądarkę. Użytkownicy korzystają z telefonu, tak samo jak podczas korzystania ze Skype. Menu telefonu, prezentowane w żywych, jasnych kolorach, wyświetla listę zapisanych kontaktów Skype wraz z informacją o ich dostępności, podobnie jak ma to miejsce w programie Skype na komputerze PC. Telefon umożliwia 4 godziny rozmów, a w stanie czuwania wytrzyma 48 godzin.
Telefon jest dostępny na polskim rynku w cenie ok. 530 zł. Urządzenie sprzedawane jest z dwuletnią gwarancją. Do każdego produktu dodawane jest 30 bezpłatnych minut w systemie SkypeOut na wszystkie międzynarodowe połączenia telefoniczne oraz 30 dni bezpłatnej poczty Skype Voicemail.

Źródło tekstu: Netgear     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2007-10-31 15:35:51  host: mail.poczta-polska.pl

    bezsens, cena zaporowa

  • 0

    2. ~aaa  2007-10-31 17:21:53  host: chaos.tpnet.pl

    zabawka dla dzieci :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet