Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netbook Samsunga w ofercie iPlusa

Netbook Samsunga w ofercie iPlusa

WitekT 24 Listopada 2008 12:08

0 0

samsung iplusmOd 26. listopada Plus wprowadza ofertę iPlusa wraz z netbookiem Samsung NC10. Do końca roku telekom chce sprzedać kilka tys. zestawów.

W ofercie z iPlusem w umowie na 2 lata z abonamentem za około 160 zł będzie kosztował złotówkę, w abonamencie za około 110 zł będzie kosztował 49 zł. Będzie także opcja z abonamentem za około 60 zł, ale wtedy jego cena będzie wynosiła 1299 zł. Im droższy abonament, tym większy limit transferu.

Samsung ma wbudowany modem HSPA (HSDPA 7,2 Mb/s i HSUPA 2,0 Mb/s) - bez simlocka.




Dane techniczne Samsunga NC10 są dość typowe jak na tej klasy sprzęt - procesor Intel Atom 1,6 GHz, 10,2-calowa matryca z rodzielczością 1024 x 600 pikseli, 1 GB RAM, dysk 80 GB, WiFi b/g, karta sieciowa 100 Mb/s, bluetooth 2.0, kamera 1,3 Mpix, czytnik kart pamięci. Wyposażony będzie w większą, 6-komorową baterię, która powinna wystarczyć na ponad 6 godziny pracy. Z mniejszą (3-komorową), wg deklaracji Samsunga, netbook może pracować do 3 godzin. Z mniejszą baterią waży 1,19 kg, a z większą - 1,33 kg.

Podobną ofertę przedstawiła niedawno Era. Tam można kupić netbooka HP Mini-Note 2133 z blueconnect i modemem Huawei na USB bądź ExpressCard za 89 zł miesięcznie przy umowie na 2 lata. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    29. ~pogo  2008-11-24 15:22:35  host: adsk66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    juz wydzwaniaja i jeszcze inne oferty wciskaja z laptopami i iplusem "dla stalych klientow"

  • 0

    30. ~berdys  2008-11-24 15:30:25  host: aaik142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja czekam na nodeB Playa na mojej prowincji i sie ajplus moze schowac ze swoimi promo i gprsem...

  • 0

    31. ~berdys  2008-11-24 15:32:15  host: aaik142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zeby nie bylo- maja juz pozwolenie UMTS/4/2275/1/08 ;D Neu Sandez juz dziala ;)

  • 0

    32. ~berdys  2008-11-24 15:36:38  host: aaik142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hym asusek 904 HD ma wiekszy dysk za nieco mniejsza cene ( widzialem za 100 PLN ). Brak BT o ile sie nie myle. Procek chyba ten sam...

  • 0

    33. ~berdys  2008-11-24 15:37:00  host: aaik142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    za 1000 PLN rzecz jasna ! ;)

  • 0

    34. ~berdys  2008-11-24 15:40:07  host: aaik142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aha ,dlaczego to napisalem- nie jestem zwolennikiem wbudowanych modemow ;) Strasznie niewygodne. Podstawowa wada to to, ze nie mozna podpiac do innego kompa ;) nie ma jak modem USB.

  • 0

    35. ~berdys  2008-11-24 15:42:34  host: aaik142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    904 jednak ma 900 mhz :( a nie 1.6. ;)

  • 0

    36. ~berdys  2008-11-24 15:48:34  host: aaik142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    904HD bt tez ma ;) czuje sie zagubiony ;) za duzy wybor ;D

  • 0

    37.  2008-11-24 16:02:55

    Kurcze naprawdę brakuje na naszym rynku testu porównawczego jakości wbudowanych modemów do modemów zewnętrznych - chodzi głównie o czułość toru radiowego - czy w tej samej lokalizacji modemy wewnętrzne działają -tak samo , lepiej czy gorzej od wewnętrznych ... Ja sam może bym nabył ten sprzęt ale boję się o jakość wbudowanego modemu :/

  • 0

    38.  2008-11-24 16:42:03

    hehehe, a co z napędem optycznym? ;o)

  • 0

    39.  2008-11-24 17:11:35

    @38 z zalozenia brak, macbook air tez nie ma i nikt nie placze. ew. mozna zawsze kupic dysk i naped zewnetrzny na usb ;)

  • 0

    40.  2008-11-24 17:42:48

    śmieję się, o nie potrzebuję na co dzień - zawsze można większą ilość WLAN'em puścić lub przez USB ;o) btw. będzie ogólnie dostępny, czy 'na zapisy' jak we wcześniejszych podejściach z promocjami lapkowymi?

  • 0

    41.  2008-11-24 18:00:07

    kubik - a po co? jaki problem mieć napęd optyczny jeśli komputer ma w sieciach pracować? no i zawsze można kupić - nie są drogie...

  • 0

    42.  2008-11-24 18:12:52

    wlo, śmieję się ;o) bo pierwsze pytanie jakie zadał mi kumpel - 'nie ma dvd?' ;oD

  • 0

    43. ~robertnik  2008-11-24 18:20:04  host: 77-253-65-113.adsl.inetia.pl

    @Andy NC10 zdecydowanie jest klonem Msi Wind. Ma tą samą płyte i inne parametry. @Szalony nie powiedziałem że Blueconnect jest choćby dobrym łaczem. Moja opinia dotyczyła ratalnego zakupu ślicznego netbooka i ta oferta jest najatrakcyjniejsza. Ktoś coś wspominał o platformie VIA. To nEtbook i to co ma działać to działa świetnie. Mam winda i dziś dotknołem HPeka. HP jest śliczniejsze głośniejsze od Winda touchpad działa jak powinien! ma pciexprees i modem się chowa!, jednak się grzeje :, matryca ma mały kąt otwarcia. W specyfikacji od ery (PDF i druk który otrzymuje klient) ma rozdzielczość 1200x700 co oczywiście jest bzdurą bo ma 1000x600 skalowaną do 1000x700 :P WIęc można brać pobawić się i zrezygnować ze względu na niezgodność przedmiotu z umową :P

  • 0

    44. ~  2008-11-24 21:22:24  host: abpt22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co ty pieprzysz, jaką płytę? główną? Gdzie? Sammy: http://tinyurl.com/657xmj wind: http://tinyurl.com/5ty9ql a to, że jest na 945gm nic nie oznacza, intel po prostu używa w tej chwili tego i tylko tego czipsetu z atomem. każdy netbuk na atomie będzie miał taki konfig, dwujajcowych atomów dla notebuków jueszcze nie ma (tylko desktopówki)

  • 0

    45. ~  2008-11-24 21:29:18  host: acif206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    male pytanko czy ten modem obsluguje tez gprs, edge ? bo jak nie to troche ogranicza zasieg dzialania. ewentualnie czy mozna w promocji dorzucic zewnetrzny modem na usb?

  • 0

    46.  2008-12-04 19:32:17

    @45: zapytajmy Witka :) Witku jako mający do testów Samsunga NC10 czy ów model oprócz modułu hspa w modemie ma też EDGE/GPRS?

  • 0

    47. ~anulka8845  2008-12-05 09:48:55  host: 89.108.200.5

    pytałam się o ten modem w plusie i mailem, bo tez mnie to interesuje;P modem działa na edgu czy gprsie jesli kto potrzebuje wiec kein problem!:)

  • 0

    48.  2008-12-06 16:01:47

    EDGE/GPRS działa, dokładnie wczoraj doświadczyłem transferu rodem z modemów dial-up TP, no ale to było na poziomie -1 żelbetonowego budynku ;o)

Dodaj swoją opinię