Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netbook Samsunga w iPlusie - oficjalnie

Netbook Samsunga w iPlusie - oficjalnie

WitekT 24 Listopada 2008 17:18

0 0

samsung iplus2mOd 26. listopada w ofercie iPlus dostępny jest ultramobilny netbook Samsung NC10 z wbudowanym modemem HSPA. Modem umożliwia pobieranie danych z sieci do komputera z prędkością do 7,2 Mb/s (HSDPA), a wysyłanie danych z komputera do sieci z prędkością do 2,0 Mb/s (HSUPA).

 

iPlus 60

iPlus 75

iPlus 110

iPlus 160

Abonament

60 zł

75 zł

110 zł

160 zł

Abonament 1 zł

2 miesiące

3 miesiące

Limit transmisji

1 GB

3 GB

8 GB

13 GB

Samsung NC10

1299 zł

799 zł

49 zł

1 zł






samsung iplusmCeny brutto (z VAT). Umowa na 24 miesiące, dodatkowo pakiet Kaspersky Internet Security 2009 z 2-letnią licencją za 1,22 zł. Oferta dostępna jest także dla abonentów iPlusa, którym kończy się kontrakt.

Szczegółowe parametry techniczne netbooka Samsung NC10 dostępnego w ofercie iPlus:
wymiary: 26,1 cm x 18,55 cm x 3,03 cm,
waga: 1,33 kg,
wbudowany modem HSPA (HSDPA z prędkością do 7,2 Mb/s, HSUPA z prędkością do 2,0 Mb/s),
panoramiczny ekran 10,2-cala WSVGA (1024 x 600) SuperBright Non-Gloss LED,
procesor Intel Atom N270 (1,6 GHz, 533 MHz),
system operacyjny Microsoft Windows XP Home (SP3) PL,
pamięć RAM 1 GB DDR2 533 MHz,
dysk twardy 160 GB SATA,
kamera internetowa 1,3 Mpix,
bezprzewodowa sieć lokalna LAN Atheros 802.11b/g,
Bluetooth 2.0,
złącza: czytnik kart 3-w-1 (SD, SDHC, MMC), 3 x USB, wyjście słuchawkowe, wejście na mikrofon, mikrofon wbudowany, port VGA ,
bateria 6-komorwa; czas pracy do 7 godzin (zgodnie z BatteryMark, czas pracy zależny od warunków pracy i konfiguracji),
klawiatura z powłoką antybakteryjną w technologii Silver Nano,
gwarancja 2 lata door-2-door.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 201
  • 0

    182. ~  2008-12-07 20:04:43  host: abve200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Biorę więc umowę na babcię - cóż! Jak Wam działa iPlus w Toruniu?

  • 0

    183. ~  2008-12-07 21:44:57  host: f96-021.opera-mini.net

    a_lex I dobrze, to ja zaczynam myslec o jak najmniejszym (i najtanszym) netbooku. Czyli o Eee PC 9". Moze po swietach jeszcze stanieje. Tylko sie zastanawiam nad klawiatura, czy jednak nie za mala. I wolalbym zeby bateria dluzej trzymala. A na wypasiony model jeszcze przyjdzie czas. Eee jest sympatyczny :-)

  • 0

    184.  2008-12-08 00:15:35

    Ten bez nicka, dwa ostatnie posty to ja. Zastanawia mnie jeszcze jedno. Czy łatwo można rozszerzyć jego pamięć do 2GB RAM?

  • 0

    185. ~mac  2008-12-08 09:55:06  host: cxs202.internetdsl.tpnet.pl

    w nc10 jest jedno gniazdo pamięci - pod klapką - bezproblemowo wyciągamy kość 1 GB i montujemy 2 GB (to jest max obsługiwane przez tego netbooka)

  • 0

    186.  2008-12-08 10:10:56

    Na stronie Plusa jeszcze stare wartosci cenowe, ponoc zmiany maja byc od wtorku... tak czy owak, jade powoli sprawdzic, czy nie ma dostepnego modelu ;)

  • 0

    187.  2008-12-08 10:25:24

    PLANET - byłem bliski zakupu tego Asusa, tyle tylko, że za ponad 2400zł dostajesz wtedy samego netbooka (pseudonetbooka właściwie, bo Asus wrzuca go do innej szuflady), z deko słabszą baterią i niestety, ale większymi gabarytami - no i bez Internetu. Ramka wokół ekranu to oprócz ceny sprzętu największa wada Asusa. Poza tym miód - Sirmark stwierdził, że mnie "pogrzało", że chcę kupić tak drogiego netbooka, a mi się marzyła ta podwójna karta graficzna czy czytnik linii papilarnych i dysk 250 GB. Ekonomia wzięła górę nad zachwytem - za mniejszą kwotę mam bardzo wytrzymałego netbooka, z wbudowanym modemem (który okazał się genialny - nawet 4 Mb/s po Plusie wyciągam, gdy w tej lokalizacji nigdy nie łapałem więcej niż 2 Mb/s - poprzednia umowa zakończona z dniem 1. listopada, więc nie tak dawno). Do tego dochodzi aspekt ewentualnych rat - biorąc komputer na umowę typu telefon w promocji, nie podpisuję umowy kredytowej = mniej formalności i większe możliwości kredytowe w razie konieczności zaciągnięcia jakiegoś poważniejszego kredytu. Samsung jak sądzę sprosta moim wymaganiom na najbliższe dwa lata. W trybie HSPA, z włączonym radiem Internetowym, taktowany zegarem 1,6 GHz komputer wytrzymał prawie 7,5h. Normalna praca przy użyciu WiFi (www, jakieś tam GG, Outlook, zainstalowanie kilku programów) - to jakieś 5,5 - 6,5h, w zależności od jasności ekranu. Co istotne, dołączona bateria 6 cell nie wystaje jakoś specjalnie poza obudowę. W zasadzie jedyną poważną wadą sprzętu jest błyszcząca pokrywa, do tego jeszcze dochodzi tandetny pokrowiec w zestawie. 1GB pamięci RAM wystarcza pod WinXP.

  • 0

    188.  2008-12-08 11:47:19

    LuiN: no tak, N10 kosztuje te okolo 2350, oprocz przypadku tego szczesliwca z Allegro sprzed prawie dwoch miesiecy, co lyknal za 2k - co prawda sprowadzany z US, ale z gwarancja byla ponoc takze lokalna i do tego z dyskiem 320 GB (miast 250) i w dodatku z Vista Business (ktora umozliwia bezproblemowy downgrade poprzez M$ do XP Pro...). Netbook do konca to tez nie jest, racja - Asus wklada mniejsza matryce w wieksze body i do tego doklada Atoma - a wiec moze byc i minilaptopem zwany. Bateria jest marginalnie slabsza, choc w praktycznych zastosowaniach okolo godzine krocej bedzie trzymac (praktycznie 5 h na WiFi z jasnym ekranem). Gabaryty to jedno, dla niektorych problemem moze okazac sie masa, a jedno i drugie zwiazane jest wlasnie z ta jego 'dualna' nisza. W moim przypadku pewnie bedzie tak, ze poczekam az Asus stanieje, albo go sprowadze z zewnatrz :P (w wersji z XP Pro, albo ewentualnie Vista Business/Ultimate) i dyskiem 320, bo dzisiaj juz bylem przejazdem w Plusie i "mam czekac na telefon". No to predzej doczekam sie podwyzki cen, niz dostepnosci 'za tej promocji'... Co do zdolnosci kredytowej, racja. Samsung tez jest calkiem fajny, generalnie mam go za dobrego, moze nawet bardzo dobrego netbooka, wiec nie obrazilbym sie, gdyby sie go udalo wziac - acz tylko po 'starej' cenie. Bateryjka w Asusie faktycznie, wystaje marginalnie poza obudowe. A jako, ze Plus daje tylko wersje fortepianowe, to trzeba nosic szmatke, coz ;) No nic... pozostaje poczekac i zobaczyc, jak sie ta sytuacja rozwinie, choc ja nie jestem optymista...

  • 0

    189. ~  2008-12-08 12:23:19  host: hyp-net-76-2.lodz.msk.pl

    w infolinii sprzedazowej plusa powiedzieli, ze plus jako plus ma miec dostawe samsungow.... 15 grudnia - to ciekawe jak to sie ma z plotkami, ze ma zdrozec w tym tygodniu skoro i tak ich nie beda mieli

  • 0

    190. ~?  2008-12-08 14:43:16  host: fwlwaw21-2-lo-nat10-mask30.net.t-novum.pl

    dla zainteresowanych : netbuczek juz od dzis jest drozszy weszla dzis nowa stawka ; pracownik polkomtela

  • 0

    191. ~?  2008-12-08 14:51:51  host: fwlwaw21-2-lo-nat10-mask30.net.t-novum.pl

    w abonamentach za 49 i 59 zl kosztuje 1291 zl a w ab. 89 i 129 kosztuje 699zl ostro co

  • 0

    192.  2008-12-08 22:27:41

    #190, 191: za przeproszeniem - nie pierdol, bo cenniki zmieniaja sie od jutra, 'netbuczkowe' dziecko... poza tym, po co podawac firmowe stawki netto, skoro mozna duzo prosciej ? "pracowniku", zal.pl

  • 0

    193. ~kid  2008-12-09 00:19:14  host: host114.router3.tygrys.net

    to prawda, ceny pojda w gore! zamowilem telefonicznie netbooka 4.12 w cenie 49 zl przy abonamencie 110. 6.12 potwierdzili zamowienie wraz z cenami. dzis, tj. 8.12 rano dzwonila babeczka, poinformowala o formalnosciach zw. z odbiorem i podpisaniem umowy przy kurierze, no i potwierdzila ceny. 5 godzin pozniej dzwoni ta sama babeczka: "przepraszam, ale teraz w abonamencie 110 netbook kosztuje 699 zl. czy nadal jest pan zainteresowany?". odmowilem... i gdyby ta babeczka stala na wyciagniecie reki, to chyba by jej sie cos stalo. hamowa, co?! pzdr!

  • 0

    194.  2008-12-09 02:57:51

    kid: niepowazne bylo to o tyle, ze wyzsza cena obowiazuje od 9.12.. wczoraj jeszcze obowiazywala stara cena.

  • 0

    195. ~?  2008-12-09 08:16:55  host: fwlwaw21-2-lo-nat10-mask30.net.t-novum.pl

    oficjalnie juz od wczoraj sprzedawalem nowe ceny i od wczoraj obowiazuja wiec po co pieprzyc glupoty losiu jak sie nie znasz do pana planet

  • 0

    196. ~  2008-12-09 11:44:30  host: f96-029.opera-mini.net

    otoz to! nie mam zalu, ze podniesli ceny, bo moze jakies tam swoje powody maja (za duza sprzedaz?). wkurza mnie tylko, ze zrobili to po zlozeniu zamowienia, ze tego samego dnia podali dwie rozne ceny i ze cala ta akcja promocyjna generalnie swietnie wygladala tylko na papierze, bo faktycznie od samego poczatku nie bylo netbookow (Trojmiasto), nikt nie wiedzial kiedy beda, a jak wreszcie dotarly, to w nowych cenach. Minus dla Plusa.

  • 0

    197. ~?  2008-12-09 12:53:59  host: fwlwaw21-2-lo-nat10-mask30.net.t-novum.pl

    szkoda troche ze az tak duzo podniesli cene.Ja kupilem z pierwszego rzutu dostalismy tylko 2 na salon

  • 0

    198.  2008-12-09 21:35:57

    No to jestes idiota, bo regulaminy weszly od dnia DZISIEJSZEGO. Wiec po raz kolejny powiem dosadnie - nie pierdol i nie wciskaj kitu na sile, zorientuj sie lepiej co 'sprzedajesz' (bo w to nie wierze, 'netbuczkowe' dziecko). A jesli rzeczywiscie jestes sprzedawca, to tylko gorzej dla ciebie. Bo jak swiadczy o tobie to, ze naciagasz klientow na wyzsze ceny z regulaminu z przyszlego dnia ? ;> I 'losiu' - zobacz sobie, od kiedy obowiazuja nowe cenniki i regulaminy i laskawie ZAMILKNIJ, bo sam pieprzysz glupoty :>

  • 0

    199. ~  2008-12-10 08:51:03  host: fwlwaw21-2-lo-nat10-mask30.net.t-novum.pl

    sluchaj nie bede sie z toba klocic bo nie znizam sie do twojego poziomu w kazdych swych komentarzach jedziesz po kims jak po szmacie jaka ty szkole ukonczyles sluchaj pracuje w cc conversa i nowe cenniki sprzedawalismy juz tego dnia tak jak napisalem

  • 0

    200.  2008-12-10 13:02:32

    W porzadku, moge cofnac swoje wycieczki osobiste i masz tutaj racje, ze pojechalem ponizej pasa, ale mowiac krotko - pisz zgodnie z prawda, bo klamcow nie zdzierze i stad taka, a nie inna moja reakcja (tymbardziej, ze szedles w zaparte). Zobacz, od kiedy obowiazuja regulaminy i cenniki... data zmiany to JEDNOZNACZNIE 9ty grudzien. Sugerujesz, ze Plus myli sie w oficjalnych pismach, wszystkie szanujace sie portale telekomunikacyjne pisza blednie, salony firmowe Plusa/punkty sprzedazy Plus/infolinia Plusa/a takze partnerzy handlowi Plusa informuja o dniu DZIEWIATEGO, a jedynie wy macie racje ? Widze tu lekka dysproporcje ;) Zobacz rowniez w oficjalnych pismach, od kiedy obowiazuje promocja i od kiedy obowiazuja nowe cenniki - cytujac z regulaminow promocji, zarowno firmowych, jak i indywidualnych: "Ceny detaliczne modemów/netbooka oferowanych na warunkach ogólnych aktualne na dzień 09.12.2008" oraz "2. Promocja trwa od 09.12.2008 r. do odwołania.". I wobec tego to, ze sprzedawaliscie dnia 08.12.2008 po cenie z 09.12.2008, NAWET jesli dostalicie RZEKOMO takie informacje z gory - swiadczyc bedzie tylko o was negatywnie, choc pewnie odsetek klientow, ktorzy beda tego swiadomi bedzie znikomy. Plus mogl was tak poinformowac byc moze dlatego, ze zapewne NC10 i tak nie byly dostepne na waszych stanach i wobec tego najblizsza dostawa bylaby i tak najwczesniej 9tego albo pozniej (co i tak jest wprowadzeniem klienta w blad z punktu widzenia prawa) - ale nie zmienia to faktu, ze data zmiany warunkow promocji/cennikow jest JEDNOZNACZNA. I wszystko chyba jasne. EOT ?

  • 0

    201. ~revi  2008-12-14 04:44:18  host: apn-77-112-172-248.gprs.plus.pl

    @196: W 3city było ciężko z NC10 ale BYŁ. W Vobisach. I tam trzeba było najpierw uderzać. Mi się udało. Zamówiłem/zapłaciłem szczęśliwe jak się okazuje 49zł :) 4tego grudnia a 8.12 miałem odbiór. W międzyczasie miałem telefon z Vobisu-Tesco na Chełmie, także.. NC10 był dostępny w 3city (choć w sposób w jaki nie powinno to się nawet zdarzyć - te zapisy w salonach) tylko trzeba było się przy tym trochę zakręcić.

Dodaj swoją opinię