Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Netbook HP mini 210 z modemem HSDPA w ofercie Orange

Netbook HP mini 210 z modemem HSDPA w ofercie Orange

WitekT 27 Maja 2010 22:39

0 0

Od dziś w ofercie Business Everywhere w Orange dostępny jest netbook HP Mini 210 3G, który będzie dostępny już od 1 zł przy umowie na 24 miesiące. Od 1. lipca będzie dostępny także dla klientów prywatnych w ofercie Orange Free - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.



hp mini Konfiguracja netbooka to procesor Intel Atom N450 (1,66 GHz), zintegrowana karta graficzna Intel GMA 3150, 1 GB pamięci RAM, dysk 250 GB, WiFi b/g i 6-komorowa bateria, pozwalająca na ponad 6-godzinną pracę. Matryca ma 10,1 cala i rozdzielczość 1024 x 600 pikseli. Netbook będzie dostarczany z wbudowanym modemem HSDPA i systemem Windows 7 Starter.

Cena netbooka kształtuje się następująco:




orange hp minim

Ceny netto (bez VAT). Netbook w wolnej sprzedaży (bez aktywacji) kosztuje 1384,42 zł (1689 zł z VAT). Od 1. lipca abonament w wersji Standard będzie droższy o 10 zł (będzie wynosił 99 zł netto).

Zobacz: regulamin oferty Business Everywhere z netbookiem HP Mini 210 3G (plik .pdf; 54 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9.  2010-05-27 23:36:42

    Zamieniasz Windowsa na Ubuntu Netbook Edition albo EasyPeasy czy każdą inną netbookową dystrybucję Linuksa lub dowolną "lekką" dystrybucję Linuksa i problem niewydajności sprzętu znika.

  • 0

    10.  2010-05-27 23:44:59

    Ostatnio powstała ciekawa dystrybucja Linuksa dla netbooków we współpracy Intela i Nokii MeeGo 1.0. Testy szybkości startu systemu na netbooku jednego z użytkowników: - Windows 7 w 70 sekund - Ubuntu w 35 sekund - MeeGo w 20 sekund

  • 0

    11. ~  2010-05-28 00:12:55  host: 62.152.133.227.dsl.dynamic.eranet.pl

    Naprawdę, to w Orange z ofetą było kiepsko... ale, ale ta OFERTA JEST ŚWIETNA i bije innych na łeb

  • 0

    12. ~jockey  2010-05-28 09:31:37  host: dok182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No nie wiem czy tak mocno "biję innych na łeb" przecież to jest biznes. w Erze też 4gb kosztuję 89 pln, netbook też za 1 pln. ale Era Hotspoty daję darmowe, a Orange aż 30 pln miesięcznie za to bierze ! do tego w tym planie potem będzie po 99 pln ta taryfa. zatem oferta trochę gorsza niż Ery

  • 0

    13. ~wroc  2010-05-28 10:02:56  host: user-188-33-14-233.play-internet.pl

    Z wbudowanym modemem czy ZTE na USB?

  • 0

    14.  2010-05-28 10:05:36

    wroc: przecież w newsie jasno jest napisane...

  • 0

    15. ~13245  2010-05-28 10:46:17  host: 73.217-171-62.tkchopin.pl

    Dla klientow indywidualnych tez jest laptop. Orange free premium za 199 na 24m oraz 1 na 36 miesiecy.

  • 0

    16. ~gekon  2010-05-28 13:40:22  host: 77-253-3-80.adsl.inetia.pl

    w PLUSIE za 89 zł ,dostaje się 20 GB,100 GB od 24.00 do 9.00 i 0,5 GB na wskazany telefon. więc ta oferta to niestety KIBEL

  • 0

    17. ~gekon  2010-05-28 13:41:52  host: 77-253-3-80.adsl.inetia.pl

    100 GB i 0,5 GB na telefon oczywiście za darmo

  • 0

    18. ~DO GEKON  2010-05-28 14:21:06  host: 73.217-171-62.tkchopin.pl

    A LAPTOP JEST?

  • 0

    19. ~gekon  2010-05-28 15:26:18  host: 77-253-3-80.adsl.inetia.pl

    tak od 31.05.2010 - Netbook Acer Aspire One D250 HSPA + 2GB za 1 zł

  • 0

    20. ~nowak  2010-05-28 15:47:53  host: afsw1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    możecie coś wiecej napisać o ofercie Plusa z netbookiem ? (jakie modele netbooków, który polecacie) najkorzystniej chyba dla indywidualnych jest samemu kupić lapka i przy przedłużaniu netu stacjonarnego (lub przy podpisywaniu nowej umowy) w orange wziać za 10 zł net bezprzewodowy z limitem 2 GB - ja przynajmniej tańszej oferty nie widzę) Ale znajomy może wziąć na firme więc rozważam albo tego HP-ka w Orange albo coś z Plusa - jak ma ciekawszą oferte)

  • 0

    21. ~ZIbi  2010-05-28 16:29:24  host: 130.pppoepub.vspace.pl

    Orange bije wszystkie inne sieci na łeb. Technologia CDMA choćby i teraz to cudeńko ;] Sam mam CDMA i chodzi dosłownie wszędzie!!! A nie wiem czy i na netbooka sie nie skuszę, bo jest po prostu zaje..ty ;]

  • 0

    22.  2010-05-28 20:26:51

    Tak tak Zibi a w Warszawie potrafi ostro przymulić i trzeba restart modemu robić :/ Wg mnie oferty laptopów przegrywają z ofertami laptopów Ery, tam jest to lepiej przemyślane nie trzeba mieć takiej kasy, a i nie wychodzi drożej niż w Pomarańczy.

  • 0

    23. ~Sebulba  2010-06-10 10:16:02  host: public-gprs111976.centertel.pl

    Więcej o Mini 210 www.e-netbook.info/899/hp-mini-210-recenzja

  • 0

    24. ~Quentin  2010-08-17 00:11:41  host: 178-36-104-186.adsl.inetia.pl

    Mam tego netbooka od ponad miesiaca i mam problem ze zwiekszeniem pamieci RAM z 1-go na 2 GB. Nie widzi kosici dwugigowych, a wsadzilem ich juz kilka. Zaktualizowalem BIOS do najnowszego i nic... :(. Mieslicie podobny problem?

  • 0

    25.  2010-08-17 08:14:23

    Quentin: wyłącz w BIOSie te 1 GB na płycie głównej albo wsadzaj tylko kości gigowe.

  • 0

    26. ~Quentin  2010-08-17 22:44:36  host: 178-36-104-186.adsl.inetia.pl

    WitekT: netbook ma tylko jeden slot... Co masz na mysll mowiac o wylaczeniu w BIOSie 1GB? BIOS nie daje takich mozliwosci...

  • 0

    27.  2010-08-18 08:25:41

    Quentin: i był on wolny czy była w nim kość 1 GB?

  • 0

    28. ~Quentin  2010-08-18 16:11:10  host: 178-36-104-186.adsl.inetia.pl

    Byla w nim kosc 1GB,ktora chce zamienic na 2GB. Na 1GB komp chodzi, a 2GB nie widzi. W BIOSie nie da sie nic zrobic.

Dodaj swoją opinię