Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Neostrady dla szkół za złotówkę

Neostrady dla szkół za złotówkę

WitekT 1 Września 2004 11:15

0 0

Telekomunikacja Polska chce wyposażyć w tym roku szkolnym do 10 tys. szkół w szerokopasmowy dostęp do Internetu.

We wtorek porozumienie w tej sprawie podpisali minister edukacji Mirosław Sawicki i prezes TP SA Marek Józefiak. Jeżeli szkoły zdecydują się na ofertę TP SA, będą mogły przez rok korzystać z Neostrady za złotówkę miesięcznie (w następnych latach płaciłyby po 59 zł). Dodatkowo szkoły otrzymają 100 MB przestrzeni dyskowej oraz nie będą miały żadnych ograniczeń w transferze danych.
Józefiak poinformował, że TP SA będzie współpracować z firmą Alcatel, która zaoferuje szkołom modemy po cenie trzykrotnie niższej niż rynkowa. Z kolei Sawicki dodał, że oferta nie niesie ze sobą żadnych dodatkowych obciążeń dla szkół i budżetu państwa, a szkoły nie będą miały żadnych zobowiązań promocyjnych wobec TP SA.

Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-38-2.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet