Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Neostrada wyróżniona

Neostrada wyróżniona

WitekT 6 Stycznia 2005 18:37

0 0

W VII edycji konkursu Europrodukt Telekomunikacja Polska otrzymała nagrodę w kategorii usługa, za szerokopasmowy dostęp do Internetu - neostrada tp.

Kolegium Konkursowe pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów RP uznało, że dzięki wysokiej jakości i przystępnej cenie neostrada tp przyczyniła się do upowszechnienia szerokopasmowego dostępu do Internetu w Polsce.

W ciągu zaledwie dziewięciu miesięcy 2004 r. liczba użytkowników neostrady tp wzrosła ponad czterokrotnie, ze 108 tys. do 453 tys. klientów. Dzięki temu Polska znalazła się wśród państw o najwyższej dynamice wzrostu szerokopasmowego Internetu na świecie. Według firmy badawczej Point Topic, w okresie pierwszych 6 miesięcy 2004 r. największa dynamika wzrostu bradbandu była właśnie w Polsce.
Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Handlowe, a patronują mu: Prezes Rady Ministrów RP, Ministerstwo Gospodarki i Pracy oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. W sześciu dotychczasowych edycjach konkursu tytułem Europrodukt wyróżniono ponad 180 przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego oraz szkół.

W 2003 r. w plebiscycie zorganizowanym przez pismo PC World Komputer Telekomunikacja Polska została wyróżniona za neostradę tp tytułem Dostawcy Usług Internetowych 2003. Neostrada tp została też nagrodzona w XIV edycji konkursu Polskiego Godła Promocyjnego Teraz Polska w kategorii usług teleinformatycznych.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~kapitano  2005-01-06 21:31:00  host: dkb12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ahahahah, fajnie tylko u mnie połowa miasta am problem z neo, wszyscy pingi po 300 do wp.pl i transfery po 6kb/s i TP przez tydzień od momentu jak zadzwoniłem nic nie zrobiła, haha, naprawde należy im się ta nagroda haha

  • 0

    2. ~kokos  2005-01-07 01:16:00  host: bb245.internetdsl.tpnet.pl

    nagroda dla tepsy???...he..he.nie uwierze no chyba za mistrzostwo świata w obrzydzaniu życia ..to i tak za mało powiedziane

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet