Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "neostrada tp" z laptopem Della

"neostrada tp" z laptopem Della

WitekT 20 Sierpnia 2007 17:44

0 0

dell 1501 neostradamOd 20. sierpnia w ofercie Telekomunikacji Polskiej dostępna będzie neostrada tp w promocji z laptopem na raty 0%. Co ciekawe - jest to sprzęt marki Dell.

Promocja aktualna jest do 31. grudnia lub wyczerpania zapasów. Dostępna jest w salonach sprzedaży tp, a sukcesywnie będzie wchodziła do sprzedaży także w salonach Orange.




Każdy, kto w czasie trwania promocji podpisze umowę lub aneks na neostrada tp na okres 12, 24 lub 36 miesięcy, będzie miał dodatkowo możliwość zakupu laptopa Dell Inspiron 1501 za kwotę 2268 zł. Będzie mógł zapłacić za niego gotówką lub skorzystać z dogodnego systemu ratalnego 0% rozkładając płatność na 36 rat po 63 zł albo na 24 raty po 94,50 zł. Dostępna jest także opcja pośrednia tzn. system gotówkowo - ratalny 0% przy co najmniej 10% wpłaty własnej. Tu również rat może być 24 lub 36. Sprzedaż ratalna prowadzona jest przy współpracy z Lukas Bankiem.

Podstawowe dane techniczne laptopa Dell Inspiron 1501, to procesor AMD Sempron 3500+, Windows XP HE PL, 15,4" WXGA (1280 x 800) TrueLife, 512 MB pamięci, dysk 80 GB, ATI Radeon Xpress 1150, DVD/CD-RW, WiFi b/g.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 0

    54. ~rysiek  2007-08-21 19:32:36  host: nat-be2.aster.pl

    nie jestem za bardzo w toku waszej dyskusji, ale sie wypowiem generalnie o tej promocji: dla mnie wiązanie jakiejś usługi z jakimś produktem jest oczywiście ok dla sprzedających firm(zarobi i tp i dell), ale dlaczego nie da sie po prostu klientom wolnego wyboru; niech tp obniży abonament za nternet, albo chociaż jak alternatywni operatorzy nie wymusza standardowego abo telefonicznego; wtedy ludzie beda szczesliwi bo zaoszczedza kase i bedzie ich stac na różne cacka

  • 0

    55. ~Chrome_TP  2007-08-21 20:20:32  host: 212.160.172.70

    Bo spece od kalkulacji i mraketingu stwierdzili bo po co ? :P Grupa TP jak ktoś jeszcze nie zauważył ma dość często dziwne sposoby na reklamowanie swoich produktów ;]

  • 0

    56. ~Olaf  2007-08-21 20:37:27  host: nat-tar.aster.pl

    I tak TP nie osiagnie tego co przez ostanie miesiace udalo sie osiagnac Netii.

  • 0

    57. ~ukenamuniu  2007-08-21 21:09:14  host: nat-go2.aster.pl

    Dla wielu rodzin problemem jest brak komputera. Taki abonament (laptop + Neo)za kilkadziesiąt złotych uratuje przed "wykluczeniem" tysiące dzieciaków.

  • 0

    58. ~MIchał  2007-08-21 23:24:14  host: acz59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ukenamuniu- to chyba dla was problem .. bo juz nawet Kononowicz nie kupi od was Neo nie mając komputera. od paru tygodni tłumienie na mojej linii wynosi 47dB. Nie da się rozmawiać a Neo ledwo zipie. I wszyscy na 9393 maja to w d... Co z tego że mam 3 komputery.

  • 0

    59. ~ukenamuniu  2007-08-22 00:39:25  host: nat-go2.aster.pl

    MIchał: chyba to jakieś "łącze nieaktywne". Może takie UKE wpisał do decyzji o uwalnianiu?

  • 0

    60. ~Gal  2007-08-22 07:57:59  host: 80.50.40.250

    ukenamuniu - dobre, niedlugo UKE bedzie winne gradobiciom. To jest logika ulomnych jednak...

  • 0

    61. ~ukenamuniu  2007-08-22 10:31:49  host: nat-go2.aster.pl

    Gal: albo ja nie chwytam, że Ty żartujesz, albo Ty, że ja. Łączy aktywnych 47dB nie ma w przyrodzie. Dla analogowego (300-3400Hz) jest to kilka dB.

  • 0

    62. ~Gal  2007-08-22 14:46:52  host: 80.50.40.250

    ukenamuniu - nie w przyrodzie, a w TPSA. To roznica.

  • 0

    63. ~ukenamuniu  2007-08-22 16:59:58  host: nat-go2.aster.pl

    Gal: nie rozumiem. Nie ma w TP? Wiadomo,że nie mą. U innych są? Też nie ma. Więc nie ma i w przyrodzie. Powyżej kilku dB nie nadaje się dla pasma telefonicznego.

  • 0

    64. ~Chrome_TP  2007-08-22 17:41:42  host: 212.160.172.70

    Ukenamuniu - parę razy miałem klienta z tłumieniami 50-55dB i synchro jeszcze było aczkolwiek ciężko mówić w tym przypadku o dużej stabilności usługi... ;]

  • 0

    65. ~ukenamuniu  2007-08-22 21:41:29  host: nat-go2.aster.pl

    Chrome: MIchał napisał, że przy 47dB nie da się rozmawiać. Napisałem więc jakie musi być łącze dla telefonii.

  • 0

    66. ~nazeer  2007-08-22 22:21:57  host: acae250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a świstak kręci swoje sreberka...

  • 0

    67. ~hincu  2007-08-24 17:31:31  host: 208.35.198.242

    ja mam 47dB i neo 1 Gbit śmiga wyśmienicie....

  • 0

    68. ~  2007-08-26 12:54:42  host: akt3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam 55db i neo 2 Gbit śmiga wyśmienicie....

  • 0

    69. ~  2007-08-27 11:08:18  host: ald134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    67

  • 0

    70. ~Chrome_TP  2007-08-27 20:03:28  host: 212.160.172.70

    Ę ? w sumie detal - albo ktoś wałka kręci albo mieliście na myśli łącza 1 i 2 ale Megabitowe ;] Przynajmniej na razie chyba nikt z opów nie realizuje takich łączy(Gb/s) dla klienta indywidualnego :]

  • 0

    71. ~gosc  2007-08-28 12:56:09  host: net3.wlanet.wla.pl

    ech Gb :) i obudzili sie z reka w nocniku

  • 0

    72. ~  2007-08-31 23:28:15  host: rmai17.ads.sp1.yahoo.com

    Explains the medication buy aciphex online, buy acyclovir online, buy allegra online, buy amoxicillin online, buy soma carisoprodol, buy buspar, buy celexa online.

  • 0

    73. ~kolejarz14  2008-01-13 21:15:59  host: ddn37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    słuchajcie jak to jest?? Biorąc od nich tego lapa trzeba płacić lukasowi czy telekomunikacji się płaci a oni później do lukasa????

Dodaj swoją opinię