Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "neostrada tp" w szybkich opcjach od października?

"neostrada tp" w szybkich opcjach od października?

WitekT 6 Lipca 2009 21:28

0 0
Telekomunikacja Polska zaoferuje od początku października neostradę tp w opcji 10 Mb/s i 20 Mb/s - wynika z cennika umieszczonego na stronach operatora.

Miesięczny abonament, poza promocją, dla opcji 10 Mb/s ma wynosić 260 zł, a dla opcji 20 Mb/s - 300 zł. Obie opcje, zapewne także w promocji, mają być dostępne od 1. października, z uploadem do 1 Mb/s.

Pełny cennik można znaleźć na stronach TP lub ściągnąć kopię z serwera TELEPOLIS.PL (plik .doc; 252 kB).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 0

    40. ~lekarz jacksona  2009-07-07 07:31:37  host: chello087206247220.chello.pl

    ceny bandyckie rozbój w biały dzień na abonencie mam nadzieję że ludzie tego nie kupią i TP obniży ceny.

  • 0

    41. ~  2009-07-07 07:51:11  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    Ceny nie do przyjęcia! Jeżeli ktos mieszka w mieście, gdzie działa jakaś kablówka czy inny alternatywny operator to napewno nie skorzysta a ci, co mieszkają na wsiach i nie mają innego wyboru jak FT Poland pewnie wezmą mniejsze prędkości.

  • 0

    42. ~ress  2009-07-07 08:34:02  host: dlk238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie, czytać u mnie tylko prędkości i ceny - To są ceny na CZAS NIEOKREŚLONY i one zawsze były wysokie! Końcowe ceny będą przynajmniej o 40 - 60% niższe. Wiec nie krzyczeć, takie 10Mbit może kosztować 130 - 160zł.

  • 0

    43. ~  2009-07-07 08:39:29  host: 77-253-156-9.adsl.inetia.pl

    Są kablowki i kablowki. W Inowrocławiu dopiero od tego roku zaczeła się walka cenowa [drugi operator] i jest szansa na poprawę usług dostępu do inetu. Poki dla mnie najlepszym dostawcą jest Netia [jestem w zasięgu LLU], bo TP od ponad roku się czka i zapycha :/

  • 0

    44.  2009-07-07 08:51:17

    Pewnie tylko na kilku procentach linii będzie można skorzystać z takich prędkości. Cena zaporowa, pewnie uwzględnia też wynajem kącika na centrali by z tych prędkości można było skorzystać.

  • 0

    45.  2009-07-07 09:04:10

    do empireus badziew to masz radiowy dostep ja mam 30mb i jestem barrdzo zadowolony z upc jak zwieksza na szybszy bde miec szybszy a ty zostaniesz z radiowym necikiem pozdro

  • 0

    46.  2009-07-07 09:09:48

    Te predkosci to chyba tylko w tp beda. BSA raczej odpada chociaz np siec szkieletowa gts by to wytrzymala wiec moze ktorys z opow bsa sie na to rzuci. Druga sprawa to linie choc tp w zeszlym roku sporo central zmodernizowala, wiec moze tak z kilka % ruszy:).

  • 0

    47.  2009-07-07 10:06:04

    No generalnie plusem jest wprowadzenie wyższych prędkości do oferty. Ciekawe jakie będą ceny w promocji...

  • 0

    48.  2009-07-07 10:47:30

    Zobaczcie ceny UPC za 15 i 30 mega... jedyny problem to zasięg.

  • 0

    49. ~empireus  2009-07-07 12:53:01  host: host115.opteris.pl

    ***kamishone @45 tylko gdzie masz to UPC? nawet tam, gdzie maja CATV, to albo nie maja neta, albo nie oferuja wiekszych predkosci. Ty masz szczecie i jestes w ich zasiegu, ale masa ludzi nie ma nawet dostepu do radiowki...

  • 0

    50. ~  2009-07-07 15:33:56  host: 79.139.60.93

    z tego co się orientuję to te prędkości będą dostępne dla wybranych, odnośnie znaczenia skrótu FTTH - Fiber To The Home - ma być to usługa świadczona na światłowodzie - a co za tym idzie - w bardzo niewielu miejscach, nie słyszałem żeby miała być świadczona na PSTN-ie, według mnie jest to nierealne jeżeli chodzi o takie prędkości, co do cen to sprawa wyjaśni się za niedługo jak wyjdzie jakiś cennik promocyjny, a jeżeli chodzi o miejsca w jakich będzie świadczona usługa to najprawdopodobniej będą to nowo wybudowane osiedla do których będzie podciągnięty światłowód, i najprawdopodobniej będzie też świadczona razem z tv i voip-em

  • 0

    51. ~orientator  2009-07-07 17:43:37  host: bto70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mysle ze powinienes sie lepiej "zorientowac", na ADSL3 predkosc 24Mbit jest bez problemu do osiagniecia oczywiscie im dalej od centrali tym wolniej.

  • 0

    52. ~Blech  2009-07-07 19:22:47  host: btc4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I nastepny kret #50 Skoro napisal ze bedzi ena PSTN a nie na FTTH to wiem co mowie i nie kloc sie juz. A predkosci mozliwe na miedzi to max 25 Mb/s ( Standard ADSL2). Bedzie swiadczona wszedzie gdzie tlumiennosc i dystans na to pozwoli a nie na osiedlach i uwierz mi ze duza czesc z nas ma mozliwosci nawet na 15 Mb/s.. No i bedzie bedz IPTV i innych bajerow

  • 0

    53. ~nick  2009-07-07 23:50:16  host: dhn138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zauważyliście że do tej pory nie pojawił się MaRiO z wychwalaniem swojego stumegowego is.net.pl za 59zł/miech? Pewnie pojechał na kolonie :-)

  • 0

    54. ~loppis  2009-07-08 00:12:05  host: abbk69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niech lepiej wprowadzą do oferty 4Mb/s. Nie każdy mający 2Mb/s może sobie pozwolić na 6Mb/s bo jest spory skok wymaganych parametrów linii, a 4Mb/s byłoby w sam środek. Wprowadzą 10 i 20 i będą się chwalić, że mają super szybki net, z którego może korzystać 0,000005% ich abonentów. Myślę, że chętnych na 4Mb/s by nie brakowało..., ale &tp woli ludziom wciskać kit na starych kablach i chwalić się, że są super szybcy, co za polityka.

  • 0

    55. ~ZIBI  2009-07-08 09:58:32  host: 91.192.78.161

    WitekT: Witku, warto żebyś w tej gorącej notce umieścił także WAŻNĄ informację, iż są to ceny niepromocyjne! To cennik ogólny, w którym 1Mb koszutje 180zł, a wszyscy wiemy że w promocji koszutje 64zł. Tak samo będzie z 10 i 20Mb. Ceny spadną 3-krotnie. Inaczej Twoja informacja sieje propagande i prowokuje do bezsensownych porównan z promocyjnymi cenami UPC.

  • 0

    56. ~tleniona blondynka  2009-07-08 17:54:10  host: 77-254-59-104.adsl.inetia.pl

    Polsko! Czas kłaść światłowody jak w NOR i SWE!

  • 0

    57. ~  2009-07-08 19:52:49  host: 79.139.60.93

    Przekonamy się jak to będzie. A co do Pana z numerku 52. to widzę że lubi wyzywać innych. Wydaje Ci się że jesteś taki mądry to możesz Sobie pozwolić na wyzywanie innych :>?? Śmieszny jesteś dzieciaku.

  • 0

    58. ~  2009-07-10 00:37:37  host: host-87-99-3-60.lanet.net.pl

    w LANecie (wykupionym przez Netie) przy podpisaniu umowy na 2 lata za kwotę 119zł otrzymujemy 16 mbit czyli prawie te 20 mbit, które w Tepsie kosztuje ponad 2-krotnie więcej, hahaha, tepsa to śmiech na sali...3 stówy za neostradę? przecież firma tego nie weżmie (zmienne ip itd.) a szary Kowalski też się wypnie, chyba chcą wrócić do "osiedlówek", gdzie sąsiad sąsiadowi neta udostępniał żeby było taniej, heh...

  • 0

    59. ~  2009-07-13 13:32:25  host: evh101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nowe DSLAMy IP HUAWEI ktore tepsa wdraza maja mozliwosc obslugi VDSL/VDSL2. Kwestia zakupu kart. Na odcinku do 300 m VDSL2 pozwala na dwukierunkową transmisję z prędkością 200 Mb/s Zatem ADSL2+ to schyłek. Jednak miedź nie jest wycofywanym medium. Inaczej nowe technologie by nie powstawały. Co do NEO 20Mb. Cena 300zł to oferta bez smyczy. Ze smyczą 12/24msc licz ze spokojem połowę tego. Patrz obecne oferty 6Mb. Bez lojalki 240zł. Z lojalką ok 115. Jest różnica?

Dodaj swoją opinię