Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "neostrada tp" w sklepach z elektroniką

"neostrada tp" w sklepach z elektroniką

WitekT 13 Czerwca 2007 10:49

0 0

Od niedawna w sieci salonów firmowych i partnerskich Vobis poza kupnem komputera można od razu złożyć zamówienie na neostradę tp. Klienci mogą podpisać umowę na 12 lub 24 miesiące, a wkrótce także na 36 miesięcy.

Poza własnymi salonami sprzedaży TP i Orange, usługi internetowe TP można zamówić we wszystkich salonach Vobisu i wybranych sklepach sieci Optimus, Komputronik, Media Markt i Saturn. Łącznie z TP współpracuje już ponad 250 sklepów i salonów komputerowych z całej Polski.




Specjalnie dla klientów, którzy podpiszą umowę w jednym z takich sklepów, TP przygotowała dodatkowy bonus. Niezależnie od wybranej promocji i związanych z nią upustów cenowych, po aktywacji startera neostrady tp i wykorzystaniu numeru ze specjalnej karty zdrapki, klient otrzymuje dodatkowy miesiąc abonamentu za 1,22 zł brutto.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~mirekb  2007-06-13 10:55:55  host: bmb70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a moze tp podpisze umowe z ruchem i w kazdym kiosku bende mogl kupic?albo witucki wstawi to kolegom z lukasbanku??

  • 0

    2. ~Yo Man  2007-06-13 11:00:02  host: ip-143-151.zax.pl

    Za niedługo będzie można kupić neostrade w warzywniaku ;/

  • 0

    3.  2007-06-13 11:05:00

    2: chyba o to chodzi żeby była wszędzie dostępna prawda? nie wiem o co się czepiasz

  • 0

    4. ~robaas  2007-06-13 11:10:04  host: gmj110.internetdsl.tpnet.pl

    to mi wyglada jak juz od dawna oferowany zestaw startowy neostrady z mala modyfikacja, z newsu wynika ze na miejscu podpisuje sie umowe, wczesniej sie ja zamawialo i podpisywalo w pozniejszym terminie.

  • 0

    5. ~  2007-06-13 11:19:35  host: nat-mo4.aster.pl

    "wkrótce" pisze się razem ;-)

  • 0

    6.  2007-06-13 11:20:42

    5: fixed, dzięki! :)

  • 0

    7. ~ahan  2007-06-13 11:21:28  host: axi41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    właśnie mam pytanie - do czego dokładnie służą te startery neostarady np. w media markt? Bo jakoś nie mogę tego rozumieć :P

  • 0

    8. ~kyoto87  2007-06-13 11:52:16  host: 212.160.172.70

    a do neo na godziny (512 kbps od 1czerwca!) tez jest promocja aktywna, chodzi o abo za 1zl przez 1mies.

  • 0

    9. ~robaas  2007-06-13 12:02:10  host: gmj110.internetdsl.tpnet.pl

    ahan: kupujesz zestaw startowy z kuponem i modemem lub bez modemu i w tym masz pierwszy miesiac za 1,22 zl, kolejne miesiace masz po promocyjnej cenie -50% wedlug normalnej promocji neo, nastepne pelno platne miesiace masz -1 ten co miales za 1,22 zl. umowe przywozi Ci kurier tak przynajmniej bylo do tej pory.

  • 0

    10. ~ptok  2007-06-13 12:52:10  host: chello087207040151.chello.pl

    Jestem zawiedziony. Nie ma na 36 miesięcy? Będzie dopiero wkrótce? Chyba się popłaczę.

  • 0

    11.  2007-06-13 13:58:41

    Tak ktos kupi sobie 2mb neo a sie okaze ze nie ma warunkow technicznych i co wtedy?! :P

  • 0

    12. ~  2007-06-13 16:15:07  host: 196.50.jawnet.pl

    Ja tak mam do tej pory, a o neo staram się od kwietnia 2006 :) Dostałem modem, kamerkę internetową, przeprowadziłem pod boazerią kabel (jakieś 15m) i co? Okazało się, że jednak nie ma warunków technicznych. Co więcej - od ponad roku ich nie ma a kiedy będą? Nawet TP tego nie wie... Gówniana firma

  • 0

    13. ~lewy  2007-06-13 16:39:17  host: 193.238.13.129

    ~ u mnie warunkow technicznych nie ma od 3,5 roku, chociaz sasiad 10m dalej ma :] to jest dopiero opcja...

  • 0

    14. ~Chrome  2007-06-13 18:04:21  host: 212.160.172.70

    to że twój sąsiad 10 m dalej ma neo a ty nie nie jest żadnym argumentem możecie być tak popodpinani w terenie że różnica długości waszych linii może wynosić nawet i pół kilometra :)

  • 0

    15. ~kik  2007-06-13 21:46:24  host: 87-205-203-137.adsl.inetia.pl

    panowie zwykły net narazie jest popularny bo ma dobre prędkości ale poczekajmy jak mobilny się rozwinie, zwiększą się prędkości to wyprze stale łacza.Ja mam net w orange i moze filmow to sie nie da sciagac ale do przegladania stron wystarcza spokojnie a plus tego jest taki ze moge korzystac wszedzie bez jakis kabli

  • 0

    16. ~DJU  2007-06-13 22:32:15  host: acln179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hehe.. zajebisty news.. w salonach optimusa neostrade mozna zamawiac od ponad roku... no ale skoro mowicie ze od niedawna.. to tak pewnie jest.. z tym ze dla kazdego 'od niedawna' oznacza widocznie co innego ;)

  • 0

    17.  2007-06-14 01:51:53

    kik: to czemu pisząc to korzystasz z ....a nie Orange

  • 0