Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Neostrada TP - nowości na lato

Neostrada TP - nowości na lato

sirmark 1 Lipca 2004 12:21

0 0

Od 1 lipca TP wprowadza nowe promocje neostrady tp. Klienci zamawiający usługę w okresie wakacyjnym, za aktywację i korzystanie w lipcu oraz sierpniu zapłacą jedynie 1 zł. Natomiast dla wszystkich nowych Klientów, którzy podpiszą umowy na podłączenie linii telefonicznej TP, neostrada tp w opcjach 320 i 640 będzie dostępna w cenie 1 zł nawet przez dwa miesiące.W ramach promocji wakacyjnej w okresie od lipca do sierpnia 2004 r. koszt aktywacji i abonamentu neostrady tp w opcji 320 lub 640 kbps wynosi 1 zł. To stała opłata, niezależna od daty aktywacji usługi. Za kolejne miesiące Klienci zapłacą już według cennika i zgodnie z wybraną opcją. Z promocji mogą korzystać Klienci, którzy zamówią usługę i dokonają rejestracji w okresie jej trwania oraz podpiszą umowę na okres 12 miesięcy.

W drugiej promocji - "neostrada tp z nową linią telefoniczną POTS" aktywacja i abonament za dwa pierwsze miesiące korzystania (opcja 320 lub 640) również kosztuje 1 zł. Okres pierwszego promocyjnego cyklu rozliczeniowego dla neostrady tp rozpoczyna się z dniem aktywowania usługi przez Klienta, a kończy w ostatnim dniu kolejnego miesiąca. Oznacza to, że zapłaci 1 zł nawet za dwa miesiące użytkowania usługi. Klient może nabyć neostradę tp na preferencyjnych warunkach na podstawie kuponu (ważnego przez 3 miesiące), który otrzyma przy zakupie linii telefonicznej. Promocja trwa do 31 grudnia br.

W obydwu promocjach zestaw istalacyjny neostrady tp z modemem USB kosztuje 1 zł + VAT.

Przypominamy, że od 1 maja 2004 r. zmieniły się zasady naliczania podatku VAT na usługi internetowe. Klienci indywidualni (osoby fizyczne) nieprowadzący działalności gospodarczej w zakresie dostępu do Internetu oraz uczniowie, studenci, szkoły, placówki oświatowe, zakłady kształcenia nauczycieli, szkoły wyższe, placówki naukowe PAN oraz państwowe i samorządowe instytucje kultury są zwolnieni z VAT. Natomiast pozostali Klienci, w tym osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w zakresie dostępu do Internetu oraz podmioty, które nie zostały wymienione powyżej, zapłacą za usługi obecnie obowiązującą cenę netto, powiększoną o 22 proc. podatek VAT.

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-205-228-50.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet