Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Neostrada TP - nowości na lato

Neostrada TP - nowości na lato

sirmark 1 Lipca 2004 12:21

0 0

Od 1 lipca TP wprowadza nowe promocje neostrady tp. Klienci zamawiający usługę w okresie wakacyjnym, za aktywację i korzystanie w lipcu oraz sierpniu zapłacą jedynie 1 zł. Natomiast dla wszystkich nowych Klientów, którzy podpiszą umowy na podłączenie linii telefonicznej TP, neostrada tp w opcjach 320 i 640 będzie dostępna w cenie 1 zł nawet przez dwa miesiące.

W ramach promocji wakacyjnej w okresie od lipca do sierpnia 2004 r. koszt aktywacji i abonamentu neostrady tp w opcji 320 lub 640 kbps wynosi 1 zł. To stała opłata, niezależna od daty aktywacji usługi. Za kolejne miesiące Klienci zapłacą już według cennika i zgodnie z wybraną opcją. Z promocji mogą korzystać Klienci, którzy zamówią usługę i dokonają rejestracji w okresie jej trwania oraz podpiszą umowę na okres 12 miesięcy.

W drugiej promocji - "neostrada tp z nową linią telefoniczną POTS" aktywacja i abonament za dwa pierwsze miesiące korzystania (opcja 320 lub 640) również kosztuje 1 zł. Okres pierwszego promocyjnego cyklu rozliczeniowego dla neostrady tp rozpoczyna się z dniem aktywowania usługi przez Klienta, a kończy w ostatnim dniu kolejnego miesiąca. Oznacza to, że zapłaci 1 zł nawet za dwa miesiące użytkowania usługi. Klient może nabyć neostradę tp na preferencyjnych warunkach na podstawie kuponu (ważnego przez 3 miesiące), który otrzyma przy zakupie linii telefonicznej. Promocja trwa do 31 grudnia br.
W obydwu promocjach zestaw istalacyjny neostrady tp z modemem USB kosztuje 1 zł + VAT.

Przypominamy, że od 1 maja 2004 r. zmieniły się zasady naliczania podatku VAT na usługi internetowe. Klienci indywidualni (osoby fizyczne) nieprowadzący działalności gospodarczej w zakresie dostępu do Internetu oraz uczniowie, studenci, szkoły, placówki oświatowe, zakłady kształcenia nauczycieli, szkoły wyższe, placówki naukowe PAN oraz państwowe i samorządowe instytucje kultury są zwolnieni z VAT. Natomiast pozostali Klienci, w tym osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w zakresie dostępu do Internetu oraz podmioty, które nie zostały wymienione powyżej, zapłacą za usługi obecnie obowiązującą cenę netto, powiększoną o 22 proc. podatek VAT.

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-41-76.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze