Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Neostrada tp - nawet trzy miesiące za 3 złote

Neostrada tp - nawet trzy miesiące za 3 złote

sirmark 2 Listopada 2004 15:09

0 0

Od 1 listopada br. Telekomunikacja Polska proponuje nowym klientom możliwość korzystania z neostrady tp nawet przez trzy miesiące za 3 zł + VAT. Świąteczna promocja będzie trwać do końca tego roku.

W zależności od opcji neostrady tp, którą zamówi klient zależy czas korzystania z usługi za 1 zł + VAT miesięcznie. Dla opcji 128 kb/s jest to miesiąc, 512 kb/s - dwa miesiące, a 1024 kb/s - trzy miesiące. Okres promocyjny rozpoczyna się z dniem rejestracji usługi. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy zamówią neostradę na czas określony 12 miesięcy.

Dla dotychczasowych klientów neostrady tp, również od 1 listopada br., rozpoczyna się inna promocja - ,,Więcej za mniej". Skorzystają z nie wszyscy, którzy w okresie promocyjnym zmienią dotychczasową opcję neostrady na wyższą.
Jeśli np. klient korzystający do tej pory z neostrady tp 128 wybierze opcję 512, przez pierwsze trzydzieści dni będzie płacił jak za opcję 128 - czyli 59 zł. Podobnie będzie w przypadku zmiany usługi z opcji 512 na 1024 (tu pierwsze trzydzieści dni będzie kosztowało 99 zł - czyli tyle ile kosztuje wersja 512). Z promocji będą mogli skorzystać klienci, podpisujący aneksy do umów na czas określony tj. 12 miesięcy. Promocja zakończy się 31 grudnia 2004 r.

Klienci mogą połączyć świąteczną promocję neostrady tp ze specjalną ofertą Canal +. Polega ona na m.in. przekazywaniu klientom TP kuponów promocyjnych, upoważniających do promocyjnego skorzystania z usług, świadczonych przez Canal+ Cyfrowy Sp. z o.o. (m.in. aktywacja abonamentu CYFRA+ za 1 zł brutto, antena satelitarna gratis, Canal + Multipleks i HBO MaxPack - gratis do dwóch miesięcy.

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet