Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Neostrada prepaid

Neostrada prepaid

WitekT 10 Kwietnia 2006 11:02

0 0
Telekomunikacja Polska rozważa wprowadzenie do oferty nowego wariantu neostrady tp. Abonament za nią nie byłby stały, jak dotychczas, i zależałby od miesięcznego transferu danych.

Usługa przeznaczona jest dla osób, które rzadziej korzystają z internetu i chciałyby płacić mniej niż 50-60 zł. Tyle wynosi dziś najniższy abonament.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2006-04-10 11:58:11

    Pumba twoj pomysl nie bylby zly :] pod jednym warunkiem lacze minimum 256/128 do/od :]

  • 0

    9.  2006-04-10 11:59:40

    Ja mam Neo 128 i Iplusa ale gdybym w domu mial edge lub umts Plusa(dzis go nie mam :/ ) to z Neo bym zrezygnowal :] mam w domu Blue Ery 3G ale za chiny ludowe nie chce 2 letniej umowy i modemu !!! Ero jak to czytasz to sie opamietaj ;) juz dawno bym mial tylko Blue gdybym mogl zawrzec umowe bezterminowa...ale widac Era albo boi sie ogolnie Blue udostepnic z wzgledu na ruch w sieci, lub po prostu szuka "leszczy" co na 2 lata w siec zlapie ;)

  • 0

    10. ~Tom  2006-04-10 12:37:51  host: cgb87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mogli by zrobić tak: wszystkim udostępnić szybkie łącze (np 6Mb/s) a wysokość abonamentu uzależnić od miesięcznego teransferu, np jeśli nie przektoczysz 7GB to płacisz tak jak za 128, jesli nie przekroczysz 15 GB placisz jak za 512, itd..

  • 0

    11. ~ptok  2006-04-10 13:05:43  host: abmy123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pewnie będzie tak jak z planem sekundowym w stacjonarnych. W standardzie 3 minuty kosztują 35 groszy, a w sekundowym 3 minuty to 56 groszy. Oni nie umieja inaczej, to jest firma, która nie ma szacunku dla klienta. Jeszcze miesiąc i uwolnie sie od tej ich neostraty.

  • 0

    12. ~issa  2006-04-10 14:30:55  host: apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

    Neostrada pre-paid - ta nazwa zakłada limit kosztów , czyli w praktyce nieprzekraczalny limit danych. Mocno ograniczona Neo , oferta idealna dla mnie. Jestem bardzo ciekawy szczegółów:-)

  • 0

    13. ~berdys  2006-04-10 14:39:31  host: dum86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dla mnie super !!!! nawet jakbym mial placic za 1 GB 8-12 zeta na miesiac to mi sie oplaca. Mam domek w gorach a tam telefon z tepsy. Wiec placenie za transfery bylo by idealne...teraz sie mecze z iplusem :( TYLKO ZEBY NIE BYLO abonamentu ;) niby sama nazwa to wyklucza, ale z tepsa nic nie wiadomo.

  • 0

    14. ~  2006-04-10 16:05:01  host: proxy2.netia.pl

    prepaid - oznacza przedpłacony, więc nie wiem jak to się ma do tego o czy jest tu napisane. Jeżeli wysokość rachunku będzie zależała od tego ile ściagneliśmy w zakończonym okresie rozliczeniowym danych, to będzie to raczej postpaid.

  • 0

    15. ~  2006-04-10 16:06:23  host: proxy2.netia.pl

    ~issa: już teraz tak jest przecież w obecnie sprzedawanych opcjach sa ustalone limity

  • 0

    16.  2006-04-10 16:28:38

    Hmm prepaid ? To moze nie bedzie trzeba umowy podpisywac ? Kupimy zdrapke i korzystamy ? Hmm

  • 0

    17.  2006-04-10 17:05:27

    Koncepcja niby bardzo dobra, ale niestety znając tepse to będzie jakiś wał... :-/

  • 0

    18. ~maciejd  2006-04-10 17:44:04  host: abqx18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    upload nie moze byc platny! wystarczy jeden trojan a "ludzie pojda z torbami" :)

  • 0

    19. ~xxx  2006-04-10 21:02:34  host: efi137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Własnym oczom nie wierzę, sam jestem ciekawy jakie konkrety za tym pójdą bo chciałbym z tego skorzystać. Poczekamy, zobaczymy czy będzie to sensowna propozycja i faktycznie korzystniejsza dla tych co wykorzystują mniej niż 7 GB czyli w sam raz dla mnie.

  • 0

    20. ~jarekk  2006-04-11 08:09:22  host: brama1.lezajsk.info

    pomysl jest na prawde trafny i sadze ze mase ludzi byloby chetnych, np moja dziewczyna :D jak patrze na jej statystyki w dumeter to ma po 150 MB miesiecznie jak miala 500 MB miesiecznego transferu to bylo max :D ale ona tylko gg i jakies stronki, pomysl trafny jak nic, tp zaswiecilo inteligencja :D
    pozdr

  • 0

    21. ~remik  2006-04-11 08:22:08  host: chello087207181093.chello.pl

    *jarekk: z tą inteligecją to nie przesadzaj. Może widać jakieś światełko w tunelu. Ale nie chce mi się wierzyć że dadzą radę wymyśleć coś z sensem dla klienta. Pewnie dobry pomysł zostanie spartolony już w zarodku. Obym się mylił.

  • 0

    22. ~  2006-04-11 21:25:22  host: azm246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jestem na TAK z jednym malym wyjatkiem,droga tepso jesli to czytasz to prosze cie zniescie obowiazek placenia za stacjonarke lub doliczcie 20zl na poczet "utrzymania linii telefonicznej" błagam. (place 40zl za telefon z ktorego wogole nie korzystam :/)

  • 0

    23.  2006-04-12 12:27:53

    Pomysł wydaje się bardzo ciekawy jak sama nazwa wskazuje prepaid to system przedpłacowy czyli ile sobie wykupimy transferu tyle bedziemy mogli wykorzystać. Jeśli ceny miały by być takie jak w przypadku zdrapek czyli 2GB za 10zł to była by rewelacja bo za 50zł miesięcznie moglibyśmy mieć 10GB. Ale analizując cenę abonamentu i limit przy najniższej neostardzie to bardziej realne wydaję się być naliczanie 10zł za 1GB. Drugą sprawą jest to szybkośc połączenia z internetem bo pewno będzie to tak jak w przypadku najtańszej neostrady 128 ale gdyby dali 256 to juz by było całkiem ciekawe. Następna sprawa to czy aby można było korzystać z takiej neostrady prepaid to czy nie bedzie konieczne podpisanie jakieś umowy na czas określony, a może coś w stylu MIXPlus że w ciągu jakiegoś czasu musimy wykupić odpowiednią ilość GB. W chwili obecnej jest więcej niewiadomych niż konkretów których nie ma wogóle, ale pomysł wydaję się interesujący.

  • 0

    24. ~  2006-04-12 17:11:17  host: abwj230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie inteligencja zaświeciła a zyski :) Sporo osób by chciał mieć stały Internet ale nie abonamentowy.

  • 0

    25. ~omega  2006-04-12 22:44:42  host: abef204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No wreszcie poszli po rozum do głowy. Ja tylko przeglądam strony i wolałbym mieć naprawdę szybkie łącze ale za to na pojemności transferu wcale mi nie zależy.

  • 0

    26. ~masterdaves  2006-04-14 18:54:52  host: asl220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dlaczego u mnie nie ma chello!!!!!

  • 0

    27. ~Max  2006-04-17 21:10:47  host: nat-200-26.globalconnect.pl

    Pewnie g... a nie promocja. Ja place za 2 lacza po 1Mbit/s 82PLN, czyli 41PLN za 1 Mbit/s. Bez limitu GB.

Dodaj swoją opinię