Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Negocjacje w TP w przyszłym tygodniu

Negocjacje w TP w przyszłym tygodniu

WitekT 12 Lutego 2005 19:11

0 0
Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu dojdzie do negocjacji między zarządem Telekomunikacji Polskiej a związkami zawodowymi w sprawie planowanych zwolnień grupowych. Z firmy ma odejść ok. 4 tys. osób.

Związki zawodowe TP zaznaczyły, że jeżeli nie dojdzie do negocjacji w sprawie planowanych zwolnień, zostanie rozpisany ogólnopolski strajk.

Jak zaznaczył prezes Marek Józefiak, TP zaproponuje przynajmniej części swoich pracowników rozwiązania skłaniające do dobrowolnego odejścia z pracy.


Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~super_electric  2005-02-13 22:13:00  host: rtr.ilabs.pl

    No co za cchamy!!!! Zwalniają pracowników a taki bezrobicie! Zapobiegać rzeba ..... .... ... . . . .aa protesty już ...było mało... oj Telekomuna tak długo nie pociąghnie... :-(

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet