Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Need for Speed w Orange Weekends [wideo]

Need for Speed w Orange Weekends [wideo]

LuiN 28 Czerwca 2012 20:16

0 0
Od 29. czerwca do 1. lipca trwać będzie kolejny Weekend z Orange. W tym czasie klienci sieci będą mogli za darmo pobrać grę Need For Speed Hot Pursuit.

Aby skorzystać z promocji, należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści W pod numer 80200. Po wysłaniu SMS-a klient sieci Orange będzie mógł skorzystać z darmowego dostępu do piłkarskiego serwisu SMS przez kolejne 7 dni od momentu włączenia usługi.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Promocja rozpoczyna się 29. czerwca o godzinie 20:00 i od tego momentu wysyłać można SMS aktywacyjny. Ostatecznym terminem ich wysyłania jest 1. lipca godzina 23:59.




Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 3

    1. ~gosc  2012-06-28 20:23:52  host: 87-205-217-144.adsl.inetia.pl

    Eeee to gra darmowa czy serwis piłkarski sms?

  • 2

    2. ~dym3k  2012-06-28 20:40:47  host: public118385.xdsl.centertel.pl

    No wedlug regulaminu na stronie co jest podana na koncu filmiku to dostep do pilkarskiego serwisu sms (choc regualmin dotyczy weekendu od 25 maja do 27 maja 2012 roku). Smieszne ze potrafia zrobic nowa reklame na kazdy weekend, a nie potrafia uaktualnic strony internetowej :/

  • 0

    4.  2012-06-28 22:27:27

    albo ja jestem ślepy, albo nie widzę jakiej treści ma być ten sms !

  • 0

    5.  2012-06-28 22:32:29

    jednak ślepy jestem.

  • 0

    6. ~  2012-06-28 22:51:50  host: z27-07.opera-mini.net

    ostatnio coś Telepolis się opuścił... czy ktoś tego newsa czytał w ogóle?

  • 0

    7. ~Battle  2012-06-29 04:34:33  host: cpc10-cdif11-2-0-cust235.5-1.cable.virginmedia.com

    SMS o treści "W" ślepcy. Jest

  • 0

    8. ~  2012-06-29 04:36:33  host: 89-73-204-103.dynamic.chello.pl

    http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=414

  • 0

    9. ~  2012-06-30 00:22:49  host: z37-03.opera-mini.net

    Do kitu jak zwykle ten Orange Weekend! Co z tego, że dostaje link do pobrania gry? Dostajemy do wyboru wersje android i java. Klikam java, a tu komunikat: produkt nie jest dostępny na twój telefon. Kit, lipa, szit! Wypchajta się z waszą DARMOWIZJĄ! :-(

  • 0

    10. ~  2012-06-30 14:36:46  host: public-gprs461704.centertel.pl

    U mnie też produkt nie dostępny na mój telefon. Defy z Androidem 2.3

  • 0

    11.  2012-06-30 16:40:09

    Żebym miał siłę do patyczkowania się z BE, to bym im powiedział co o tej wciskanej LIPIE myślę... a , że już wszystko mi opadło przez Ich bajeczki i wykręty, to sobie daruję... PS. Dobrze, że oferte mają najtańszą i najlepiej dopasowaną pode mnie :-) to równoważy zniewagi.

  • 0

    12.  2012-06-30 23:20:22

    na stronie orange to znalazlam: Lista kompatybilnych telefonów z grą Need for Speed – Hot Pursuit: Acer Acer A501 Acer Liquid Metal Alcatel Alcatel OT C630 ASUS ASUS Transformer TF101 HTC HTC ChaCha HTC Desire HTC Desire HD HTC Desire S HTC Desire Z HTC EVO 3D HTC Flyer HTC Incredible S HTC Nexus One HTC One S HTC One X HTC Passion HTC Sensation HTC Sensation XL Huawei Huawei U8800 LG LG C660 LG E730 LG Optimus 3D P920 LG P970 LG P990 LG P999 Motorola Motorola ATRIX Motorola MILESTONE 2 Motorola RAZR XT910 Motorola XOOM MZ601 Samsung Google Nexus S Samsung GT-E2230 Samsung GT-I9000 Samsung GT-I9100 Galaxy S II Samsung Galaxy Note Samsung Galaxy Pro B7510 Samsung Galaxy Tab 10.1 Samsung Galaxy Tab 8.9 Samsung Galaxy Tab 8.9 P7310 Samsung I9001 Galaxy S Plus Samsung I9003 Galaxy S SCL Samsung I9070 Galaxy S Advance Samsung P1000 Galaxy Tab Samsung SGH-I897 Samsung T849 Galaxy Tab Sony Ericsson Sony Ericsson W8 Sony Ericsson XPERIA Arc Sony Ericsson XPERIA Neo Sony Ericsson XPERIA PLAY Sony Ericsson XPERIA X10 Sony Ericsson Xperia Pro Sony Ericsson Xperia ray Sony Ericsson Xperia ray SO-03C ZTE ZTE V9

  • 0

    13.  2012-07-01 01:57:06

    A mi na Xperii Arc S też pisze, że niedostępny na ten telefon. A to przecież "prawie" to samo co Arc.

  • 0

    14. ~jeborange  2012-07-05 09:10:49  host: 192.193.116.143

    mam galaxego s, i napisało, że mam wersję niezgodną telefonu, Jeden wielki syf...

Dodaj swoją opinię