Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NEC szuka kooperanta

NEC szuka kooperanta

WitekT 28 Grudnia 2005 12:26

0 0

NEC chce w ciągu 6 miesięcy zacieśnić współpracę bądź połączyć swój dział telefonów komórkowych z jednym z japońskich producentów.

Firma może pochwalić się bogatym portfolio rozwiązań dla sieci 3G, wypracowanym głównie dzięki współpracy z pierwszą siecią 3G na świecie - japońską NTT DoCoMo.
W tym miesiącu NEC ogłosił, że wycofuje się z Chińskiego rynku, na który agresywnie wszedł w 2004 roku. Firma ma kłopoty ze sprzedażą telefonów ze średniej półki, choć na początku jej wyniki na to nie wskazywały.

NEC obniżył prognozy swojej sprzedaży w tym roku fiskalnym - z 15 do 10 mln sztuk. Stało się to głównie za sprawą niższej od oczekiwanej sprzedaży w Chinach, Europie i Japonii.

Źródło tekstu: Reuters, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet