Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości nc+ wprowadza ofertę "Telewizja elastyczna"

nc+ wprowadza ofertę "Telewizja elastyczna"

Isand 6 Marca 2018 16:24

5 2

nc+

nc+ wprowadza ofertę, która pozwoli na swobodne zmienianie posiadanego pakietu telewizyjnego. "Telewizja elastyczna" łączy się z pakietem Comfort+.




Pakiet Comfort+ (112 kanałów, w tym 55 HD) kosztuje 39,99 zł miesięcznie. Nowa oferta pozwoli na dobieranie do niego dodatkowych pakietów i na zmienianie ich nawet co miesiąc. Ma to dostosować ofertę do aktualnych potrzeb klienta. Opcje dodatkowe, które możemy dokupić to m.in. pakiet CANAL+ (60 zł, 8 kanałów), pakiet HBO (3 kanały za 25 zł i HBO GO za 10 zł), Eleven Sports (3 kanały za 15, 90 zł), Filmbox (6 kanałów za 15 zł) czy pakiet dodający 37 innych kanałów (30 zł).

Posiadając WiFi Premium Box+ lub MediaBox+ zamawiać nowe pakiety będzie można za pomocą żółtego guzika na pilocie.

Źródło tekstu: nc+     

Dodaj do:

Tagi: telewizja | nc+

w sumie: 28
  • 1

    9. ~mkkot  2018-03-06 17:47:10  host: user-94-254-226-95.play-internet.pl

    A ci dalej pakiety kanałów. Ciekawe kiedy wreszcie telewizja liniowa przestanie istnieć.

  • 1

    10.  2018-03-06 17:49:49

    Przecież z taką ofertą to "Zygi" zeżre ich jako przystawkę przed obiadem (chyba że zrobią promocję rok C+ za free, a umowa na 24 m-ce). Jak będą brnąć w tym kierunku to zabiją tą platformę na amen.

  • 7

    11.  2018-03-06 18:02:19

    @4 kiedyś pakiet canal+ był za 29 zł i to była akceptowalna kwota. Teraz chcą 2 razy tyle a przecież rynek się zmienił, filmy masz w Netflix itp, a prawa sportowe są tak rozrzucone po nadawcach, że musisz płacić krocie, żeby mieć wszystko. No i kiedyś mogłeś kupić tylko canal+ i nic więcej, a teraz musisz kupić jakiś pakiet z syfiastymi programami z powtórkami, żeby łaskawie pozwolili ci kupić dostęp do c+. Tak samo jest z pakietami tv w kablówkach. Kiedyś miałem pakiet analogowy za 30 zł i były wszystkie programy i mogłem podłączyć tyle telewizorów ile chciałem. Teraz nie dość, że pakiety droższe, to jeszcze jak chcę dostęp w drugim tv muszę kupić sobie Multiroom, za który trzeba płacić. Ludzie odchodzą od tv, pojawiły się pirackie serwisy oferujące jakość podobną do tej z dekodera, a platformy sat robią coraz gorsze oferty. Do tego dochodzi jeszcze oferta naziemna, która spokojnie wielu wystarczy. Dlatego to nie tak, że wszystko za darmo, ale ceny rosną, a oferta coraz gorsza.

  • -2

    12.  2018-03-06 18:10:38

    Jak drogo to zawsze można iść do Zygi. Miałem CP, a teraz mam już 8 lat NC, i mam święty spokój. Ani jednej reklamacji. Tymczasem Zyga odłącza sygnał jak tylko przelew się zaksięguje dzień później. Tak dziadowskich praktyk nigdzie nie widziałem, wcale się nie dziwię, że mówią na nich BIEDASAT.
    Na początku Cyfrze było 101zł za Optimum HD + Canal + HBO i multiroom, teraz jest Extra+, HBO, 3 dowolne kanały C+, NC Go, 2 multiroomy za 62zł. U Zygi nawet po stu latach będziecie mogli pomarzyć o takiej ofercie. Co do samego HBO i C+, przereklamowane, i gdyby konsultant nie wyskoczył z tym przy przedłużaniu to bym sobie odpuścił.
    Gwoli ścisłości, w NC nowi zawsze dostają gorsze warunki, to nie jest platforma dla przeskoczków.

  • 1

    13.  2018-03-06 18:12:16

    Chyba po raz pierwszy dałem plusa Koledze Iphoneski ( na usprawiedliwienie dodam że i nie minusowałem.

  • 1

    14.  2018-03-06 18:34:09

    @frasag i chyba pierwszy raz mój komentarz ma już 2 plusy :)

  • 2

    15.  2018-03-06 18:45:05

    @14, iphoneski - bo jak się piszę z sensem, to i plusów nie brakuje - łap kolejny ode mnie :)

  • 0

    16. ~  2018-03-06 20:09:55  host: user-94-254-149-27.play-internet.pl

    kiedys byl sam canal + bez zadnych dodatkow i bez telewizji b.u.r.d.e.l.o.w.e.j. za okolo 35 PLN. Nic kompletnie tam nie bylo poza pakietem C+. Uzywalem, bylo ok. Chcialbym podobny pakiet dzisiaj za max 55 PLN C+ i HBO. reszte os.cz.a.c

  • 1

    17.  2018-03-06 21:58:16

    To pakieciarstwo już mnie zaczyna denerwować. Dlaczego nie mogę wykupić tylko ten kanał, który mnie interesuje tylko pakiet iluś tam kanałów

  • 0

    18. ~Xxx  2018-03-06 22:29:52  host: abri226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Warto zaznaczyc, ze w CP kazda oferta jest elastyczna od nie pamietam kiedy... a nc- dopiero teraz daje taka opcje xD

  • 0

    20. ~taki4  2018-03-07 02:38:28  host: 77-255-244-66.adsl.inetia.pl

    Normalna cena paczki canal+ to 40 zł, a teraz w promocji do końca kwietnia 20zł, a oni wyjeżdżają z elastycznością za 60 zeta. Nie wiem co powiedzieć. Od zawsze można było mieć wszystkie pakiety za pół ceny. Trzeba tylko przeczytać regulamin.

  • 0

    21. ~Jarek  2018-03-07 07:56:05  host: 87-239-181-138.rev.inds.pl

    Pakiet comfort+ to cena 29,99 zł, po złożeniu wypowiedzenia jego cena spada do 24,99 zł, jak się dobrze potargować i przetrzymać ich do końca okresu wypowiedzenia to wtedy dają go za 22,50 zł. Jeżeli proponują go za 39,99 zł to już jest o 10 zł drożej ... a co do pakietu canal+ to miałem ofertę na niego za 30 zł miesięcznie za 8 kanałów ale nie skorzystałem, skąd więc cena 60 zł za to samo? Jakiś manager wstając rano z łózka walną się główką o półkę i stąd ta absurdalna cena?

  • 0

    22. ~Jarek  2018-03-07 08:40:29  host: 87-239-181-138.rev.inds.pl

    I jeszcze jedno - pakiet canal+ to tak naprawdę 7 kanałów a nie 8. Ósmy kanał to sztuczny dubel canal+ HD tyle, że z godzinnym przesunięciem czasowym. W ten sposób to można sobie kanałów na trzaskać skolko-godno, każdy z godzinnym przesunięciem i nagle mamy pakiet kilkunastu kanałów ... Ot takie małe oszustwo ze strony NC+ o którym się głośno nie mówi aby tylko nałapać jak najwięcej jeleni bo kanałów niby więcej ...

  • 0

    23. ~Olek  2018-03-07 09:02:51  host: 89-66-0-58.dynamic.chello.pl

    @ 21 Cieniutkihttp://tlp.is/glm gracz z Ciebie , Comfort + z multiromem i 8 C+ mam za 40 zł od prawie 3 lat . Ludziska nauczcie się czytać ze zrozumieniem,oferta jest dla nowych klientów.Fajnie że mają dostać lepsze warunki niż stali.

  • 0

    24. ~Marek  2018-03-07 09:36:24  host: user-94-254-144-7.play-internet.pl

    Szkoda że nie ma trzeciej platformy satelitarnej do wyboru. Teraz jest tak naprawdę jeden wybór czyli Nc plus. Przecież nie będę płacić polsatowi abonamentu za oglądanie reklam nie jestem idiota.

  • 0

    25. ~  2018-03-07 10:12:58  host: epinet9.netman.com.pl

    24, ty nieźle przygłupi jesteś. Wiesz, że przeważająca większość kanałów pokrywa się u obu nadawców? A może oglądasz wyłącznie C+/HBO/Cinemax?

  • 0

    26. ~q2q2q2  2018-03-07 10:38:18  host: public-gprs392355.centertel.pl

    telewizji elastycznej to jeszcze nie było , każdy klient by chciał sobie dobrać takie kanały jakie mu pasują - przy okazji zniknęły by programy których nikt nie ogląda lub ogląda na siłę :-) na dzień dzisiejszy mam tv elastyczną , ubogi pakiet CP (na podobnym poziomie co ubogi w NC+ ) , Netflix , Showmax , Chili tv , jako że CP TO 15zł , a pozostałe tv to prepaidowe - więc koszt średnio miesięczny nie przekracza 60zł , pomijając wygodę - nie widzę lepszej elastycznej oferty

  • 0

    27.  2018-03-07 10:56:09

    @26: Oj tak to chyba nigdy nie będzie. No bo jak tu wycenić ile za TVN, ile za Polsat itd. itp. Raczej nie jest możliwe żeby wszystkie kanały miały jednakową cenę jednostkową.... Ale przynajmniej byłby odsiew tych stacji które mają małą oglądalność.

  • 1

    28.  2018-03-07 12:10:33

    Ktoś za TV jeszcze płaci ;) ? DVB-T ma bodaj ponad 20 kanałów. Dostęp do samego VOD TVP to tysiące materiałów video. HBO czy SHOWMAX Play daje w promocji. Youtube, Ipla czy inne serwisy VOD to kolejne tysiące materiałów video za darmo. Ja czasu nie mam żeby to darmowe obejrzeć :)

  • 0

    29.  2018-03-07 12:26:50

    @TomekO jak Chceż obejrzeć ligę mistrzów, ligę niemiecką albo żużel to nie masz za bardzo wyjścia, musisz płacić. Ja właśnie tv mam tylko ze względu na sport, którego oglądam dość sporo.

Dodaj swoją opinię