Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości nc+ telefon: w roamingu UE rozmowy i SMS-y bez dopłat

nc+ telefon: w roamingu UE rozmowy i SMS-y bez dopłat

msnet 22 Czerwca 2017 18:06

2 6

ncplus telefon

Operator platformy nc+ wprowadza zmiany opłat w roamingu międzynarodowym na terenie Unii Europejskiej.

Klienci usługi nc+ telefon od 15 czerwca mogą korzystać z nielimitowanych połączeń telefonicznych (w obie strony) oraz SMS-ów na terenie Unii Europejskiej w ramach roamingu. Osoby, które wykupiły pakiet danych 5 GB, będą mogły wykorzystać 400 MB na surfowanie po Internecie podczas przebywania w innym państwie UE.




Klienci korzystający z usług telewizyjnych nc+ mogą dokupić usługę nc+ telefon na 24 miesiące, płacąc do końca 2017 roku 15,59 zł miesięcznie, a później 19,99 zł miesięcznie. Pakiet danych 5 GB kosztuje 6 zł.

Zobacz: szczegółowy cennik usług roamingowych w nc+

Źródło tekstu: nc+     

Dodaj do:

Tagi: roaming 2017 | nc+ | nc+ telefon | roaming

w sumie: 20
  • 0

    1. ~W T-Mobile taniej za 3 x więcej  2017-06-22 18:30:57  host: 188.146.15.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    W T-Mobile taniej za 3 x więcej internetu w UE i 2 x więcej internetu w Polsce. Na kartę, bez zobowiązań cyfry

  • 0

    2. ~pabloki  2017-06-22 18:31:48  host: 188.146.132.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    tymczasem wlo wieszczy nam podwyżki a tu... obniżki.

  • 0

    3. ~  2017-06-22 18:33:23  host: 94.42.201.114

    Czyli w MVNO na Play da się wprowadzić uczciwe zasady .... Graaaaaażyna słyszysz ?

  • 0

    4.  2017-06-22 18:40:37

    Ile osób z tej sieci w ogóle korzysta? ;) wg. statystyk MNP w 2016 przyjęli 834 numerów i oddali 4...

  • 0

    5.  2017-06-22 18:50:15

    2 - nc+ oprócz mocno rozbudowanej bazy abonentów telefonii ma malutki biznesik, który pozwala na częściowe chociaż finansowanie deficytowej podstawowej usługi ;-)

  • 0

    6. ~pabloki  2017-06-22 18:53:42  host: 188.146.132.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    5 oczywiście, przecież każda firma dziala po to by doplacac do działalności.

  • 0

    7.  2017-06-22 18:54:57

    6 - encyklopedia biznesu ;-)

  • 1

    8. ~locomoco  2017-06-22 20:35:59  host: user-94-254-242-48.play-internet.pl

    NC+ to taki sam syf jak PLAY!

  • 0

    9. ~Tom  2017-06-22 20:56:04  host: host-5-104-248-195.oxylion.net.pl

    Przyciągnęliby klientów gdyby dali np 50% zniżki na abonament dla swoich klientów telewizji, którzy płacąim i tak nie mało. A co nc+ oferuje - drożej niż w innych sieciach bez umowy a do tego u nich z umową 24 miesiące, niech to sobie szybko przemyślą...

  • 0

    10. ~wers  2017-06-22 21:13:02  host: apn-37-248-166-135.dynamic.gprs.plus.pl

    Szanowny Panie Wlo.
    W lipcu kończy mi się umowa w plusie. Taryfa sLTE 109,99. Zależy mi na dużym pakiecie internetu w roamingu. Teraz mam 5,1 GB (od 15 czerwca). Przedłużać teraz czy czekać do sierpnia? Pozdr.

  • 0

    11. ~karol  2017-06-22 22:14:15  host: ip-31-0-83-197.dynamic.gprs.plus.pl

    A co będzie w Plusie od sierpnia ?? Czemu w tych eurotaryfach jest ta datą do 1.08 ???

  • 0

    12. ~Iwan  2017-06-22 22:36:33  host: 178235146013.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    @9 - w Plusie właśnie tak dają, jest opcja na tv z polsatu za pół ceny, jak weźmiesz abonament telefoniczny, więc to jest chyba coś, co Cię interesuje.

  • 0

    13. ~  2017-06-22 23:10:34  host: 188.146.104.234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    NC+ a raczej minus, drogo za byle co...

  • 0

    14. ~  2017-06-23 05:12:02  host: host-176-221-122-172.dynamic.mm.pl

    Ciężko korzystać z usług telewizyjnych nc- gdy dekoder zawiesza się, nie pokazuje sygnału gdzie faktycznie on jest albo reaguje na pilota z kilkusekudnowym opóźnieniem... Pewnie podobnie jest z telefonią.

  • 0

    15. ~Calm7  2017-06-23 09:42:11  host: cpe237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1.) nie wprowadzaj ludzi w błąd, każdy wie że t-mobile jest najdroższy (_|_)

  • 0

    16.  2017-06-23 09:51:03

    10 - nie wiem. Skąd mam wiedzieć? Siostrze zaleciłem zmianę już teraz (właściwie sam omówiłem warunki dla 3 numerów z konsultantem).
    Pakiet internetu w roamingu, zgodnie z przepisami rozporządzenia 531/2012 zależy od ceny otwartego pakietu z jakiego korzystamy. Więc im droższy weźmiesz, tym więcej dostaniesz ;-)
    Warto zwrócić uwagę na treść nowych cenników Pleja. Pozostali też będą je zmieniać.

  • 0

    17. ~nn  2017-06-23 10:41:07  host: 193.106.129.173

    @14: ile razy zgłaszałeś awarię dekodera i go wymieniałeś? Dekoder może sygnału nie pokazywać bo może być np. problem z kablem - nieprawidłowo umieszczona wtyczka kabla antenowego i od razu pojawia się problem. Przerabiałem to u siebie: w ciągu 5 minut sygnał raz był, raz nie i była to wina kabla. Względnie cała instalacja jest wykonana nieprawidłowo a na to NC+ wpływu już nie ma. Nie to żebym specjalnie bronił nc+, bo jestem na nich "skazany" z uwagi na to co chcę oglądać a czego nie ma konkurencja.

  • 0

    18. ~wers  2017-06-23 12:28:24  host: apn-31-0-69-91.dynamic.gprs.plus.pl

    16 - O taką odpowiedz mi chodziło. Dzięki bardzo. Pozdrawiam

  • 0

    19.  2017-06-23 12:30:47

    18 - i wzajemnie ;)

  • 0

    20. ~Tom  2017-06-23 12:34:09  host: a25-06-10.opera-mini.net

    W nc+ jakość sprzętu i jakość obrazu w kanałach jest akurat najlepsza na rynku, mówimy o dobrym tv na którym widać różnicę, a błędy, przerywanie itd musi być winą instalacji, jestem ich klientem od kilku lat i kolejna oferta na przedłużenie umowy zdeklasowała łączone pakiety innych operatorów mimo że przez miesięc wszystko przeliczałem. Niestety telefon u nich jest kiepski, a też bym zmienił.

Dodaj swoją opinię