Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nawijka obniża ceny

Nawijka obniża ceny

WitekT 9 Listopada 2004 13:31

0 0

Wirtualna Polska zmieniła ceny i sposób naliczania opłat w Nawijce. Usługa VoIP pc2phone Portalu WP.pl umożliwia szybkie i tanie rozmowy głosowe na telefony stacjonarne i komórkowe na całym świecie.

Od teraz koszt połączenia międzymiastowego wynosi zaledwie 9 groszy netto (11 groszy brutto) za minutę. Cena rozmów z USA, Niemcami, Francją, czy Wielką Brytanią, przeprowadzonych za pośrednictwem komunikatora wpkontakt, jest teraz nawet do 91% niższa od cen oferowanych przez największego polskiego operatora telekomunikacyjnego. Z mieszkańcami tych państw można rozmawiać przez minutę tylko za 10 groszy netto (13 groszy brutto).

Z usługi korzystać można natychmiast po jej zainstalowaniu na swym komputerze. Użytkownik Nawijki nie podpisuje skomplikowanych umów, nie płaci abonamentu, nie ponosi żadnych dodatkowych opłat. Oszczędza ponadto łącząc się z posiadaczami telefonów komórkowych. "Nawijając" przez minutę płaci 65 groszy netto (80 groszy brutto).
Zmiana nastąpiła także w sposobie naliczania opłat. Zdecydowaliśmy się na naliczanie 30-sekundowe. Za przekazanie krótkiej informacji rozmówcy w kraju użytkownik Nawijki płaci tylko 6 groszy. Jeżeli łączy się z telefonem stacjonarnym przez np. 1 min 25 sekund to zamiast 22 groszy płaci jedynie 17 groszy – mówi Andrzej Kiesz z Wirtualnej Polski.

Komunikator Wirtualnej Polski wpkontakt, pierwszy w Polsce, umożliwił przeprowadzanie tanich rozmów głosowych na telefony stacjonarne i komórkowe. Usługa dostępna jest zarówno dla posiadaczy łącz szerokopasmowych (takich jak Neostrada) jak i modemów. W obu przypadkach, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii jakość rozmów jest doskonała, niczym nie ustępująca tradycyjnym połączeniom.

Źródło tekstu: WP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet