Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nawiguj z Play - promocja doładowań z nawigacją

Nawiguj z Play - promocja doładowań z nawigacją

Q! 27 Lutego 2012 18:12

0 0

Play przygotował nową promocję doładowań usług na kartę, Nawiguj z Play, w której oprócz środków bonusowych można otrzymać miesięczny abonament na nawigację NaviExpert.

Aby skorzystać z promocji, należy doładować swoje konto za pomocą systemu transakcyjnego Pekao24, Alior Banku lub Raiffeisen Banku kwotą w wysokości przynajmniej 40 zł.




Uczestnicy promocji, oprócz dodatkowych środków w wysokości 10 zł, otrzymają również miesięczny nabonament na nawigację NaviExpert.

Liczba promocyjnych doładowań jest ograniczona i wynosi odpowiednio:
dla użytkowników Pekao24: 1500 sztuk,
dla użytkowników Alior Banku: 1000 sztuk,
dla użytkowników Raiffeisen Banku: 400 sztuk.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 3

    3. ~  2012-02-27 18:38:03  host: 77-255-147-163.adsl.inetia.pl

    Bez sensu. Pula bonusowa szybko się wyczerpie a ludzie dalej będą doładowywać licząc że dostaną bonus.

  • -1

    4.  2012-02-27 18:56:49

    To z Play da się nawigować? Chyba, że na sztywno jest ustawiony partner roamingowy, bo inaczej tego nie widzę - co pół kilometra dziura w zasięgu i zerwanie połączenia internetowego.

  • -3

    5. ~  2012-02-27 19:04:46  host: t19-12.opera-mini.net

    Lepiej by obniżyli ceny do 10gr za minutę i robili od czasu do czasu podwójne doładowania. Popieram jojo.

  • 0

    7.  2012-02-27 19:27:57

    @6 Zanim się połączy, to nie zdąży przeliczyć trasy. Testowałem to badziewie. Przez prawie całą trasę byłem offline albo na tak marnym EDGE w 2G, że się zacina i nie działa. Wyłącznie po ustawieniu na sztywno roamingu skutkuje. Zasięg Playa w dużych miastach jest jako taki - w terenie TRAGEDIA.

  • 2

    8. ~  2012-02-27 19:29:08  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    Coś kiepsko z tym Play się robi. Każda kolejna promocja gorsza od poprzedniej. Czas najwyższy zacząć rozglądać się za innym operatorem. Idzie wiosna więc czas na zmiany ;)

  • 1

    10. ~michu  2012-02-27 19:32:41  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    napewno na promocyjne

  • 0

    11. ~stark  2012-02-27 20:36:35  host: user-46-113-130-163.play-internet.pl

    @4 Ja również nie widzę sensu nawigowania z tą siecią, która posiada tak dziurawy zasięg :) tymbardziej roamingowy, którego nie ma wcale. O wiele lepiej sprawdziłaby się tutaj infrastruktura T-Mobile. Sieć jest na skale Europejską, więc opłaca się dużo bardziej.

  • 1

    12. ~  2012-02-27 20:51:00  host: v03-16.opera-mini.net

    @11 Tylko, że trzy czwarte Polaków siedzi pewnie cały czas w kraju, więc iście europejska infrastruktura im niepotrzebna. Najpierw ta europejska sieć niech obniży ceny, bo nawet w Orange jest taniej.

  • 0

    13. ~Ale wy pier  2012-02-27 21:19:17  host: aghp65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie jak wy pieprzycie o tym playu. Jak macie jakies super nokie labo inne badziewie to tak wam dziala. Ja mam inny telefon i wszystko dziala jak trzeba, przelacza sie na siec roamingowa bez problemu.

  • 0

    14. ~  2012-02-27 21:40:30  host: user-31-175-162-233.play-internet.pl

    dokladnie, mam internet z play i jak jest jakas awaria i nie laczy to widze na sgs2 tez play ze jest w roamingu i dzwonic moge normalnie

  • 0

    16. ~  2012-02-27 22:07:25  host: z50-13.opera-mini.net

    Ja w grudniu testowałem naviexperta ustawiłem wybór sieci ręczny zalogowałem do plusa i wio 570 km zrobiłem i wsio było o.k w powrotnej drodze zalogowałem do idei i też było o.k psy szczekają karawana jedzie dalej play the best.

  • 1

    17. ~jędrek  2012-02-28 08:37:11  host: 77-254-135-110.adsl.inetia.pl

    Play się stacza, nie widzę żadnych poważnych inwestycji w stacje bazowe za miastem. Miasta duże obsadzone a poza miastem bida, położyli lagę na sprawę - ze dwa lata temu nie było miesiąca aby w mieście nie była odpalona nowa baza. Miasto pokryli zasięgiem i można iść spać, kto się tam będzie przejmował "wieśniakami" ze wsi. Zamiast budować oni kolejne umowy roamingowe podpisują. Oj będą od was ludziki odchodzić wnet.

  • -1

    18. ~  2012-02-28 08:40:27  host: v04-15.opera-mini.net

    11, Twierdzisz ze sieci Plus i Orange nie maja zasiegu wiec nie chca zarabiac na roamingu i nie wpuszczaja nikogo z sieci Play, robia to pewnie za darmo, charytatywnie? No prosze bez takich tekstow.

  • 0

    19.  2012-02-28 09:14:24

    Oj Polacy, Polacy. Tylko narzekać potraficie. Dostajecie taki bonus jak przy doładowaniach elektronicznych w play (czyli 20%), dodatkowo GRATIS miesiac nawigacji i jeszcze narzekacie? Lepiej moze by bylo nie organizowac takiej promocji to przynajmniej byscie nie narzekali...

  • 0

    20. ~Jarosz  2012-02-28 09:22:26  host: 87-205-252-107.adsl.inetia.pl

    ~4 bez przesady przecież jest roaming krajowy, a NaviExpert pobiera znikomą ilość danych i dopóki nie zjedziemy w białej plamie z trasy to będzie jak najbardziej nawigował.

  • 0

    21. ~  2012-02-28 09:40:54  host: 87-206-61-242.dynamic.chello.pl

    po pierwsze to dane ktore pobiera naviexpert sa bezpłatne (ruch wliczony jest w cene aktywacji), nawigacja odbywa sie po aGPSie wiec nadajniki naziemne nie mają nic do tego, bo nawet jak wyloguje waz z sieci nawigacja działa dalej. Expert jest bardzo dokładny, duzo jezdze i czas dojazdu zawsze zgadza sie na +- 5 min. najpierw czytać a potem piszcie, bo tutaj mimo wszystko cześć ludzi wchodzi żeby się czegoś dowiedzieć a nie czytać o czyiś problemach i słuchać ciągłego narzekania. tutaj na 20 wpisów maksymalnie jeden jest merytoryczny.

  • 0

    22. ~  2012-02-28 09:43:23  host: 87-206-61-242.dynamic.chello.pl

    ok dodam jeden powazny minus naviexperta - trase pobierac trzeba tam gdzie jest zasieg, bo jak wyłaczycie nawigacje i bedziecie probowali ja włączyc tam gdzie jest slaby zasieg to ***

  • 0

    23. ~Jarosz  2012-02-28 10:07:33  host: 87-205-252-107.adsl.inetia.pl

    ~22 zakładasz,że będziesz w miejscu gdzie żaden z trzech operatorów nie ma zasięgu? Powiem szczerze, nie zdarzyła mi się jeszcze sytuacja, że musiałem wyznaczać trasę z takiego miejsca...

  • 0

    24. ~  2012-02-28 11:43:06  host: v04-15.opera-mini.net

    22, Naviexpert potrzebuje do wytyczania trasy polaczenia z internetem, nie ma innego sposobu na sciagniecie mapy z serwerow Naviexpert. Aplikacja Naviexpert nie posiada wbudowanej mapy sciaga ja sobie w miare potrzeby z zewnatrz. Taka jest roznica miedzy onlinowymi nawigacjami i tradycyjnymi offlinowymi (np Garmin - nie wiem jak teraz ale kiedys byly 4 platne aktualizacje w roku dla wycofanej GPMapy).

  • 0

    25. ~  2012-02-28 11:53:14  host: v04-15.opera-mini.net

    21, Wlasnie wazna rzecz Naviexpert w Play nie potrzebuje wykupywania pakietu internetowego, placi sie tylko abonament za usluge.

Dodaj swoją opinię