Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nawigacja za neostradę tp

Nawigacja za neostradę tp

WitekT 1 Kwietnia 2009 14:27

0 0
lark freebirdmOd 1. kwietnia każdy, kto podpisze 3-letnią umowę na dowolną opcję neostrady tp, otrzyma w prezencie nawigację samochodową.

Nawigacja to Lark Freebird 35.6. Jej podstawowe parametry to 3,5-calowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, 1 GB wbudowanej pamięci, czytnik kart pamięci. Nawigacja posiada wbudowany akumulator pozwalający na 2,5-godzinną pracę, w zestawie można jednak znaleźć ładowarkę samochodową.

W urządzeniu zainstalowana będzie aplikacja MapaMap w najnowszej, polskiej wersji.


Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15.  2009-04-01 16:28:36

    Witek: "Nawigacja to Lerk Freebird 35.6. "- Lark, nie Lerk ;)

  • 0

    16. ~gosc  2009-04-01 16:48:21  host: dqf135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co do nawigacji to ja chyba wolę navifona...

  • 0

    18. ~xxx  2009-04-01 17:02:20  host: 217.98.102.9.ip.airbites.pl

    Trochę śmieszna rozdzielczość jak na nawigację. 320x240 w dzisiejszych czasach ? Już lepiej kupić pentagrama nomad

  • 0

    19.  2009-04-01 17:31:17

    dzisiiejszy dzień (prima aprilis) obfituje w ciekawe newsy...tylko ciekawe na ile wiarygodne

  • 0

    20.  2009-04-01 17:56:55

    ten Lark jest ok, w szczegolnosci za te 200 zł. Ale umowa na 3 lata to śmiech na sali

  • 0

    21.  2009-04-01 18:04:17

    17 Rogi: Ja tam podpisałem na dwa lata na Freedom 1Mb/s i szczerze mógłbym podpisać umowę na 3 lata jeśli jakość usług nie spadnie- z tego jestem zadowolony w 100%, jeszcze 20 PLN na telefon dostaję.

  • 0

    22.  2009-04-01 18:08:02

    Jak zgaduję błąd w nazwie navi jest celowy z okazji nowego miesiąca ;)Ktoś w ogóle zajrzał na stronę tp do odpowiedniego działu? :)

  • 0

    23.  2009-04-01 18:22:51

    Hmm, brak reakcji na tego "Lerka" oznacza pełną zgodność treści niusa z datą.

  • 0

    24. ~M.  2009-04-01 19:08:43  host: gw-79-175-192-21.smsnet.pl

    Zajrzyj na blog.tp.pl i przekonaj się, że nie :)

  • 0

    25.  2009-04-01 19:29:55

    Kogo obchodzą te beznadziejne prezenty od TPSA??? Ludzie chcą mniej płacić za internet, a nie dostawać jakieś g***o.

  • 0

    26. ~neo  2009-04-01 20:31:30  host: emw139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    umowa na 3 lata :)))

  • 0

    27. ~higher  2009-04-02 09:58:54  host: dpb102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gadżet dobry, jak za friko dają coś wartego 200-250 zł, to nie ma co narzekać, wiadomo, że 3 lata to trochę czasu, ale bez przesady...

  • 0

    28. ~adam  2009-04-02 19:20:38  host: nat-tar2.aster.pl

    Ja brałbym od razu jesli ta nawigacja była np. Mio.I mogłaby byc nawet z mpami Polski Moov200PL.

  • 0

    29. ~karolka  2009-04-02 19:30:03  host: aaso242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie no żarty chyba jednak, a wogóle co to za nawi, bo pierwsze słyszę taką nazwę, dla mnie szacunek dla navi Mio C 720, nie ma co kupować taniego badziewia.

  • 0

    30. ~adam  2009-04-02 20:26:54  host: nat-tar2.aster.pl

    No dokładnie , poza tym wydaje mi sie ze to jeszcze zart prima aprilisowy. Ale Mio jest za dobre zeby od tak dodawac ...

  • 0

    31. ~Bolek  2009-04-03 12:14:20  host: 71-bi1-3.acn.waw.pl

    W wiekszosci przypadkow jest tak, ze dodawane za darmo rzeczy nie sa raczej z gornej polki, dlatego z pewnoscia nie daliby nawigacji Mio.

  • 0

    32. ~adam  2009-04-03 15:59:22  host: nat-tar2.aster.pl

    I ja tak mysle ,ale kto wiem... Nie zdementowali tej wiadomosci to z pewnoscia była to prawda...no ciekawe jak sie ta nawigacja bedzie sprawdzac.

  • 0

    33. ~kamil  2009-05-23 14:53:12  host: adlw234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ejj mam problem. mam tą nawigacje z neostrady Lark FreeBird 35,6 i zeby móc z niej korzystać muszę zarejestrować ja na str mapymap.pl i do tego jest potzrebny nr seryjny a nigdzie go nie ma. sa naklejki na nawigacji z jakimis kodami ale zaden z nich nie wchodzi a na karcie gwarancyjnej nie ma nr seryjnego wpisanego. Może mi ktoś pomóc . z góry wielkie dzięki.

  • 0

    34. ~piotrek  2009-05-29 20:18:22  host: acqb97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam podobny problem z tym numerem seryjnym ;/ mam go niby z tyłu na obudowie...ale ma 11 a nie 12 jak powinien znaków. Jak ktoś coś wie to prosze o pomoc. dziex

  • 0

    35. ~zybi  2009-11-08 23:11:28  host: 188.33.72.144

    ten nr jest w programie (chyba w ustawieniach,nie pamietam) ale nie na obudowie,ani kartonie ;). Co do wczesniejszych wypowiedzi o frajerstwie to zastanowil by sie 1 z 2 co pisze. Ja np. nie mam innej mozliwosci tylko TP (dom wolnostojacy) wiec co za roznica rok czy trzy,poza tym kupujesz karte pamieci,wrzucasz tam auto mape i smiga super ;)

Dodaj swoją opinię