Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nawigacja Play znajdzie parking

Nawigacja Play znajdzie parking

LuiN 22 Sierpnia 2016 12:49

4 2

Niedawno w Nawigacji Play na smartfonach z Androidem została włączona funkcja wyszukiwania parkingów. Dzięki temu użytkownikom skraca się czas między dotarciem do miejsca docelowego a znalezieniem miejsca parkingowego.






Na chwilę obecną do aplikacji została podpięta baza już 8237 parkingów w całej Polsce. Co ciekawe, o ile parking jest płatny znajdziecie przy nim też informację o obowiązujących stawkach.

Nawigacja Play to aplikacja bazująca na NaviExpercie, dostępna w Play na zasadzie miesięcznej subskrypcji w cenie 13,99 zł. Dodatkowo dokupić można dostęp do pakietu map Europy w cenie 9,84 zł. Na terenie Polski korzystanie z Nawigacji Play zwolnione jest z opłat za transmisję danych.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play | nawigacja play

w sumie: 23
  • 2

    4.  2016-08-22 13:29:45

    @3 - a możesz podać tą "darmową i lepszą"?

  • -1

    5. ~Pawel  2016-08-22 13:42:40  host: n07-06-07.opera-mini.net

    Ta ich Play nawigacja, to najzwyczajniejszy Naviexpert, a nie aplikacja na nim bazująca. Jest jeszcze dostępny u Orange, Plusa i T. Co do darmowych nawigacji, do równie dobrze sprawdza się Google Maps i HERE.

  • 2

    6.  2016-08-22 13:45:09

    @5 Jak Ci kiedyś Google Maps każe zeskoczyć z wiaduktu na jezdnię niżej albo "przeciągnie" po polnych dróżkach (Here to samo), to zmienisz zdanie. Choć muszę przyznać, że z czasem faktycznie jest coraz lepiej...

  • -1

    7.  2016-08-22 14:01:55

    NE przydaje się głównie w mieście, do omijania korków. Najlepsze POI, szczególnie poza miastem ma Google Maps.

  • 3

    8. ~Pawel  2016-08-22 14:22:36  host: n07-06-07.opera-mini.net

    @6 Nie wiem jak Ty, ale ja jeszcze nie spotkałem nawigacji bez błędów. Mam TomToma Live i też nie jest wolny od błędów typu zła kategoryzacja drogi. Nawigacji jaka by nie była, trzeba używać z głową.

  • 0

    9. ~qwe  2016-08-22 14:55:12  host: 77-254-234-80.adsl.inetia.pl

    Ciekawe czy znajdzie miejsce parkingowe w Mordorze

  • 0

    10.  2016-08-22 15:11:36

    @9: Znaleźć znajdzie, tyle tylko, że będzie zajęte. Jeszcze nie spotkałem nawigacji, która by znajdowała wolne miejsce, a szkoda, bo to by była naprawdę bardzo użyteczna funkcja.

  • 1

    11. ~  2016-08-22 15:19:10  host: user-94-254-242-24.play-internet.pl

    @6
    mnie Google Maps na osiedlu kazało przejechać samochodem po schodach. :D

  • -1

    12. ~Adam X  2016-08-22 15:37:03  host: 78.156.183.209.dynamic.ip.euron.pl

    @2 - używam od dawna, i nic takiego nie zauważyłem. Nikt ze znajomych którym polecałem Waze i ją teraz używają nie narzekał na jakiekolwiek problemy. W ogóle nie wiem o czym Ty piszesz?
    Nawigacja jest rewelacyjna bo żadna inna tak dobrze nie wyznacza optymalnych tras i nie omija korków. :)

  • 1

    13. ~  2016-08-22 16:09:57  host: user-94-254-163-178.play-internet.pl

    @1 używam Yanosika ale nie widzę w nim żeby parkingi wyszukiwał.

  • 0

    14. ~  2016-08-22 17:11:45  host: chaos.tpnet.pl

    4. Here Wego.

  • 3

    15. ~atomfx  2016-08-22 17:52:39  host: 178.213.94.61

    Panowie wszystkie nawigacje zawierają błedy. Naviexpert. ma kilka zalet które mi bardzo przypadły do gustu i za które mogę zapłacić. Ostrzega o: fotoradarach, kontrolach, wypadkach, a najważniejsze omija korki. poza tym dowolność konfiguracji np częstotliwości komunikatów. Nie wiem jak to jest w waze ale w google maps jet fatalnie. no i najfajniejsze można płacić aplikacją za parkingi nie we wszystkich. ale np w Gdańsku. (oczywiście żeby nie było słodko, tylko przez aplikację skycash) czy to potrafi waze albo google maps. No i najważniejsze. Jestem abonentem NE i jadąc widzę błąd na mapie albo remont. klikam(albo wcześniej kliknoł ktoś inny. i za kilka godzin wszyscy użytkownicy widzą remont a bład został usuniety. Dla mnie te funkcję są wygodne i dla tego mogę zapłacić za nawigacje. Zależy co komu potrzebne

  • 0

    16. ~  2016-08-22 17:53:02  host: public-gprs392437.centertel.pl

    @10 parkanizer znajdzie :)

  • 0

    17. ~mac  2016-08-22 21:25:15  host: user-94-254-192-107.play-internet.pl

    To jest brandowane NaviExpert. Wszystko zależy jak często się używa. Lepiej chyba jednak kupić abonament na Polskę za 69zł na cały rok od NeviExpert niż bawić się w tą brandowaną nawigację Play po 13zł/mies. Kiedyś pamiętam, że mieli fajne opcje np na jeden dzień za 3zł itp, ale już im się znudziło chyba i urządzili sobie skok na kasę. Korzystam i uważam za produkt bardzo udany.

  • 0

    18.  2016-08-22 22:13:14

    @ mac (17) I dalej mają tą opcję 3 zł za dzień (a dokładniej 30 zł za 10 dób - niekoniecznie kolejnych - używasz to płacisz), ale pod marką NaviExpert właśnie http://tlp.is/aw0 (zależy od systemu urządzenia, w google play są inne ceny).

  • 0

    19. ~Albert  2016-08-22 22:42:29  host: user-94-254-227-147.play-internet.pl

    Trzy lata korzystałem z NaviExperta, a teraz przesiadka na Waze. Szkoda kasy na NE i tylko żałuję że dopiero niedawno zrobiłem zmianę. No jak zawsze dobre jest wrogiem lepszego.

  • 0

    20. ~M  2016-08-23 06:15:57  host: public-gprs397390.centertel.pl

    Proponuje aby Play zadbalo najpierw o parking dla gosci przy swojej siedzibie. Bylem u nich ostatnio jako kontrahent i nie bylo jak zaparkowac. Nie jestem ze stolicy, po przejechaniu kilkuset kilometrow nie mila niespodzianka - brak parkingu dla gosci.

  • 0

    21.  2016-08-23 11:21:58

    Warto pamiętać, że jest jeszcze promocyjna oferta (tańsza subskrypcja) AutoMapy dla userów Playa (abonamentowych AFAIK).

  • -1

    22. ~pozdro  2016-08-23 17:36:54  host: 89-70-105-16.dynamic.chello.pl

    Moja nawigacja beckera z media epxertu też wszystko znajdzie, gdyby nie znajdywała to bym nie wyrzucił 1800 zł w błoto.

  • 0

    23. ~Marazm  2016-08-25 17:30:17  host: 96.91.fd9f.ip4.static.sl-reverse.com

    Garmin w zupełności wystarczy. Nigdy bym nie dał 1800. Najwyzej tez 700 i i tak to za dużo.

Dodaj swoją opinię