Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nawigacja NaviExpert dla klientów Plusa

Nawigacja NaviExpert dla klientów Plusa

Q! 1 Grudnia 2011 12:42

4 0
Od 1. grudnia klienci Plusa mogą zainstalować na swoich telefonach nawigację NaviExpert. Przez pierwsze 7 dni korzystanie z niej jest bezpłatne.

Aby otrzymać odnośnik do pobrania aplikacji, należy wysłać SMS-a o treści NAVI pod numer 8045.

Korzystanie z aplikacji przez pierwsze 7 dni jest bezpłatne, później opłata wynosi 11,07 zł brutto miesięcznie. Opłaty za transmisję danych naliczane są oddzielnie.


Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 1

    8. ~abc  2011-12-01 13:58:20  host: z42-04.opera-mini.net

    nie wiem co to za promocja? Kazdy sciagajac navi experta dostaje 7dni testow za darmo? Wiec nie czaje

  • -1

    9. ~jula  2011-12-01 14:47:45  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    normalnie kosztuje 11 pln za 4 dni teraz czaisz? :)

  • 0

    10.  2011-12-01 15:28:06

    Plus zapomniał zrobić aplikacje na trochę starsze telefony. Brak jest wersji np na Samsung Avila. Aplikacje można szybko pobrać wpisując w telefonie adres plus.getne.pl

  • 0

    11.  2011-12-01 15:30:47

    a wcześniej nie mogli zainstalowac ?

  • 0

    12.  2011-12-01 15:37:32

    @11Michal_72 mogli tylko była to niebrandowana wersja NaviExpert przez co opłaty były wyższe.

  • -1

    14. ~taki4  2011-12-01 16:21:31  host: 178-36-12-216.adsl.inetia.pl

    @7 po co ci nawigacja w 80-tysiecznym miescie wogle po co nawigacja w miescie , ktore sie zna

  • 1

    15. ~  2011-12-01 16:37:18  host: blv159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @14, skąd założenie, że znam każdą ulicę i nr domu?

  • 0

    16. ~taki4  2011-12-01 16:50:50  host: 178-36-12-216.adsl.inetia.pl

    Powiem szczerze mieszkam w 4 razy wiekszym miescie niz ty i jakos daje rade bez nawigacji.Powiem wiecej ostatnio probowalem jezdzic z nawi po swoim miescie to oczy wybaluszalem , ktoredy mnie ona prowadzi. Smiesza mnie ludzie, ktorzy jezdzac do pracy dzien w dzien ta sama droga maja wlaczona nawi. Oczywiscie kazdy lubi sie oglupiac w inny sposob:P pozdro PS po comasz znac wszystkie ulice i numery?

  • 0

    17. ~  2011-12-01 17:13:38  host: blv159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @16, trochę wyobraźni. Jestem technikiem i przedstawicielem handlowym, świadczę też prywatne usługi "z ogłoszenia" - możliwość szybkiego znalezienia drogi do klienta bez gadaniny przez telefon jest dla mnie nieoceniona, a na zapamiętywanie setek ulic i tysięcy numerów domów nie mam czasu. Poruszam się w promieniu 50 km od mojego 80-tysięcznego miasta - tu dolicz kolejne kilka tysięcy adresów. MapaMap do takich zastosowań jest lepsza i tańsza niż NaviExpert.

  • 0

    18.  2011-12-01 18:37:19

    Nawigacja nie jest dla każdego, jakby się wydawało, a dla tych, którzy potrzebują ;-) Tak samo jak autobus - po co mam kupować sobie autobus jak potrzebuję małe auto bo sam 95% "kilometrażu" pokonuję z teczką za fotelem, czasem z paczką papieru kupioną w hurtowni w innym mieście?

  • 0

    19.  2011-12-01 18:40:17

    Używam nawigacji - właśnie NaviExperta, ale sporadycznie - jak mam jechać do dużego miasta, którego nie znam albo byłem w nim 2 lata temu ostatnio (a co się z tym krajem dzieje to wszyscy wiemy ;-)). Mam też standardowego nawigatora - fakt, prosty jakiś z promocji, jednak nawet go z pudełka nie wyjąłem właściwie - jedynie żeby zobaczyć jak wygląda... Po co mam więc dyskutować na temat tego co mi wystarczy a co jest do d...?

  • 0

    20. ~  2011-12-01 18:50:49  host: host-89-229-128-78.chelm.mm.pl

    Każdy ma swoje potrzeby i myślę, że koledze 17, 15 i 4 właśnie o to chodziło, żeby pokazać, że jeden po Europie a drugi po powiecie hula i w zależności od tego stosuje inne narzędzia. A że właśnie o to mu chodziło, to wiem, bo mi powiedział i już jakiś czas temu jasno dał do zrozumienia, że go nawigacje onlinowe nie interesują i nie są w stanie mu pomóc tak jak POLSKA mapa typu MapaMap, która ma najlepsze pokrycie z rzeczywistością na prowincji, na jakiej mieszkamy. Tak więc: dla każdego co... innego :-)

  • 0

    21.  2011-12-01 19:13:00

    20. - rodzi się pytanie... Dlaczego MapaMap? A nie jakiś inny system oparty o dokładnie te same zasoby mapowe Imagisu? Gorsze są? Inne kolory? Gorsze głosy? Nie wydaje mi się ;-) Po prostu używa - i jak każdy kierowca będzie chwali to co kupił, bo jaknarzekać na to za co się zapłaciło?

  • 0

    22.  2011-12-01 22:28:40

    Jestem akurat na etapie zakupu nowego samochodu... Już mam powyżej uszu słuchania co powinienem kupić a na czym stracę zaraz po wyjeździe z salonu... No i ten wyjazd z salonu! Przecież używane jest lepsze niż nowe!!!

  • 0

    23.  2011-12-01 22:47:55

    22. A co, myślałeś też nad używanym? Kupujesz tylko dla siebie? Bo jak nie, to reszta też by chciała by im się autko podobało ;-)

  • 0

    24.  2011-12-01 23:10:25

    Dla siebie ;-) Tylko dla siebie. A nie mówię o potencjalnych użytkownikach a o sąsiadach, znajomych i przyjaciołach. Każdy wie lepiej ;-) Począwszy na marce i modelu a na kolorze kończąc i czy tapicerka lepiej, zeby szara czy czarna była ;-) I to się tyczy wszystkiego w zasadzie (np. zakupów w konkretnym markecie - dosłownie 2 godziny temu sąsiadka dziwiła się, że robię zakupy w konkretnym markecie - nie jest najtańszy!! - a ja tam poszedłem bo najbliżej było ;-)

  • 0

    25. ~Alister  2011-12-02 11:15:36  host: 77-255-54-230.adsl.inetia.pl

    ~15 wszystko zależy od potrzeb w NaviExpert nie musimy się martwić tematem aktualizacji map czy też uaktualnianie bazy remontów/utrudnień drogowych (wszystko jest robione na serwerze, w aplikacji nic się nie zmienia).

  • 0

    26. ~atomfx  2011-12-02 17:39:50  host: hft121.internetdsl.tpnet.pl

    fakt aktualizacji nie trzeba robić. no i jak są nowe wersje to dostaję komunikat. A kolega z mapymap niech zrobi sztuczkę takę jak w naviexpert. po prostu wyśle swoje polożenie do innego użytkownika, Tak zeby się spotkac na grilu ze znajomymi w lesie żeby nie tłumaczyc gdzie się jest. No i między innymi to był argumęt. dla którego z moja laskę wybraliśmy NE

  • 0

    27. ~dav  2011-12-03 23:30:59  host: 87-204-10-63.ip.netia.com.pl

    Naviexpert jest niezly ale za drogi. Google Nawigacja jest calkiem dobra i darmowa :)

  • 0

    28. ~Alister  2011-12-05 10:37:21  host: 77-255-252-85.adsl.inetia.pl

    ~27 aktualność map w GN jest niestety taka jak cena nawigacji... wystarczy popatrzeć na Warszawę gdzie z uporem maniaka pcha w zamkniętą dźwigową, o wyprawie na Pragę lepiej zapomnieć. ~26 w wersji 7.0 można jeszcze przesłać swoją lokalizacje na FB.

Dodaj swoją opinię