Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nawigacja dla abonentów Play

Nawigacja dla abonentów Play

Ringu 5 Kwietnia 2011 16:41

1 0

naviexpert NaviExpert udostępnił wszystkim abonentom sieci Play swoją aplikację do nawigacji. Klienci czwartego operatora będą mogli przez rok cieszyć się darmową nawigacją pieszą i komunikacją miejską, a także będą mogli przez 7 dni testować nawigację samochodową.

Oprócz tego w tej edycji programu klienci będą mieli dostęp do lokalnych informacji o imprezach kulturalnych. Ponadto producent udostępnił nowy głos - Ziomusia.




Aby pobrać aplikację należy wysłać SMS o treści expertnavi pod numer 8059. W odpowiedzi otrzyma się odnośnik do pobrania programu. Należy postępować zgodnie ze wskazówkami na ekranie (odpowiadając na wszystkie pytania tak).

Więcej o aplikacji i promocji można przeczytać w najnowszym numerze bezpłatnego czasopisma Expert Play, które jest dostępne w punktach sprzedaży operatora oraz w Internecie pod tym adresem.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • -5

    2. ~PlayOFFline  2011-04-05 17:13:08  host: tor.onconnex.com

    może z tą nawigacją łatwiej będzie odszukać zasięg internetu w Play... :)))

  • 2

    3.  2011-04-05 17:13:45

    No to idealnie.. :)

  • -1

    4. ~piumas  2011-04-05 17:41:33  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    na Omni II nie działa-kapitalnie :D

  • 2

    5.  2011-04-05 17:43:14

    a nie jest przypadkiem tak, ze samochodowa i tak daja na 7 dni za free? ;) bo piesza i KM cieszy, zawsze to 11-12zl w kieszeni (nie liczac danych).

  • 1

    6. ~marco  2011-04-05 17:49:37  host: seven.ds7.agh.edu.pl

    i tutaj NIE naliczają danych!

  • 0

    7. ~playfan  2011-04-05 17:50:45  host: c92-92.icpnet.pl

    @~piumas Z tego co pamiętam nie ma wersji na ten telefon @thonka dane są już wliczone w abonament

  • 1

    8.  2011-04-05 17:55:16

    @6,7 tym lepiej ;)

  • 0

    9. ~piumas  2011-04-05 18:03:01  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    @ ~playfan a na patologiczny S7350i już wersja jest...paranoja. Skończyła mi się darmowa roczna subskrypcja AutoMapy, którą dostałem w prezencie przy kupnie i myślałem, że Navi Expert spadnie mi z nieba, a tu lipa. Znasz może jakąś fajną navi na Omnie II?

  • -2

    10. ~as  2011-04-05 18:37:14  host: 213-238-84-223.adsl.inetia.pl

    Nie rozumiem. Mam kartę plusa i dostałem te same 7 dni testów nawigacji. Potem uaktywniam SMSem premium (który schodzi mi z abonamentu) na kilka dni nawigację wtedy gdy po prostu potrzebuję czyli średnia raz na miesiąc. Dodatkowo we wszystkie święta naviexpert jest zawsze darmowy. Potem jeszcze mi naviexpert daje jakieś dodatkowe dni do nawigacji za te smsmy . Tak więc nie do końca rozumiem o co chodzi w tej promocji play. Dają standard.

  • 0

    11. ~palyfan  2011-04-05 18:37:41  host: c92-92.icpnet.pl

    Wszystko zależy od platformy na jakiej działa telefon. Na WM trochę tego jest, ale nic on-line

  • 2

    12.  2011-04-05 18:48:28

    @10 rok pieszej nawigacji? ;) no i wg. wpisow tutaj ta edycja nie bierze danych z konta, a wiec nie potrzebujesz pakietu internetowego. standardowy NE oprocz licencji (w erze samochodowa licencja to 9zl miesiecznie) potrzebuje tez danych...

  • 0

    13.  2011-04-05 20:04:04

    W cenie abonamentu Naviexpert Play była zawsze gratis transmisja danych potrzebna do połączenia z serwerami producenta nawigacji i pobrania map online.

  • 0

    14.  2011-04-06 02:04:50

    Jak ktoś ma czas i głowę do tego by zgłębić regulamin oferty oraz streścić to w komentarzu/napisać osobny artykuł to byłbym wdzięczny. Po pobieżnym zapoznaniu się z zasadami zrozumiałem, że po tych siedmiu dniach aktywuje nam się automatycznie miesięczny abonament na navi samochodową (14 zł) chyba że zrezygnujemy z oferty co możemy zrobić w każdej chwili. Jednak w regulaminie wewnątrz aplikacji piszą, że trzeba złożyć pismo w salonie i jednocześnie wysłać maila na podany adres. Ja bym chętnie skorzystał z navi pieszej i nawet mógł zapłacić te 12 zł rocznie, ale nie chcę się wpakować w jakąś "promocję".

  • 0

    15.  2011-04-06 02:05:30

    Jeśli to ma jakieś znaczenie to chodzi **** Android.

  • 0

    16. ~kampi  2011-04-06 10:20:36  host: 81.0.199.109.static.rdi.pl

    Po okresie promocyjnym aktywuje się abonament 1 miesiąc odnawiany automatycznie. W dowolnym momencie możesz z niego zrezygnować nie ponosząc żadnych kosztów, bądź zamienić na inny: Abonament 24h - 3,69 PLN brutto Abonament 7 dni - 9,84 PLN brutto Abonament 1 miesiąc - 14,76 PLN brutto

  • 0

    17. ~wojtek_cz  2011-04-06 11:24:10  host: public27762.xdsl.centertel.pl

    @~piumas U mnie na Omni Lite działa świetnie wersja bodaj że na HTC Diamond po zainstalowaniu Esmertec Jbed i zmianie w rejestrach czcionek java. To ten sam system co w O2 wiec też powinno u ciebie dzialać.

  • 0

    18. ~kormoran  2011-04-06 11:45:56  host: host-89-230-222-121.lublin.mm.pl

    Ani Play,ani Naviexpert nie potwierdzili prawdziwości tej informacji.Można się naciąć jak ktoś działa pochopnie tak jak ja.Wyłączyłem usługę!

  • 0

    19. ~bonek  2011-04-06 11:59:43  host: public27521.cdma.centertel.pl

    18, źródło: Play

  • 0

    20. ~bonek  2011-04-06 12:03:23  host: public27521.cdma.centertel.pl

    Strona Naviexperta: http://www.naviexpert.pl/play.html, FAQ: http://www.naviexpert.pl/fileadmin/files/play/index.html

  • 0

    21.  2011-04-11 14:20:52

    18. informację o tej promocji możesz znaleźć nawet na stronie producenta nawigacji NaviExpert: link do artykułu http://blognavi.pl/naviexpert-nawigacja-gsm-online/4-instalacja- naviexpert/43-naviexpert-w-play-nawigacja-piesza-i-komunikacja-m iejska-przez-rok-za-darmo

Dodaj swoją opinię