Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Navteq i Nokia reorganizują swoje mapy

Navteq i Nokia reorganizują swoje mapy

Q! 27 Kwietnia 2011 11:45

0 0

Navteq wraz z Nokią przygotowują się do sporej reorganizacji jeśli chodzi o usługi związane z mapami i sieciami społecznościowymi - wynika z informacji, do których dotarł serwis Phone Scoop. Pierwsze tego efekty ma być widać już na początku maja.

Efektem zmian mają być trzy główne filary, które zostaną zaoferowane użytkownikom: nowe aplikacje społecznościowe oparte o lokalizację, różnego typu usługi oraz narzędzia programistyczne dla developerów, którzy ilością aplikacji zapewnią nowemu pomysłowi popularność.
Oprócz tego nowe rozwiązanie ma zapewnić wysokiej jakości treści związane z lokalizacją, a także stworzyć wysokodochodową sieć reklamową. Ma ona pomóc w monetyzacji wprowadzanych rozwiązań poprzez współpracę z lokalnymi sprzedawcami i dostawcami usług.

Nokia i Navteq skupią się nie tylko na dostarczaniu tego rozwiązania dla telefonów Nokii oraz tych z Windows Phone. Planowane rozwiązanie ma stworzyć platformę, która oferowana będzie komercyjnie wszystkim zainteresowanym podmiotom.

Źródło tekstu: Phone Scoop     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2011-04-27 20:57:53

    O, i to jest sensowne rozwiązanie - oferta ponad systemami/podziałami.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-1-73.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz wzmacniaczy sygnału w domowej sieci Wi-Fi?

TP-Link RE270K - wzmacniacz Wi-Fi i inteligentne gniazdko w jednym

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet