Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NavRoad z AutoMapą

NavRoad z AutoMapą

sirmark 20 Grudnia 2006 20:13

0 0

Firma Jamicon wprowadziła do sprzedaży urządzenie Nawigator NavRoad NR430BT ze specjalną wersją AutoMapy.

Cały komplet, który można nabyć już od 1850 zł brutto, zawiera specjalną wersję AutoMapy dostosowaną do panoramicznego ekranu urządzenia NavRoad.
navroad nr43Obt NavRoad NR43OBT to duży, cyfrowy ekran wraz z uchwytem oraz stacją dokującą, pozwalającą uniknąć plątaniny kabli w samochodzie. To nie tylko urządzenie do nawigacji. Zestaw głośnomówiący Bluetooth pozwoli bezpiecznie prowadzić rozmowę podczas jazdy, bez konieczności sięgania po telefon. Rozbudowany pakiet multimedialny nawigatora umożliwia m.in. odtwarzanie filmów, muzyki oraz przeglądanie zdjęć.

"Połączenie nawigatora z AutoMapą jest odpowiedzią na zapotrzebowanie użytkowników, którzy poszukują kompletnej oferty nawigacyjnej zawierającej w jednym zwartym urządzeniu wszystko co niezbędne do wygodnej nawigacji. Istotnym atutem takiego rozwiązania jest prosta obsługa i łatwy montaż. Urządzenie po wyjęciu z pudełka jest gotowe do pracy, wystarczy wpisać adres i rozpocząć podróż. NavRoad z AutoMapą pozwala użytkownikom korzystać z najdokładniejszych map cyfrowych Polski i pewnie poruszać się po drogach." - mówi Dagobert Leszczyński z firmy Jamicon.

Źródło tekstu: AutoMapa     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-126-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet