Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Navmax w nowej wersji. Niebawem też na iOS i bada

Navmax w nowej wersji. Niebawem też na iOS i bada

LuiN 28 Lutego 2012 10:45

0 0

Wypuszczona na rynek na początku tego roku aplikacja nawigacyjna Navmax doczekała się pierwszej znaczącej aktualizacji. W porównaniu do poprzedniej, najnowsza wersja zapewnia zwiększony o 30% zasięg informacji o korkach oraz utrudnieniach w ruchu.

W połączeniu z kilkoma znaczącymi poprawkami w funkcjonalności samej aplikacji i wprowadzoną najnowszą siatką ulic, sięgającą 99% pokrycia całej populacji, Navmax jest prawdopodobnie najbardziej dokładną aplikacją nawigacyjną w Polsce - czytamy w komunikacie biura prasowego producenta aplikacji.

Navmax oficjalnie wszedł na rynek 4 .stycznia tego roku. Obecnie działa na systemach Android oraz Windows Mobile. Na marzec zaplanowana jest premiera Mobilnej Platformy Nawigacyjnej na system iOS (wszystkie iPhone’y i iPad’y) a jeszcze przed wakacjami użytkownicy smartfonów Samsung będą mogli przetestować Navmaxa na systemie operacyjnym Bada 2.0.
W dwa miesiące po oficjalnym starcie aplikacja doczekała się aktualizacji. Wersja 3.4 posiada najnowsze mapy drogowe całego kraju. Usprawnieniu uległa także usługa Navmax Traffic Control (obserwacja utrudnień w ruchu w czasie rzeczywistym), która zasięg został zwiększony o 30% względem poprzedniej wersji.

Twórcy Navmaxa pomyśleli też spacerowiczach. Nowa możliwość wyznaczenia trasy na przełaj przydać się może wszystkim, którzy po pracy lub w weekend postanowią zaznać spaceru w mniej znanej okolicy. Po wyjściu z samochodu zapamiętujemy aktualną pozycję w Ulubionych i następnie wybieramy się na spacer. Gdy nadejdzie czas powrotu funkcja na przełaj sprawi, że Użytkownik Navmaksu nie będzie miał problemów z powrotem do samochodu.

Źródło tekstu: Navmax     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~Sztywny  2012-02-28 11:38:55  host: 20.133.40.85

  Nie będę miał większego problemu z wyborem nawigacji na bada OS jeśli navmax pojawi się przed wakacjami tj. drugi kwartał 2012 roku. W tym samym czasie ma pojawić się Navigon MobileNavigator... Cena... to jedyne co może zdecydować o powodzeniu aplikacji. Ale z tego co widzę porównując ceny obu aplikacji na android'a to 229zł vs. 59E to wybiorę Navigona. Mapy Europy w navmax'ie są od Navteq'a. Navteq należy do Garmina jak i Navigon. A doświadczenie mówi samo za siebie. Albo się pośpieszycie z navmax'em albo sami będziecie z niej korzystać.

 • 0

  2. ~rafw  2012-02-28 15:14:06  host: adk98.internetdsl.tpnet.pl

  to może coś być dokładniejsze od Automapy?

 • 0

  3. ~ABP  2012-02-29 12:36:50  host: 213-238-110-32.adsl.inetia.pl

  Ktoś się orientuje czy w wersji na Androida program można zainstalować na karcie czy musi być w pamięci telefonu?

 • 0

  4. ~NavmaxŸ  2012-02-29 16:59:40  host: ip-93.159.20.25.static.crowley.pl

  @ABP Navmaxa można zainstalować na karcie i będzie on działał na tym urządzeniu mobilnym, na którym został zainstalowany

 • 0

  5. ~NavmaxŸ  2012-02-29 18:17:32  host: ip-93.159.20.25.static.crowley.pl

  @Sztywny Navteq należy do Nokii. Navigon należy rzeczywiście do Garmina i patrząc obiektywnie uważamy, że to ich bardzo dobry zakup. To prawda, że Garmin ma doświadczenie we współpracy z Navteq jak i Navigon też spore zapewniamy, że zespół tworzący NavmaxŸ również długo współpracuje z Navteq i dane mapowe są nam udostępniane do aktualizacji w aplikacji Navmax Europa dokładnie w tym samym czasie co we wspomnianych przez Ciebie produktach. Co więcej z uwagi na dosyć delikatną sytuację na rynku i obecność tutaj Nokii ze swoją nawigacją w smartfonach z SO Symbian i WP7 Navteq stosuje politykę równego dostępu do danych mapowych dla WSZYSTKICH partnerów biznesowych. Należy tu wspomnieć, że mapa Europy i plany miast użyte w produkcie Navmax Europa są z obrysami i numeracją budynków oraz asystentem pasa ruchu, tablicami szlaku drogowego i ograniczeniami prędkości czyli jedną z najbogatszych wersji

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet