Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Navmax - kolejna polska nawigacja z korkami na Androida

Navmax - kolejna polska nawigacja z korkami na Androida

Q! 10 Stycznia 2012 22:53

0 0

Na rynku polskim pojawiła się kolejna aplikacja do nawigacji dla systemu Android, która wytycza drogę omijając korki - Navmax. Aplikacja jest dziełem polskich programistów.

Aplikacja Navmax pozwala na nawigację bez konieczności korzystania z połączenia internetowego. Dzięki technologii Navmax Traffic Control nawigacja wyznacza trasę z pominięciem korków, na których temat informacje dostarczane są do nawigacji na bieżąco.

navmax navmax navmax navmax




Aplikacja dostępna jest dla systemu Android 2.1 i nowszego, a 14-dniową wersję próbną pobrać można pod tym adresem. Dostępna jest również wersja dla systemów Windows Mobile i CE.

Producent obiecuje, że w najbliższym czasie udostępniona zostanie wersja aplikacji dla systemu iOS (Apple) oraz bada OS (Samsung).

Wcześniej podobna aplikacja omijająca korki udostępniona została przez NaviExperta.

Źródło tekstu: Navmax     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2012-01-10 22:58:17

    W jaki sposób dostarczane są dane o korkach i to na bieżąco skoro dziala offline?

  • 0

    2. ~bnq  2012-01-10 23:09:46  host: 178.73.9.3

    opcja Navmax Traffic Control działa tylko gdy urządzenie ma dostęp do Internetu

  • 0

    3.  2012-01-10 23:21:02

    Hmm, a NaviExpert nie był pierwszy?

  • 0

    4. ~darek  2012-01-10 23:23:22  host: ip-195-242-254-116.catv.net.pl

    To ja już z opisu wolę Naviexperta. Przecież transmisja danych to obecnie nie majątek. I Naviexpert jest już sprawdzony i z doświadczeniem.

  • 0

    5.  2012-01-10 23:25:03

    @simson - zgadza się, dzięki - już poprawione. :-)

  • 0

    6. ~  2012-01-11 00:13:56  host: z57-12.opera-mini.net

    W Polsce nie ma drog bez korkow!.wciskanie zabawek naiwnym dzieciakom prowadzi do kumulacji zagrozen!.w media markcie postawili specialny kosz z tymi pierdolkami o 50procent taniej!.zadna enawigacja nie pokazuje ponad 1800 pijakow za kierownica na dobe!!!

  • 0

    7. ~  2012-01-11 04:19:08  host: public-gprs211344.centertel.pl

    Ciekawe jak by poprowadziła z Dorohuska do Lublina :-)

  • 0

    8. ~xxxxx  2012-01-11 07:10:40  host: adrk205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może i był, ale naviexpert jest do kitu. Nie dość, że głupieje po zjechaniu z trasy to tego syfu nie można wywalić z telefonu. xperia neo V

  • 0

    9. ~  2012-01-11 08:07:17  host: z54-08.opera-mini.net

    @8 - wywalic moze nie, ale odinstalowac tak. Chyba ze masz na mysli subskrypcje za NaviExperta - to trzeba smsa wyslac.

  • 0

    10. ~Adam  2012-01-11 10:02:40  host: h4-52.net.euron.pl

    Cena!!! 39,90 zł brutto (sama Polska) - pięknie, to mi się właśnie podoba. :)

  • 0

    11. ~Olek  2012-01-11 10:13:31  host: host-89-229-88-121.szczecin.mm.pl

    A dane o korkach to skąd?

  • 0

    12. ~Menos  2012-01-11 10:24:04  host: 87-205-241-166.adsl.inetia.pl

    ~8 ponieważ NE w przypadku Neo V został preinstalowany przez operatora czyli T-mobile. ~11 to jest zasadnicze pytanie bez odpowiedniej ilości użytkowników nie ma co liczyć na sprawne działanie. NE wspomaga się danymi od autoguard.

  • 0

    13. ~drops  2012-01-11 11:42:25  host: 87.204.14.34

    @10 - jakie 39,90? 12 miesięczna kosztuje 80 zł, bezterminowa 100 zł, a dodatkowo korki 49,99.

  • 0

    14. ~  2012-01-11 12:48:27  host: z54-08.opera-mini.net

    @12 - czyli da sie odinstalowac, tylko trzeba roota zrobić. No i obwiniac NE że zas... TM zainstalował....

  • 0

    15. ~navmax  2012-01-11 15:49:43  host: 87-205-200-247.adsl.inetia.pl

    @simon... zasadniczo to prawda jednak Navmax jest pierwszą nawigacją off-line na Androida z serwisem "korkowym" on-line... czyli na dzień dzisiejszy jak chcesz mieć nawigację ON BOARD na smartfonie lub tablecie i dostęp do informacji o utrudnieniach w ruchu on-line to na Androidzie z polskich aplikacji jest tylko Navmax.

  • 0

    16. ~Gbk  2012-01-14 13:10:33  host: 77.252.137.139

    Nawigacja sama w sobie ładnie się prezentuje. Plusem jest praca offline. Ale mapy tragedia. Dziś wybrałem się w trasę I dobrze ze znałem drogę na pamięć bo ta nawigacja wprowadziła by mnie jak kędyś jednego faceta do jeziora. Mapa niezsynchronizowana z gpsem, myli się w 50% trasy. Nie polecam. Wracam do iGO myway, na niej się nie zawiodłem.

Dodaj swoją opinię