Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Navigon współpracuje z Samsungiem

Navigon współpracuje z Samsungiem

sirmark 30 Stycznia 2008 13:55

0 0

Oprogramowanie MobileNavigator 6 firmy Navigon po raz pierwszy będzie dostępne w nowych telefonach komórkowych Samsung SGH-i550 oraz Samsung SGH-i560

Obecnie oprogramowanie MobileNavogator 6 jest instalowane fabrycznie w telefonach Samsung Samsung SGH-i550 oraz Samsung SGH-i560 z wbudowanym odbiornikiem GPS i dostępne bez opłat, na dwutygodniowy okres próbny.
Po upływie bezpłatnego okresu próbnego klienci mogą zdecydować czy chcą na stałe aktywować oprogramowanie. Uzyskanie dostępu do map Niemiec, Austrii i Szwajcarii to jednorazowy koszt 299 zł, a pakiet zawierający mapy Europy Wschodniej dostępny jest w cenie 399 zł.

Prognozy rozwoju nawigacji mobilnej są bardzo dobre - według danych firmy badawczej Canalys, w Europie w roku 2007 sprzedano ponad 18 milionów urządzeń nawigacyjnych i wszystko wskazuje na to, iż pozytywna tendencja utrzyma się także w tym roku. Eksperci szacują, że sprzedaż osiągnie poziom 22 milionów sztuk. Spodziewany jest silny rozwój sektora nawigacji mobilnej.

Źródło tekstu: Navigon     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-195-140.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet