Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Navigon i Navteq - umowa na dostawę map

Navigon i Navteq - umowa na dostawę map

sirmark 18 Czerwca 2008 16:57

0 0

Navteq, jeden z czołowych światowych dostawców cyfrowych map do nawigacji samochodowej i innych rozwiązań lokalizacyjnych, podpisał 3 letnią umowę z firmą Navigon, dla której stał się preferowanym dostawcą map na terenie Europy.
Umowa dotyczy wszystkich urządzeń typu PND produkowanych przez Navigon, oprogramowania do innych marek urządzeń nawigacyjnych, a także telefonów komórkowych. Porozumienie będzie działać równolegle do wcześniej zawartej umowy na dostawę map dla rozwiązań przenośnych. Jest to największa kompleksowa umowa zawarta między tymi firmami w ciągu sześcioletniej współpracy. Jednym z efektów współpracy jest aplikacja Navigon FreshMaps, dzięki której użytkownicy mają dostęp do aktualizacji map co trzy miesiące.

Źródło tekstu: Navigon     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~jupi  2008-06-18 23:21:23  host: ip152.elektrosat.pl

    Ktoś się orientuje jak jest z aktualizacją Beckerów oraz Soniaków u73 i u93? One mają mapy Navteq'a.Może macie swoje poglądy na najlepsze i najdokładniejsze mapy na Europę?! Trochę tego jest..

  • 0

    2.  2008-06-19 11:28:03

    CNE 2008 NT popularne zwlaszcza u Garmina

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-31-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet