Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NaviExpert z dodatkowymi usprawnieniami na Wszystkich Świętych

NaviExpert z dodatkowymi usprawnieniami na Wszystkich Świętych

LuiN 30 Października 2012 11:14

0 0

Wszystkich Świętych wiąże się ze zwiększonym natężeniem ruchu na drogach całej Polski. Nawigacja NaviExpert, dzięki współpracy z samorządami, będzie na bieżąco informowała o zmianach na przycmentarnych ulicach.

To właśnie z powodu czasowych zmian w organizacji ruchu, policja apeluje do kierowców, aby nie jeździli na pamięć i zwracali szczególną uwagę na znaki, które będą informować o wszelkich zmianach. Nawigacja NaviExpert proponuje kierowcom dodatkowe wsparcie. Dzięki na bieżąco aktualizowanym mapom, NaviExpert ułatwi kierowcom dojazd do cmentarzy, a dzięki informacjom o ruchu drogowym pozwoli im uniknąć stania w korkach.

W bazie użytecznych punktów POI znajdą się cmentarze, parkingi, również te wydzielone przez samorządy do parkowania tylko podczas Wszystkich Świętych. Aby wyszukać jeden z POI, wystarczy w polu wyszukiwania wpisać lub wybrać głosowo nazwę nekropolii, a system wyświetli wszystkie możliwe wyniki dla danej lokalizacji, w tym listę parkingów przy każdym z cmentarzy.

Dzięki temu, że użytkownicy nawigacji NaviExpert korzystają z map online, wszelkie zmiany będą widoczne na nich tak długo, jak będą obowiązywać w rzeczywistości. Do aplikacji zostaną wprowadzone informacje o zmianach organizacji ruchu, utrudnieniach oraz parkingach przy cmentarzach w kilkudziesięciu miastach Polski (w tym wszystkich wojewódzkich).

Miasta ze szczegółowymi danymi o zmianach organizacji ruchu: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gorzów WLKP, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Sopot, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Rzeszów, Bytom, Bielsko-Biała, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Kalisz, Koszalin, Legnica, Płock, Rybnik, Tarnów, Wałbrzych, Wejherowo i Zamość.
Dodatkowo, z powodu prowadzonej przez policję Akcji znicz, kierowcom wybierającym się w tym okresie w dłuższą trasę, przyda się również funkcja CB. Społecznościowy charakter CB umożliwia kierowcom m.in. zgłaszanie wypadków, fotoradarów oraz kontroli drogowych. Już w chwili zgłoszenia w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej jest wysyłana do wszystkich użytkowników NaviExpert znajdujących się w okolicy.

Natomiast z myślą o niezmotoryzowanych, nawigacja środkami komunikacji miejskiej będzie w wybranych miastach rozszerzona o linie autobusowe i tramwajowe kursujące na cmentarze, uruchomione z okazji Wszystkich Świętych.

Wszystkich, którzy do tej pory nie korzystali z nawigacji NaviExpert, producent aplikacji zachęca do skorzystania z darmowego, 7-dniowego testu nawigacji. By pobrać aplikację wystarczy w przeglądarce internetowej telefonu wpisać getne.pl i zainstalować.

Na okres 29.10-7.11 przewidziana jest promocja - 20% zniżki na zakup długich abonamentów. Roczny NaviPlan Polska będzie w tym czasie kosztował 79 zł, a dwuletni 159 zł.

Źródło tekstu: NaviExpert     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~pisul  2012-10-30 11:37:03  host: nat1.res.pl

  Naviexpert uzywalem kilka lat. Swietna aplikacja. Ale odkad pojawila sie nawigacja Gogle Navi ktora prowadzi glosowo krok po kroku z polskim lektorem uzywam tylko jej. A glowna jej zaleta to jakosc map nie tylko wektorowych ale i satelitarnych fotograficznych w ktorych nawigacja rowniez dziala. Placic okolo 10zl za 4 dni gdy jest cos lepszego za darmo?

 • 0

  2. ~Pisul  2012-10-30 11:39:16  host: nat1.res.pl

  Nawigacja gogle jest ZA DARMO BEZTERMINOWO!

 • 0

  3. ~Miti  2012-10-30 13:53:36  host: altos.compress.com.pl

  No tak, tylko, że Google nie powie ci gdzie są korki.

 • 0

  4.  2012-11-02 16:04:22

  powie

 • 0

  5.  2012-11-05 07:42:39

  Za takie pieniądze łaski nie robią. Albo jest wszystko aktualne albo przeprowadzka do konkurencji i obcięcie funduszy. Jak dla mnie wersja NE 8 dla Androida to porażka ze względu na brak funkcji demonstrującej nawigację po danej trasie. która była dostępna w wersji 2.14 dającej się uruchomić w takim telefonie jak Siemens C72 nie posiadającym modułu GPS.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-93-19.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (13)

Archiwum Ankiet