Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NaviExpert rozkodowany po godzinach

NaviExpert rozkodowany po godzinach

sirmark 7 Września 2006 02:25

0 0

Z okazji wprowadzenia na rynek nowej wersji systemu nawigacji na telefony komórkowe NaviExpert, codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 18:00 - 8:00 oraz we wszystkie niedziele każdy może wypróbować i ocenić działanie systemu, nawet jeżeli nie posiada wykupionych usług.

W nowej wersji NaviExpert m.in. ostrzega o stacjonarnych fotoradarach. Unikalną cechą systemu jest możliwość zgłaszania miejsc nowych fotoradarów, wprost z samochodu. Ponadto można skorzystać z opcji automatycznego przeliczania trasy, czy przyciemniania ekranu na długich odcinkach bez manewrów (mniejsze obciążenie baterii). Nie trzeba pamiętać gdzie został samochód - system zapamiętuje ostatnią pozycję GPS. Wygodna konfiguracja pozwala na łatwiejszą instalację programu
NaviExpert to system nawigacji samochodowej i informacji drogowej dla użytkowników telefonów komórkowych. NaviExper to nie tylko nawigacja "od drzwi do drzwi", ale także na bieżąco nanoszone na mapę remonty i inne utrudnienia na drogach, co jest możliwe dzięki zastosowaniu rozwojowej technologii on-line – użytkownik za każdym razem pobiera aktualną trasę.

Więcej informacji na stronie www.naviexpert.pl.

Źródło tekstu: NaviExpert     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2006-09-07 07:03:02

    w poniedzialek korzystalem z nawigacji TomToma i jego jedyna bolonczka bylo to ze nie wiedzial gdzie sie remontuje.fajnie ze tu to jest.

  • 0

    2. ~  2006-09-07 07:36:40  host: p08-13.opera-mini.net

    Szkoda tylko ze promocja dotyczy tylko pobierania tras a nie pelnej nawigacji.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet