Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NaviExpert promuje abonamenty przed długim weekendem

NaviExpert promuje abonamenty przed długim weekendem

WitekT 24 Kwietnia 2012 16:56

0 0
W ramach promocji związanej z długim, majowym weekendem, NaviExpert obniża o 20% ceny wybranych abonamentów.

Każdy, kto do 30. kwietnia do godziny 20 przedłuży abonament NaviPlan Polska na 1 rok lub NaviPlan Polska i Europa na 2 lata, dostanie 20% rabatu. Obie opcje, po zniżkach, kosztują odpowiednio 79 zł i 159 zł.


Źródło tekstu: NaviExpert, wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~Ja  2012-04-24 17:45:41  host: z06-01.opera-mini.net

    To już wolę sobie nawigację z darmową mapą kupić ;-)

  • 0

    2. ~  2012-04-24 18:11:59  host: z38-08.opera-mini.net

    a ja korzystam z naviexperta i jestem zadowolony ;-)

  • 0

    3. ~  2012-04-24 20:16:26  host: user-46-112-223-161.play-internet.pl

    A ja nie korzystam z "naviexperta" i jestem jeszcze bardziej zadowolony.

  • 0

    4. ~atomfx  2012-04-24 20:38:09  host: 46.77.31.41

    Jedni wolš darmowš navi inni płatnš. Każda ma swoje wady i zalety. To jest jak ze œdrodkami transportu. można iœć pieszo, jechać rowerem, autobusem lub tramwajem. można wunajšć taksowke. A jeszcze inni wynajmš limuzynę. po co te komętarze. Niewiem. Darmowa nawigacje sš dla ludzi którzy szukajš darmowej nawigacji. A nawiexpert jest dla ludzi szukajšcych nawigacji o okreœlonych walorach za którš warto zapłacić. do ~ja. Czy jeżeli wykonasz jakšœ pracę i to ci naprawdę dobrze wyjdzie, to czy zgodzisz sie ze nikt za to ci nie zapłaci? Chyba, że jesteœ wolontariuszem w każdej dziedzinie życia. wtedy zrozumiem twój post. Nawiexpert no cóż. Twierdzę że jest wart te 6,59zł miesięcznie. Kiedyœ korzystałem z niego i sprawdził sie wyœmienicie w Gdańsku. Koleœ który siedział ze mnš był w szoku. -ta nawigacja omija korki, jak stały mieszkaniec. Choć zdarzały się jej wtopy. Ale przynajmniej czyć że ktoœ sie starał uprzyjemnić podróż.

  • 0

    5. ~4  2012-04-24 22:05:37  host: z27-05.opera-mini.net

    Jak kupię nawigację to płace za mapę ;-) Jednorazowo ale płacę :-P

  • 0

    6. ~  2012-04-24 22:39:39  host: user-46-113-178-205.play-internet.pl

    Jak czytam, jaka najlepsza nawigacja ale najważniejsze darmowa to o co chodzi... szukacie dobrej? Jeździłem na Naviekspercie po Europie trasy po 1300-1600 km do Chorwacji przez Czechy, Austrię, Słowenię a wracałem Słowenia, Węgry, Słowacja i do Paryża przez Niemcy a powrót Niemcy, Szwajcaria, Czechy jechałem i miałem na szybie Naviexpert i Automapę, nie zapisywałem wyników, nie przystawałem żeby porównać szacunki czasu dojazdu a różnice do faktycznego dojazdu. Pamiętam "upokorzenia" w np. w Splicie jak na światłach kolesie GolfieIII pytali przez okno po co mi dwie? I tak sobie jechałem, koszt w roamingu na obydwu trasach (Spilt i Paryż) w obydwie strony (z włączonym przeliczaniem trasy) to ok. 30 PLNów. To dużo do Waszych kosztów Wakacji??? A porównie, to było tak wyjątkowo dotkliwie pamiętam Budapeszt, jak Automapa ściągnęła mnie z autostrady na parking (1,5 km jakiegoś marketu a później wracałem na ten sam węzeł - to tylko jakieś 5 min.) Ale trudno drogi są dwie wybór należy do jednak do Ciebie. Ja w Automapie głosem Hołwczyca dojechałem na wzgórze Gelerta ... od strony osiedla domków, z którego nie ma przejścisa to powiedziałem dość Automapie i Krzyśkowi... ciekawe czy był gdzieś poza Hungaroringiem?

  • 0

    7.  2012-04-24 23:57:56

    Każdy wie, że Automapa jest zrobiona pod Polskę. Takie porównania to rób w kraju i wtedy wrażenia opisz.

  • 0

    8.  2012-04-25 08:49:36

    7: Bo miał automapę z chomika :D

  • 0

    9. ~Marek  2012-04-25 10:29:24  host: gwp90.internetdsl.tpnet.pl