Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NaviExpert na Święta i Nowy Rok 30% taniej

NaviExpert na Święta i Nowy Rok 30% taniej

LuiN 24 Grudnia 2013 11:48

1 1

NaviExpert przygotował świąteczno-noworoczną promocję, która potrwa do 31. grudnia 2013 roku. Oferta jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami operacyjnymi Android, iOS, Windows Phone, Symbian, Java, Bada.




  • NaviExpert pobrany ze strony getne.pl.
    Abonament NaviExpert Polska 12 miesięcy dostępny jest teraz w cenie 69 zł (zamiast 99 zł), natomiast abonament NaviExpert Polska i Europa 24 miesiące, umożliwiający nawigowanie nie tylko w Polsce, ale także w 31 krajach europejskich można kupić za 139 zł (zamiast 199 zł). Ze świątecznej promocji mogą skorzystać użytkownicy, którzy pobrali aplikację ze strony getne.pl lub Windows Phone Store.
  • NaviExpert pobrany z Google Play oraz App Store
    Osoby, które pobrały natomiast aplikację z Google Play mogą skorzystać z promocji na roczny abonament na Polskę, w cenie 69 zł. Mniej za roczny abonament na Polskę zapłacą także użytkownicy telefonów z systemem iOS. W promocji, która w App Store potrwa do końca roku, można go kupić za 16,99 euro, podczas gdy jego standardowa cena wynosi 24,99 euro.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z NaviExpert przed zakupem abonamentu w promocyjnej cenie, mogą z kolei nawigację przetestować za darmo.

Źródło tekstu: naviexpert     

Dodaj do:

Tagi: naviexpert

w sumie: 21
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2. ~My  2013-12-24 12:22:10  host: n13-10-01.opera-mini.net

    Tylko żeby nie było jak w artykule na innym forum. "gps widział most, a ciężarówka wpadła do odry", zastanawia mnie tylko jedno gdzie był kierowca.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3.  2013-12-24 13:12:13

    TELKO.IN wystartowało a tutaj zadnego newsa? :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4.  2013-12-24 13:34:13

    Milka89: to totalna beta, na razie tak sobie wisi... Jak będzie start finalnej wersji, to news będzie. :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~Cz  2013-12-24 14:02:44  host: 77-253-125-212.adsl.inetia.pl

    Nawet życzeń z okazji Świąt Bożego Narodzenia nie ma, smuteczek.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~Cze  2013-12-24 14:03:21  host: 77-253-125-212.adsl.inetia.pl

    Upsss jednak są, przepraszam :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7.  2013-12-24 14:03:26

    Cz: nie smutkaj, tylko przejrzyj dokładnie dzisiejsze niusy. :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~ja  2013-12-24 14:19:16  host: public-gprs659613.centertel.pl

    Naviexpert już ma i prowadzi po nowych odcinkach oddanych dziś w nocy w Warszawie. Super tempo aktualizacji i to w Wigilie! Dziękuję.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2013-12-24 15:00:37

    Muszę przyznać, że nawigacja warta każdych pieniędzy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~ja  2013-12-24 15:33:19  host: public-gprs55623.centertel.pl

    Zupełnie nie rozumiem jak ktoś może oszczędzać 3-4 PLNy miesięcznie i wybierać jazdę na spiraconej wersji konkurencyjnej firmy z mapami sprzed roku. Nie wiem jak go nazwać, Oszczędny?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~kranu  2013-12-24 16:01:29  host: dua51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    NaviExpert ok, ale ta promocja jest od końca listopada, a nie "na Święta"

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~dakilla  2013-12-24 19:08:50  host: user-188-33-147-222.play-internet.pl

    Powiem szczerze - jestem rozczarowany tym wynalazkiem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~my  2013-12-25 00:01:25  host: public-gprs692857.centertel.pl

    @12 I? A coś na temat, konkretniej?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2013-12-25 02:21:50

    Ja jestem na tak. Ogólnie z NE korzystam od 9 miesięcy praktycznie codziennie, wcześniej miałem do czynienia wyłącznie z taką zwykłą nawigacją i jest olbrzymia różnica. Owszem zdarzają się niewielkie niedociągnięcia (w mniejszych miastach jest zbyt mało użytkowników, by informacje o korkach były idealne, czasem NE dla trasy najszybszej prowadzi po dziurach dla oszczędności jednej minuty), ale już kilka zatorów po wypadkach czy przed bramkami na autostradzie uniknąłem, a poza tym dla mnie dużą zaletą jest, ze dość dokładnie informuje o której dojadę do celu. Poza tym aktualizacje szczególnie autostrad są praktycznie od ręki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~  2013-12-25 03:34:43  host: n08-04-03.opera-mini.net

    Dla mnie bez sensu, słaby lans. Jedyna nawigacja za jaką byłbym w stanie zapłacić to Automapa. Płaciłem już za MapaMap i Sygic, to drugie opłaciło się słabo, bo program dziś jest nędzny. Korzystam zamiennie z MM i Google Maps i daje radę. Niestety moja praca nie robi ostatnio pieniędzy wartych Automapy, choć przyznam że numeracja budynków to zacna rzecz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2013-12-25 11:11:20

    Za 42zl warto kupić (mBank), jednak się nie skuszę, a oto dlaczego. Z auta korzystam zamiennie z żoną i miałbym kupić 2 licencje albo osobny telefon. Bez sensu. Wolę zatem automapę w osobnym urządzeniu. Kupilbym, gdyby była opcja używania w kilku telefonach przy max jednym aktywnym w danym momencie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~Marian  2013-12-25 20:54:53  host: z22-09.opera-mini.net

    Korzystam z darmowej nawigacji googla, dla mnie wystarczajaca w zupelnosci. Co ma takiego NE zeby za nia placic?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2013-12-25 21:08:12

    Mam i korzystam od 5 lat - pamięta ktoś promocję, w której zobowiązali się pokrywać mandaty jeśli fotoradaru nie było w NE? Bardzo dobra nawigacja, w przeciągu 5 lat intensywnego użytkowania nie spisała się zaledwie kilka razy. Dziwi jedynie ich upór w kwestii braku możliwości przeniesienia licencji na wersję pobraną z AppStore lub Google Play.