Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NaviExpert ma już ponad 0,5 mln użytkowników

NaviExpert ma już ponad 0,5 mln użytkowników

LuiN 21 Lipca 2010 11:54

0 0

Liczba użytkowników mobilnej nawigacji osobistej NaviExpert przekroczyła pół miliona. To dwa i pół raza więcej niż rok temu.

W ciągu ostatniego roku dynamika wzrostu wyniosła 150%, z poziomu około 200 tys. zarejestrowanych użytkowników w lipcu 2009 roku do ponad 500 tys. na początku lipca 2010 roku.




Dzięki temu NaviExpert osiągnął w Polsce pozycję lidera na dynamicznie rozwijającym się rynku nawigacji GPS w telefonach komórkowych.

Aplikacja obsługuje ponad 220 modeli telefonów komórkowych znanych marek, jak Sony Ericsson, Nokia, HTC, Samsung, LG oraz BlackBerry. Firma współpracuje z wiodącymi operatorami telefonii komórkowej: Orange, Era i Play oraz światowymi producentami telefonów komórkowych.

Źródło tekstu: NaviExpert     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 1

    5. ~Raf  2010-07-21 12:24:53  host: apn-77-112-115-210.dynamic.gprs.plus.pl

    @2 jak Cię będzie już stać, to wpadnij na forum Naviexperta, dużo przydatnych informacji.

  • 0

    6. ~bartp  2010-07-21 12:36:26  host: idss-bp-1.cs.put.poznan.pl

    Mam na E71 nawigację Nokii i NaviExperta. Noc do dnia! Gdybym zapłacił za OVI Maps to byłbym bardzo zawiedziony.

  • 0

    7.  2010-07-21 12:48:50

    jeśli chodzi o Polskę to tylko Automapa i NaviExpert rządzą. Reszta dobra, ale w innych krajach...

  • 0

    8. ~  2010-07-21 13:20:20  host: 178.56.18.183

    Ciekawe czy licza uzytkownikow takich jak ja, dostalem za darmo ta usluge w Orange na dwa lata, nigdy jej nie uzywalem. Co do tego kto rzadzi, to sorry ale najlepsze nawigacje robi Garmin

  • 0

    9. ~I5700 Android  2010-07-21 13:21:43  host: w3cache-1.tzmo.com.pl

    Tylko NaviExpert Testowałem: iGO ujdzie akurat jak nie mam wykupionego abonamentu na NaviExperta natomiast Navigon to porażka totalna. W NaviExpercie brakuje mi informacji o dopuszczalnych prędkościach zwłaszcza w miejscach kontroli drogowych i fotoradarów.

  • 0

    10. ~ww  2010-07-21 13:39:46  host: ixi234.internetdsl.tpnet.pl

    jaki jest sens z korzystania z nawigacji, która działa wyłącznie w trybie online?

  • 0

    11. ~Ado  2010-07-21 13:50:38  host: 62.68.48.146.static.ltt.ly

    AutoMapa rules i jest całkowicie Off Line

  • 1

    12. ~Tomasz  2010-07-21 13:57:17  host: user-109-243-205-29.play-internet.pl

    @-10 sens jest taki że masz zawsze najnowsze mapy,radary,roboty drogowe i inne ostrzeżenia. Ja w Polsce korzystam z NE ponieważ na dzień dzisiejszy pół kraju jesy rozkopane. Mam też TOM TOM-a za 1400zł, w europie luksus nawet dróżki na kampingach, a w Polsce wielkie braki pomimo częstych aktualizacji.

  • 0

    13. ~roman  2010-07-21 14:04:10  host: w3cache-1.tzmo.com.pl

    @10 sam proces aktualizacji to droga przez mękę traktują cie jak złodzieja kod, kodem poganiany i tak w kółko zanim coś wgrasz. Paranoja. Powinno być tak . Podłączam takiego Clariona, bo na nim testowałem aktualizację, do kompa i się aktualizuje. Ale nieeeee!!!, kody przepisuj wklejaj itp mam to gdzieś .Płacę 3 zł i w 5 minut mam aktualną mapę:)

  • -1

    14. ~  2010-07-21 14:23:33  host: user-109-243-164-123.play-internet.pl

    tryb online ma zasadniczą wade-przy zjechaniu z trasy system przelicza nową trasę,gdy w tym momencie nie mamy zasiegu sieci jest pozamiatane-mialem wlasnie tak ostatnio jak jechalem,mozna uzyc ostatniej pozycji ale to nic nie daje bo system dalej mowi ze zjechales z trasy i chce przeliczyc nową trase-kicha totalna

  • 0

    15. ~Raf  2010-07-21 15:29:26  host: fgl138.internetdsl.tpnet.pl

    @14 to wracasz do wyznaczonej trasy i po kłopocie. Ale super jest to że każdy może sobie wybrać co mu pasuję, że jest wybór.

  • -1

    16. ~  2010-07-21 17:04:23  host: t12-10.opera-mini.net

    @15-nie zawsze da sie latwo wrocic do wyznaczonej trasy,masz zakazy zawracania,jednokierunkowe itp.jedziesz trasą szybkiego ruchu mijasz zjazd ktorym mieles jechac,trzeba sporo przejechac zeby moc wrocic-lepsza gorsza mapa ale na stale wgrana w urządzenie

  • 0

    17. ~Raf  2010-07-21 17:30:34  host: fgl138.internetdsl.tpnet.pl

    @16 brak zasięgu to się już na takich pustkowiach zdarza, a tam raczej zakazów zawracania nie ma. No chyba że jesteś w PLAY ;)

  • 0

    18. ~  2010-07-21 17:42:17  host: t18-14.opera-mini.net

    @17-chyba malo jezdzisz autem,ja robie od dwoch do trzech tysiecy miesiecznie i uwierz mi ze jest sporo miejsc gdzie nie ma zasiegu,ponadto nawet jak jest zasieg gsm to sie zdarza ze gprs wisi bo operator cos robi,a odnosnie Play to jest akurat jeszcze lepiej bo posilkują sie zasiegiem Plusa

  • 0

    19. ~@17  2010-07-21 17:59:57  host: fgl138.internetdsl.tpnet.pl

    @18 No to musisz mieć nawigację offline, nie robię tak dużo kilometrów co Ty bo tylko 24 tys rocznie i tam gdzie jeżdżę spisuje się świetnie, szczególnie w Warszawie. Pzdr

  • 1

    20.  2010-07-21 23:17:58

    Jeszcze kilka postow i okaze sie ze zyjemy na jakims szarym koncu swiata gdzie nigdy nie ma zasiegu:) Nieumiejętność korzystania z mobilnego internetu niestety wyklucza uzywanie nawigacji online. W mojej opini NE jest super i pozera bardzo mało kasy

  • 0

    21.  2010-07-21 23:19:56

    polecam fajna sztuczke kupujesz dwa razy abonament na 4 dni przez smsa po 11pln i daja Ci znizke 40pln na zakup rocznego abo. ps nie gwarantuje ze to jeszcze działa, ale ja tak miałem

  • -1

    22.  2010-07-22 00:06:55

    NE jest pisany w JAVA ie. I to jest już porażka.

  • 0

    23. ~  2010-07-22 09:30:10  host: 167.232.240.15

    gdyby nie byl w javie to wiekszosc telefon by go nie obslugiwalo...nie tylko symbianowcy i windowsowcy korzystaja z tej nawigacji

  • 0

    24. ~ert  2010-07-22 09:31:58  host: 178.181.3.44.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    A w czym ma byc pisany, jesli ma byc dostepny na kilkuset telefonach? Osobiscie polecam zakup NE na Allegro, 2 razy taniej.

Dodaj swoją opinię