Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NaviExpert dostępny na Androida

NaviExpert dostępny na Androida

sirmark 1 Września 2009 11:01

0 0

NaviExpert opracował wersję oprogramowania nawigacyjnego dla telefonów z systemem Android. Oficjalna premiera, zaplanowana na 7 września, została poprzedzona trzymiesięcznym okresem testowym, który pomyślnie zakończyło ponad dwa tysiące beta-testerów.

Wersja 5.0 oprogramowania nawigacyjnego NaviExpert działa już we wszystkich modelach telefonów z Androidem, które są dostępne na polskim rynku - Era G1, HTC Magic, HTC Hero oraz Samsung Galaxy. NaviExpert planuje sukcesywnie podążać za androidowymi nowościami opracowując wersje aplikacji do najnowszych modeli.




Android to naszym zdaniem najważniejsza obecnie platforma dla zaawansowanych telefonów komórkowych, która będzie bardzo szybko zyskiwać na popularności. Wygodna, intuicyjna obsługa i zaawansowane możliwości to zalety telefonów z Androidem przydatne nie tylko podczas nawigacji - powiedział Andrzej Jaszkiewicz, prezes NaviExpert.

W związku z zapowiadaną na 7 września premierą wersji na Androida producent zapowiada szereg nowych funkcji niedostępnych dotąd w tradycyjnych nawigacjach oraz atrakcyjne promocje cenowe.

Źródło tekstu: NaviExpert     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~Rafał  2009-09-01 11:33:29  host: wwwgate.ciao.com

    Czyli darmowa do tej pory beta NaviExperta dla Android przestanie działać i trzeba będzie płacić... szkoda...

  • 0

    2. ~kokoszka  2009-09-01 11:38:02  host: public-gprs55615.centertel.pl

    Dopiero co kupilem Hero i nawet dobrze mi sie nie udalo potestowac Navi. Miejmy nadzieje ze oplaty beda atrakcyjne

  • 0

    3. ~Pio  2009-09-01 11:58:29  host: 87-205-204-251.adsl.inetia.pl

    Betatesterem mógł zostać każdy który po prostu zainstalował w swoim telefonie NaviExpert beta ;)

  • 0

    4. ~gre  2009-09-01 12:09:31  host: charlie-masq.media4.pl

    na otarcie łez proponuje testerom naviexperta sprawdzić Copilot, program co ważne offline, jak na wersje beta sprawuje sie bardzo dobrze

  • 0

    5. ~  2009-09-01 12:27:04  host: router.krt.net.pl

    ta... mi w polskiej wersji copilot, co którąś trasę zawsze każe skręcić w lewo - mimo, że pokazuje skręt w prawo. Pozatym stan GPSu sie zle odswieza, a jak zainstalowałem mapy europy i ameryki to... trial przestał odliczać do końca ;)

  • 0

    6. ~Alek_Olkusz  2009-09-01 12:50:59  host: public61893.cdma.centertel.pl

    Trudno. U mnie na G1 sprawował się praktycznie bezproblemowo. Małe rozjeżdżanie grafiki byłem w stanie zaakceptować. Mam nadzieję, że będzie jakaś promocja. A może zasypać producenta e-mailami z jakąś petycją obniżki dla pierwszysch uzytkowników. Ja już wysłałem :)

  • 0

    7.  2009-09-01 14:45:36

    W ostatnim zdaniu pisze o atrakcyjnych promocjach od 7 września.

  • 0

    8.  2009-09-01 16:37:30

    Kurcze, nie widzę jej na Android Market. Skąd sciągnąć tą betę?

  • 0

    9. ~Piot  2009-09-01 18:01:13  host: 77-254-53-146.adsl.inetia.pl

    http://getne.pl/5.0/

  • 0

    10. ~  2009-09-01 18:03:10  host: adlu241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    galaxy nie jest dostepny na polskim rynku

  • 0

    11.  2009-09-01 21:06:07

    Piot - dzięki, działa.

  • 0

    12.  2009-09-01 21:50:42

    u mnie na nagic'u działa rewelacyjnie, a opłata to prawdopodobnie 99 pln na rok

  • 0

    13.  2009-09-01 21:53:02

    sorry mialo byc na magic'u - ta oplata jest za korzystanie z serwera naviexpert, aplikacja pobiera naprawde znikoma ilosc danych rzedu kilku zlotych miesiecznie (ja mam w tym telefonie heyah 2gr za 100kB)polecam gorąco

  • 0

    14.  2009-09-01 22:03:34

    Ad 13. Też Magic+Heyah. Niedługo mbank i pakiety 100mb za 5zł wypróbuje bo konto w Heyah zbyt szybko topnieje.

  • 0

    15. ~kolport  2009-09-08 10:19:58  host: public2981.cdma.centertel.pl