Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NaviExpert 6.1 - trasa ECO, nowy głos i wyszukiwarka

NaviExpert 6.1 - trasa ECO, nowy głos i wyszukiwarka

WitekT 15 Grudnia 2010 14:15

0 0

NaviExpert wprowadził nową wersję swojej nawigacji - 6.1. Jak chwali się producent, dd teraz użytkownicy aplikacji, dzięki opcji wytyczenia najbardziej ekonomicznej trasy przejazdu (trasa ECO), będą mogli zredukować nawet o 10% swoje miesięczne wydatki na paliwo.

Dodatkowo, w nowej wersji NaviExpert, zmodyfikowana została wyszukiwarka kontekstowa i dodany został nowy, humorystyczny głos lektorki o imieniu Dżoana.

Użytkownicy NaviExpert 6.1 w momencie wyszukiwania kontekstowego punktów POI uzyskają podpowiedzi wyrazów z polskimi literami, co przyśpieszy odnajdywanie interesujących ich punktów użyteczności publicznej.




NaviPlan Europa obejmuje Polskę i 36 państw europejskich. Producent obniżył cenę 2-letniego abonamentu do 169 zł, a miesięcznego - do 29 zł.



Źródło tekstu: NaviExpert     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~R  2010-12-15 14:18:47  host: fgl138.internetdsl.tpnet.pl

    Jakie obniżył cenę, podwyższył wcześniej 2 letni abonament kosztował 149zł, nie każdy potrzebuje w zestawie Europę. Producent wycofał również cenione u klientów abonamenty 24h. Teraz żeby przetestować zamiast 2 zł trzeba wydać 10,89zł. A poza tym program jest ok.

  • 1

    2.  2010-12-15 14:30:14

    korzystałem kiedys okazjonalnie z takiej nawigacji,nawet moją miejscowość znalazło

  • 0

    3.  2010-12-15 14:59:50

    Jakiś czas temu oglądałem na 5th Gear na Disco. Koleś testował wg. nawigacji trasę ekonomiczną i najszybszą. Na ekonomicznej spalił chyba ze 3l paliwa więcej, ale też jechał ponad 1,5h dłuzej (w jedną stronę). Decyzja należy do każdego z nas, ale 3 godzin w ciągu dnia nie dokupię...

  • 0

    4.  2010-12-15 15:03:52

    Jakiś czas temu oglądałem na 5th Gear na Disco. Koleś testował wg. nawigacji trasę ekonomiczną i najszybszą. Na ekonomicznej spalił chyba ze 3l paliwa mniej, ale też jechał ponad 1,5h dłuzej (w jedną stronę). Decyzja należy do każdego z nas, ale 3 godzin w ciągu dnia nie dokupię...

  • 0

    5. ~milo  2010-12-15 15:06:28  host: 212.160.172.70

    to już nie ma opcji na 24 godziny? na ile jest najkrócej? (ta opcja miesięczna za 29 zł to już wole z Orange z transmisją internetową za 24,99)

  • 0

    6.  2010-12-15 15:18:20

    Szkoda, że Dżoana kosztuje dodatkowo 4,88 zł...

  • 0

    7. ~R  2010-12-15 15:18:38  host: fgl138.internetdsl.tpnet.pl

    4 dni za 10.89 najtańszy teraz.

  • 0

    8.  2010-12-15 15:22:06

    Stara lektorka jest nadal dostępna, czy została zastąpiona "Dżoaną"?

  • 0

    9.  2010-12-15 16:23:44

    Obie panie zarówno Urszula jak i Elżbieta czują się dobrze i nadal służą swoimi głosami. Nie wiem dlaczego skoro "dżoana" mówi "sekend zjazd" to nie może mówić "skręć w left/rajt"? Nie wiem czy dobrze usłyszałem czy przy rondzie mówi coś takiego "na rondzie tym okrągłym"? Nie wiem czy warto dodatkowo płacić aby usłyszeć ile "mertu" zostało do celu.

  • 0

    10. ~Janek  2010-12-15 17:16:35  host: 87-250-181-75.slupsk.hypnet.pl

    Ale złodzieje... tak podnieść ceny... Już minimum 4 dni za 11zł... a gdzie 24h albo 48h? Szkoda że w Heyah nie działa ten abonament Navi za 9zł/miesiąc... :/

  • 0

    11.  2010-12-15 22:05:12

    Zwariowałbym z takim głosem w nawigacji, szybciej niż z Czesiem ;)

  • 0

    12. ~sm  2010-12-20 22:09:07  host: abxq181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak nie dziala w Heyah za 9zl skoro juz taki uzywam chyba 4ty miesiac.

Dodaj swoją opinię