Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NaviExpert 4.0

NaviExpert 4.0

LuiN 5 Czerwca 2008 16:55

0 0

19. czerwca na rynek trafi nowa wersja aplikacji NaviExpert, która zadba nie tylko o szybki i skuteczny dojazd do celu, ale także o nasze portfele.

Wersja 4.0 aplikacji to szereg udoskonaleń do których należą automatyczne aktualizacje oprogramowania, obsługa telefonów z wbudowanym GPS-em - w tym ostatnich modeli Sony Ericssona, mapa Europy Zachodniej i Wschodniej, poprawiony interfejs i wiele innych.

Jak gwarantuje producent, w przypadku transmisji 3G, wyznaczanie trasy będzie szybsze niż w przypadku rozwiązań offline. Ciągła aktualizacja danych z serwerem to także gwarancja omijania korków, remontów i zamkniętych odcinków tras w przypadku wyznaczania trasy w wariancie premium.
Mapy zagraniczne dostępne będą w opcji abonamentów miesięcznych, ze względu na głównie sporadyczny charakter tego typu wyjazdów. Nowością będzie funkcja ochrony przed przypadkowym roamingiem. W razie przelogowania się telefonu do innej sieci niż macierzysta pobieranie danych przez GPRS zostanie automatycznie wyłączone.

Więcej informacji na temat nowej wersji aplikacji uzyskać można na stronie producenta, pod tym adresem.

Źródło tekstu: NaviExpert, wł     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1.  2008-06-05 17:22:38

  No brzmi naprawde ciekawie sporo zmian...

 • 0

  2.  2008-06-06 08:09:26

  a kiedy Naviexpert na windows mobile??!!??

 • 0

  3. ~Chris  2008-06-06 22:44:54  host: chello089076215117.chello.pl

  Nie mogę się doczekać, bo program generalnie jest OK, tylko to długie obecnie przeliczanie trasy - w mieście jest bardzo irytujące. Mam nadzieję, że zostanie poprawiona również sprawa niekiedy losowo błędnie wymawianych kierunków, gdzie lekko w lewo oznacza "lekko w prawo" i na odwrót. Moim zdaniem abonament od niedawna jest za drogi, przez co autorzy brną w pętlę nieustannych promocji. Sam skorzystałem z ostatnich dni 99 PLN na rok i to była naprawdę dobra cena. Przyznam szczerze, że za obecne 179 na rok bym nie kupił. Autorzy, ruszcie głową w tym temacie, bo przecież mniejszy abonament oznacza o wiele większą liczbę wykupionych licencji (gwarantuję, że zwróci Wam się wielokrotnie w stosunku do obecnych warunków cenowych) i wsparcie naszych tras oraz innych danych wysyłanych na Wasz serwer! Muszę pochwalić wsparcie techniczne - odzew producenta na zgłaszane błędy jest bardzo szybki.

 • 0

  4. ~Chris  2008-06-08 23:06:30  host: chello089076215117.chello.pl

  Testowałem w ten weekend wersję beta 4.0. Przyznam, że nowe informacje w postaci ikonek informujących o kolejnym manewrze są OK, również nowe menu główne i o wiele szybsze przeliczanie tras(nareszcie!), dodano możliwość przewijania opisów menu, jednak powinno przewijać się automatycznie. Dodatkowo program bardzo mocno zawiesza moją E50, ale mam nadzieję, że w wersji finalnej będzie to poprawione. Kolorystyka map (przynajmniej dziennych) bardziej mdła niż w wersji 3.0 i nie działało właściwie inteligentne wygaszanie. Mimo to postęp zauważalny.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet