Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nauka języków obcych z Orange - na komputerze lub smartfonie [wideo]

Nauka języków obcych z Orange - na komputerze lub smartfonie [wideo]

LuiN 21 Lutego 2013 15:10

1 4

Orange przygotował dla swoich klientów usług mobilnych kolejną usługę multimedialną - tym razem umożliwiającą naukę języków obcych. Można dzięki niej doskonalić znajomość języków w każdej wolnej chwili i w dowolnym miejscu - wystarczy mieć przy sobie laptop czy smartfon. Każdy, kto chciałby sprawdzić, jak działa nowa usługa, może przez 30 dni korzystać z niej bezpłatnie.

Nowy serwis kursy123.orange.pl, jest dostępny dla wszystkich klientów, niezależnie od tego, czy korzystają z oferty abonamentowej, czy na kartę. Umożliwia naukę 5 języków - angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego. Przygotowano też specjalny kurs angielskiego dla dzieci. Wszystkie kursy są multimedialne, zawierają urozmaicone ćwiczenia m.in. w formie materiałów wideo i pomagają rozwijać różne umiejętności językowe, takie jak rozumienie ze słuchu, mówienie, znajomość zasad gramatycznych czy prawidłowa wymowa.

Z serwisu można korzystać na komputerze lub smartfonie. Każdy, kto na początek chciałby sprawdzić, jak to działa, może przez miesiąc korzystać bezpłatnie. Dotyczy to każdego kursu z osobna, czyli jeden klient może przez miesiąc przetestować za darmo dowolną liczbę kursów. Po 30 dniach miesięczny koszt usługi wynosi 5,90 zł z VAT.

Co ważne, klienci korzystający z serwisu za pośrednictwem telefonu komórkowego poprzez strony WAP, nie ponoszą kosztów transmisji danych. Korzystając z dostępu do serwisu za pomocą stron WWW, klient ponosi koszty transmisji danych zgodne z planem taryfowym.
Kurs angielskiego dla dzieci jest dostępny tylko w wersji WWW, która w przeciwieństwie do WAP umożliwia pełne wykorzystanie wszystkich jego możliwości multimedialnych i specjalnej szaty graficznej opracowanej dla najmłodszych. Korzystanie z kursu dla dzieci przez telefon wiąże się z opłatą za transmisję danych.

Aby rozpocząć naukę, wystarczy zarejestrować się na portalu www.orange.pl i wysłać bezpłatnego SMS-a na numer 60506. Treść SMS-a zależy od wybranego kursu: START A dla języka angielskiego; START N dla języka niemieckiego; START W dla języka włoskiego; START H dla języka hiszpańskiego; START F dla języka francuskiego; START KIDS dla języka angielskiego dla dzieci.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 7
 • 0

  1. ~Bez nicka  2013-02-21 20:16:08  host: v38-12.opera-mini.net

  No co jest. Bardzo fajna usługa i tania i żadnego komentarza? A rozumiem bo to nie Play ją udostępnił więc nie będziemy komentować bo nie ma się czego czepić.

 • 0

  3. ~Słoneczny  2013-02-21 23:04:28  host: 89-78-97-216.dynamic.chello.pl

  Jakby nie patrzeć każda sieć wciska ten cały dodatkowy, marketingowy syf. Wszędzie teraz naciągają - takie czasy.

 • 0

  4.  2013-02-21 23:10:37

  Usługa bardzo przydatna,testuję język angielski ,włoski i hiszpańskim.Po miesiącu bezpłatnym,pozostanę przy płatnym języku włoskim.Mam Orange Free na kartę.Brawo Orange

 • 0

  5. ~e  2013-02-22 00:29:12  host: dwh111.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Rowniez przylaczam sie do podziekowan :) Cena atrakcyjna, a i kursy fajne. Oby wiecej takich akcji!

 • 0

  6.  2013-02-22 08:52:56

  Bardzo fajna usługa - koszt do zaakceptowania , forma czytelna , interfejs przyjemny dla oka.

 • 0

  7. ~Donald reforMATOŁ  2013-02-22 10:14:34  host: static-91-225-132-55.devs.futuro.pl

  a to się firmy uczące jezyków ucieszą:)

 • 0

  8. ~  2013-02-22 12:01:00  host: mx.ierigz.waw.pl

  Trzeba przetestować. Są różne kursy na Google Play darmowe, więc na rynku z tym nie jest tak źle. Wszystko zależy od poziomu jakości kursu od Orange, bo cena nie jest wygórowana.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-108-238.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (13)

Archiwum Ankiet