Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Nasze Kretowisko" - nr 1

"Nasze Kretowisko" - nr 1

WitekT 1 Kwietnia 2005 11:36

0 0
Dziś ukazał się pierwszy numer pisma elektronicznego Nasze Kretowisko. Pismo w bezpardonowy sposób wytyka nieprawidłowości w Telekomunikacji Polskiej. Dodatkowo, osobiście dostało się także Barbarze Górskiej i Piotrowi Muszyńskiemu.

Pismo można przeczytać tutaj. (format .pdf, ~450 kB)


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~robanty  2005-04-01 12:27:00  host: metro.lezajsk.info

    Najlepsze w tym piśmie jest to, że ludzie zrozumieli wartość pracy i starają się o nią walczyc, a zarząd wypina się na nich i mizdrzy do francuzów. wystarczy wspomniec ,te wspaniałe usługi konsultantów francuskich

  • 0

    2. ~SirM  2005-04-01 13:18:00  host: router.eia.pl

    zarzad i RN bieze swoja kase wiec co oni sie beda martwic o szeregowego pracownika, licza sie tabelki z cyferkami i skoro one mowia ze zwolnic to zwolnic. Tam chyba zadna restrukturyzacja nic nie poprawi.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet