Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Następcy Galaxy S i Tab w drodze

Następcy Galaxy S i Tab w drodze

Q! 28 Grudnia 2010 21:18

0 0

Na targach MWC, które odbędą się 14. lutego w Barcelonie, Samsung zamierza zaprezentować następców swoich topowych urządzeń mobilnych. Odświeżony zostanie telefon Galaxy S oraz tablet Galaxy.

Następca Galaxy S posiadać ma dwurdzeniowy procesor, żyroskop oraz współpracować z płatnościami bezstykowymi w technologii NFC (Near Field Communication). Pracować ma on pod kontrolą systemu Google Android w wersji 2.3 Gingerbread.




Nowy tablet Samsunga również ma skrywać w sobie dwurdzeniowy procesor. Pracować on będzie pod kontrolą pierwszego Androida przystosowanego do tabletów, 3.0 Honeycomb. Jego nazwa najprawdopodobniej będzie brzmieć Tab2.

Według wciąż niepotwierdzonych informacji nowy Tab może otrzymać większy niż 7 cali ekran, który zostanie wykonany w technologii Super AMOLED. Czy pogłoski te okażą się prawdziwe? Na to trzeba będzie zaczekać jeszcze chwilę, do czasu targów MWC.

Źródło tekstu: SamsungHub, PhoneArena     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 1

    1.  2010-12-28 21:11:54

    PenTile na tak wielkim ekranie? No way!

  • 1

    2. ~adas  2010-12-28 21:21:30  host: user-46-112-157-216.play-internet.pl

    @1 jeśli rozdzielczość zostanie zwiększona tak, aby zachować podobną gęstość pikseli jak na mniejszym ekranie to nie zrobi różnicy, czy się mylę?

  • 1

    3.  2010-12-28 21:28:05

    @2 według mnie się nie mylisz

  • 0

    4.  2010-12-28 21:32:37

    W SGT mamy rozdzielczość 1024x600 przy 7" (SGS - 800x480, 4", iPad - 1024x768, 9.7"), jeśli jej nie zwiększą (w co nie wątpie) to będzie to strasznie widać, już przy 4 calach w SGS jest to widoczne.

  • 1

    5.  2010-12-28 22:19:19

    Ja jestem ciekaw, kiedy zobaczymy telefon w rozdzielczości 1280x720, filmy HD bez kompresji w dół, pełen widok strony na starcie i ostrość obrazu konkurująca z iPhonem 4... na 800x480 wiecznie siedzieć nie można.

  • 0

    6. ~Stefan b  2010-12-29 07:11:42  host: 187-bi1-7.acn.waw.pl

    4 W sgs jest to widoczne jak trzymasz nos przy ekranie po oddaleniu oczu na 10 cm już tego nie widać.

  • 0

    7.  2010-12-29 10:44:06

    ciekawe czy następca Galaxy Tab szybko trafi na nasz rynek. Pierwsza wersja pojawiła się mniej więcej w tym samym czasie u naszych operatorów (Orange, Era), więc jest szansa, że z następcą będzie podobnie...

  • 0

    8. ~Mike  2010-12-29 11:08:39  host: 87-205-140-134.adsl.inetia.pl

    @ Półprzewodnik Pen Tile musi zostać, bo bez niego pobór prądu S-AMOLEDa wyssałby baterię w ciągu kilku godzin.

  • 0

    9. ~  2010-12-29 13:53:24  host: host-86-111-112-31.tvk.torun.pl

    1366x768 powinien być standardem. Niby wszystkie firmy sa tak bardzo zaawansowane technologicznie,a nie potrafia wyprodukowac dobrego wyswietlacza. Kto uzywa 1024x600 wie o co mi chodzi - jak sprzet reklamowany do net-u moze na tej ch... rozdzialce pracowac.

  • 0

    10.  2010-12-29 19:16:18

    Niedługo będzie następca następcy, tylko wydawać kasę na te ich zabawki, zamiast udoskonalać to co mają to wolą nowszą zabawkę wyprodukować, ręce opadają...

Dodaj swoją opinię