Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Następca Vivaz - SE Xperia MT15i Halon

Następca Vivaz - SE Xperia MT15i Halon

Ringu 20 Stycznia 2011 10:37

0 0

Podczas nadchodzących targów Mobile World Congress Sony Ericsson zaprezentuje następcę modelu Vivaz - Xperie MT15i Halon. Zamiast Symbiana w smartfonie zainstalowany będzie Android 2.3 Gingerbread.



Telefon ma 4-calowy dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości WVGA (854 x 480 pikseli). Są wbudowane dwa aparaty fotograficzne - główny 8-megapikselowy i przednią kamerę do rozmów wideo.


W środku urządzenia znajduje się procesor Qualcomm 1GHz i 512 MB RAM.


se halonse halonse halonse halon


Xperia MT15i ma się pojawić na rynku w kwietniu i kosztować ok. 300-370 euro.




Źródło tekstu: BestBoyz.de, Mobile-Review     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2011-01-20 10:43:37

    Wygląd przypomina Vivaz'a. Cieszą nie przesadziste ramki. Ale plastiki wyglądają tandetniej niż w chińskich wynalazkach.

  • 0

    2.  2011-01-20 10:47:05

    Vivaz z uwagi na swój gabaryt jest bardzo fajnym telefonem. Ale Symbian to już temat do dłuższej dyskusji :) Android zamknięty w tym gabarycie może być ciekawą opcją.

  • 0

    3. ~3m  2011-01-20 10:54:51  host: rtr-0-62.interkar.pl

    Wszystko pięknie, ale 4" wyślwietlacza to on nie ma. 3,7" tak na oko.

  • 0

    4.  2011-01-20 10:55:46

    Tylko, że jak to ma 4 cale, to z Vivazem wiele wspólnego mieć nie będzie.... Będzie duży jak X10. W sumie w ogóle jest jak X10 ;)

  • 0

    5.  2011-01-20 11:14:49

    Pierwszy SE z Androidem i video rozmowami. sluszna droga ewolucji

  • 0

    6. ~  2011-01-20 11:39:10  host: user-46-113-72-122.play-internet.pl

    vivaz - podobny, ale vivaz był malutki, cieniutki i ważył z baterią poniżej 100g!

  • 0

    7. ~  2011-01-20 11:47:30  host: z17-03.opera-mini.net

    Ładny smartfon nie na kaźdą kieszeń i nie kaźdej kieszeni się nie zmieści

  • 0

    8.  2011-01-20 11:59:34

    @Vincenzo - że jak?

  • 0

    9. ~MST  2011-01-20 12:28:31  host: 98-89.ipartner.com.pl

    Ten lakier się poździera najpierw na rogach i będzie to nieciekawie wyglądać.

  • 0

    10.  2011-01-20 12:28:44

    #3 a w perspektywie czego to mowisz? Generalnie... brzydką ma tą górę... oczko kamery większe od głośnika, wygląda dziwnie. Jeśli cena będzie w okolicach 300 Euro to będzie dość atrakcyjna oferta, i w cale nie taka droga, znacznie tańsza od choćby n8, czy tez od Galaxy S... ale wydaje się za to większa i bardziej plastikowa.

  • 0

    11. ~  2011-01-20 12:52:58  host: user-46-113-72-122.play-internet.pl

    #9,#10 nie pozdziera się mam vivaza w tym kolorze (cosmic black) i jest pod tym względem ok. plastyk jest jest ok, bardzo zbity, przylega dobrze do "wnętrzności", byłem mile zaskoczony pierwszy raz trzymając vivaza w ręku. Myślę, że z tym jego następcą będzie podobnie...

  • 0

    12.  2011-01-20 13:52:09

    No naprawdę fajnie wyglada. Faktycznie może oczko kamerki duże, ale ogólnie sympatyczna sztuka :)

  • 0

    13. ~użytkownik vivaza  2011-01-20 14:34:41  host: 188.146.70.88.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    W końcu głośnik w normalnym miejscu, a nie jak w vivazie z boku. Do tego vivazowy głośnik jest strasznie cichy i często nie słychać jak ktoś dzwoni. A tak nawiasem mówiąc to wątpie żeby był to następca vivaza. Vivaz nie był z seri X tylko UE.

  • 0

    14.  2011-01-20 14:37:19

    wszystko fajnie, tylko pytanie jak długo SE będzie chciało wspierać (aktualizacje OS) ten telefon, przykład z X10 i x8 nie jest zbyt budujący..

  • 0

    15. ~  2011-01-20 14:54:01  host: z14-02.opera-mini.net

    X10 Mini Android to poraźka wirtualny Bluetooth parę nie działający aplikacji

  • 0

    16. ~m  2011-01-20 15:28:27  host: 188.147.143.168.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @15, Znawca ;-)Wiedziałeś co kupujesz? Dokonałeś aktualizacji Androida? Wiesz, w jakim świecie żyjesz?

  • 0

    17. ~  2011-01-20 15:45:44  host: z18-03.opera-mini.net

    16@ Tak właśnie kupuje i wymagam 100% sprawne urządzenie a nie samochód bez kierownicy sprzedawca powie, sam pan sobie zamontuje mineły te czasy

  • 0

    18. ~Oh234  2011-01-20 19:41:03  host: 213-238-74-251.adsl.inetia.pl

    Boże proszę niech zwolnią designerów SE bo nie mogę patrzeć na te zabawkowe, chińskie inspiracje!

  • 0

    19.  2011-01-20 23:03:03

    Właśnie Vivaz jest bardzo ładny. Rozmiarowo także najbardziej mi się podoba, na pewno wygodniejszy od X10 zwykłej i mini.

Dodaj swoją opinię