Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Następca Samsunga Galaxy S już w lutym?

Następca Samsunga Galaxy S już w lutym?

LuiN 12 Stycznia 2011 11:36

0 0

Samsung Galaxy S sprzedał się już w ponad 10 mln sztuk, nic więc dziwnego, że koreański gigant szykuje już jego następcę. Będzie lepszy ekran i nowszy Android.



galaxy s2 leak Koreańska gazeta etnews twierdzi, że następca Galaxy S wygląda tak, jak urządzenie ze zdjęcia, które wyciekło do sieci pół roku temu. Nowy smartfon ma mieć 4,3-calowy ekran Super AMOLED Plus, dwurdzeniowy procesor i podobnie jak Nexus S - chip NFC.




Według źródła, smartfon pracuje obecnie pod kontrolą Androida 2.3 Gingerbread i najprawdopodobniej zostanie oficjalnie zaprezentowany w lutym podczas targów Mobile World Congress 2011 w Barcelonie.

Samsung zapowiedział, że chce w 2011 roku sprzedać trzy razy więcej smartfonów niż w 2010 roku. Nowa Galaktyka zdecydowanie mu w tym pomoże, o ile podobnie jak w zeszłym roku wyznaczać będzie trendy na rynku smartfonów. Patrząc na konstrukcje Motoroli i LG, wydajny, dwurdzeniowy procesor będzie tu podstawą.

Źródło tekstu: etnews, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    8.  2011-01-12 11:55:48

    Te informacje trochę mi nie pasują... Po pierwsze na targach CES Samsung zaprezentował ekran 4,5 a nie 4,3... no chyba, że wypuścili także inne wersje, ale tutaj bym w to wątpił. Po drugie, ten obrazek to moim zdaniem Fake, widać na obecnych telefonach Samsunga, oraz na tych zaprezentowanych na CES widać, że Samsung ma straszne problemy z zrobieniem cienkiej ramki u góry pomiedzy ekranem a krawędzią, gdy ten z randera wygląda jak samsungowiona wersja telefonu HD2 z androidem... chodzi mi o styl a nie bezpośrednie kopiowanie. Dobrze by było, by nauczyli się robić cienkie ramki, bo to co zaprezentowali na CESie to aż za wielkie klocki były. Btw. Play widzę, że od rana świecisz inteligencją

  • 0

    13. ~muzzy  2011-01-12 12:08:04  host: public-gprs21149.centertel.pl

    @play bardzo merytoryczne wypowiedzi na dodatek poparte faktami, liczbami, statystykami... ale wracając do samsunga korzystałem z wave S8500i galaxy I5700 i nie mam do nich najmniejszych zastrzeżeń więc myslę że najnowszy galaxy będzie hitem jak jego poprzednik.

  • 0

    14.  2011-01-12 12:25:33

    Ciekawe jaka będzie cena 2 i o ile spadnie cena 1 :) Chętnie zamienie 1 na 2 :)

  • 0

    15.  2011-01-12 12:45:19

    @2: Wgraj wersję 2.2.1 i będzie git.

  • 1

    16. ~Miron  2011-01-12 13:08:28  host: sub208-158.elpos.net

    Na jednym z forum masz dokladna instrukcje jak wgrac przez Kies 2,2.1...Ja wgralem i telefon smiga jak ta lala...

  • 0

    17. ~kormoran  2011-01-12 14:31:05  host: lsm.vlan80.dengo.lubman.net.pl

    Jeżeli to ma być następca Galaxy S to musi mieć co najmniej takie parametry jak Motorola Astrix (http://www.gsmarena.com/motorola_atrix-3709.php)

  • 0

    18. ~Kormoran  2011-01-12 14:32:01  host: lsm.vlan80.dengo.lubman.net.pl

    Wróć: Atrix

  • 0

    19. ~ass  2011-01-12 15:30:27  host: admn29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wgrywałem przez Kies a więc to powinno być 2.2.1. W telefonie wyświetla mi 2.2. O co chodzi? I dlaczego mi tak muli??

  • 0

    20. ~aver  2011-01-12 16:18:02  host: 85.219.156.27

    Mój SGS na Froyo ma 1500 pkt. w Quadrancie. Zmieniam na SGS2 jak tylko się pojawi :)

  • 0

    21.  2011-01-12 16:30:06

    #19 dla Polski oficjalnie nie ma dostępnego 2.2.1 Froyo, jest tylko 2.2. Zmien w Patcherze Kiesa z XEO (dla Polski) na XEU (Wielka Brytania) i bedziesz miec 2.2.1, a telefon bedzie smigal elegancko.

  • 0

    22. ~Miron  2011-01-12 16:34:47  host: sub208-158.elpos.net

    ass to, ze wgrywales przez Kies nie znaczy, ze wgrales wersje 2,2.1. Wejdz sobie na znajome forum i masz tam jak zmodyfikowac Kies aby wgrac najnowsza wersje 2,2.1

  • 0

    23. ~as  2011-01-12 18:06:28  host: 77-253-169-187.adsl.inetia.pl

    retusz htc hd2 :(

  • 0

    24.  2011-01-21 15:48:37

    mi się bardzo podoba ten nowy tel, co o tym myślicie?

Dodaj swoją opinię