Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Następca Nokii 6 ze Snapdragonem 660

Następca Nokii 6 ze Snapdragonem 660

Isand 8 Grudnia 2017 13:49

0 0

nokia 6 top

HMD Global przygotowuje się do wydania przyszłorocznych modeli swoich smartfonów. Czego możemy się spodziewać po następcach? Mamy już pierwsze informacje o nowej Nokii 6.




Najbardziej odczuwalną zmianą ma być zmiana procesora. Tym razem o wszystko zadba nie Snapdragon 430, a Snapdragon 660. To ten sam, który wcześniej miał trafić do Nokii 8. Nie ma pewności jaki system nazewniczy tym razem przyjmie HMD Global, choć przecieki mówią o Nokii 6 (2018). Nowy smartfon ma zostać ogłoszony w styczniu 2018 roku, natomiast światowa premiera ma mieć miejsce podczas MWC 2018. W ramach obchodów pierwszej rocznicy powrotu Nokii na rynek smartfonów.

Zgodnie z dotychczasowymi informacjami, Nokia 6 (2018) będzie mogła się pochwalić 4 GB RAM, 32 GB pamięci wbudowanej, czytnikiem linii papilarnych na tyle urządzenia oraz ekranowymi przyciskami funkcyjnymi Androida. Telefon ma obsługiwać dwie karty SIM.

Źródło tekstu: Phoneradar, wł     

Dodaj do:

Tagi: nokia 6 (2018) | nokia | hmd global | nokia 6

w sumie: 22
  • 0

    5. ~ckub  2017-12-08 14:21:30  host: 8.37.234.149

    Ja z Nokią 6 też mam problemy. Nie mogę jej nigdzie kupić. Ludzie zaraz wykupują jak sie pojawia w sklepie. Doradzcie, jak ją nabyć.

  • 0

    6.  2017-12-08 14:28:18

    3 - 4 sierpnia br. syn (sobie) odebrał zamówioną w sklepie X-Kom we Wrocławiu ;-)
    5 - jw.

  • 0

    7.  2017-12-08 14:33:03

    5 - jeśli sklep internetowy pisze, że wysyłają w ciągu 24 godzin, to raczej "od ręki" są dostępne, nie?

  • 0

    8. ~Pracownik Nokii  2017-12-08 15:00:57  host: abej75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wystarczy zatrudnić się w Nokii i zamówić jako telefon służbowy. Polecam.

  • 0

    9. ~ckg  2017-12-08 15:01:23  host: a25-05-12.opera-mini.net

    @5. Ty nie kupuj tej Nokii. Możesz mieć problemy jak @1. pisze. A już w żadnym przypadku via przesyłka pocztowa

  • 0

    10. ~k  2017-12-08 15:12:15  host: a22-09-03.opera-mini.net

    w Nokii 8 jest sd 835, nie 660;
    a ten procek bardziej pasowałby mi do następcy Nokii 7

  • 0

    11. ~lol  2017-12-08 16:12:34  host: 185.48.176.45

    @1 W jakim innym modelu można włączyć telefon w którym wyczerpała się bateria?

  • 0

    12. ~Cuma  2017-12-08 17:11:35  host: a25-05-12.opera-mini.net

    At11
    Nie ma żadnego takiego modelu. Jezeli napięcie spada poniżej pewnego poziomu to *** Dopiero podpiecie ładowarki rozwiązuje sprawe

  • 0

    13.  2017-12-08 17:33:03

    11/12 - problem w tym, że podłączenie ładowarki NIC nie daje. Telefon się nie ładuje po prostu ;-)

  • 0

    14.  2017-12-08 17:36:32

    Rozładowany akumulator telefonu się nie ładuje - żeby było jasne. Bo widzę, że dla niektórych, nie dość że trzeba totalnie poprawnie ortograficznie, interpunkcyjne itd. pisać, to jeszcze jasno wyłożyć techniczne aspekty ;-)

  • 0

    16.  2017-12-08 18:19:23

    15 - nie o to mi chodziło ;-)

  • 0

    17.  2017-12-08 18:21:48

    Ale jeśli lubisz trollować... Mi to nie przeszkadza ;-)

  • 0

    18.  2017-12-08 18:32:44

    19 - ciągle co innego miałem na myśli... Ty się staraj ;-)

  • 0

    19. ~ckub  2017-12-08 20:08:19  host: a29-02-09.opera-mini.net

    @18 wlo, a może ładowarka jest uszkodzona, albo brak styku w gnieżdzie telefonu? Dobrze, że o tym napisałeś.

  • 0

    21.  2017-12-08 21:17:26

    20 - mówiłem Ci - nie o tym myślałem... Ale Ty możesz dalej kombinować - jeśli to lubisz ;-)

  • 0

    22.  2017-12-08 21:21:57

    Nokia kojarzyć będzie mi się tylko z beznadziejnością windowsa i raczej nic tego nie zmieni.

  • 0

    24. ~ckub  2017-12-08 21:32:09  host: a29-04-09.opera-mini.net

    @22 nie popiera napewno Twojej wypowiedzi wlo. On kupił Nokie 6 i drobna usteraka każdemu może się przytrafić

  • 0

    26. ~ckub  2017-12-08 21:53:20  host: a29-04-09.opera-mini.net

    @25 Napisałeś ciekawy komentarz. Wynika z niego, że nie doświadczyłeś jeszcze jakichś awarii telefonu. Pogratulować. Ja miałem już kilka. Najbardziej nabrałem sie jak akumulator miał mieć 6000 mAh. To była prawda, tylko telefon pobierał b,dużo prądu i przy 3000 mAh pracował tylko 12 min. Teraz używam Nokii z Symbianem, ale typu nie podam bo by było dużo śmiechu.

  • 0

    27. ~  2017-12-08 22:06:20  host: a04-07-03.opera-mini.net

    26 ty masz nokie 6288. Juz pisałeś na gsmonline

  • 0

    28.  2017-12-09 11:01:49

    24 - nie ma Nokii 6. Nigdy nie miałem. Nie używam nawet smartfonu. Mam Nokię 730, kupioną wiosną 2016 - wyprzedaż w jakimś markecie byłą i tanio kupiłem... Leży w szufladzie od tego czasu. Dwa razy tylko baterię sprawdzałem - trzyma po jednym podładowaniu rok czasu bez problemu ;-)

Dodaj swoją opinię