Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nakręć film i wygraj Nokię N90

Nakręć film i wygraj Nokię N90

WitekT 20 Września 2005 17:36

0 0

Warszawska Fundacja Filmowa i firma Nokia są organizatorami konkursu Nokia Mobile Movie Competition, wydarzenia odbywającego się w ramach 21. edycji Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się w Warszawie w dniach 7-16. października.

Uczestnicy konkursu Nokia Mobile Movie Competition - młodzi polscy reżyserzy - mieli za zadanie nakręcić minutowy film za pomocą multimedialnego smartfonu Nokia N90. Tematem konkursu było pokazanie jednej minuty z życia. Autorami filmów, które zostaną zaprezentowane w ramach Nokia Mobile Movie Competition są: Jacek Borcuch, Bartek Konopka, Grzegorz Lipiec, Wojtek Smarzowski, Agnieszka Smoczyńska, duet artystyczny Grandes Kochonos (Michał Sorówka i Paweł Nowakowski), Piotr Szczepański oraz Marcin Wrona.

Z biografiami twórców można zapoznać się już dziś na stronie www.nokia.com.pl/filmy, są tam także dostępne wypowiedzi artystów na temat ich doświadczeń z nowym narzędziem pracy - smartfonem Nokia N90. Same filmy pojawią się na stronie internetowej Nokia w pierwszym dniu Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, czyli 7. października. Filmy oceni Jury Konkursu Nokia Mobile Movie Competition w składzie: Juliusz Machulski, Andrzej Mleczko i Monika Chojnacka, dyrektor programowy telewizji MTV. Zaś internauci po obejrzeniu wszystkich filmów na stronie www.nokia.com.pl/filmy będą mogli zagłosować na najlepszy z nich. Konkurs potrwa do 14. października.
Wszystkie filmy nakręcone w ramach Nokia Mobile Movie Competition zostaną zaprezentowane publiczności w środę 12. października o godzinie 21:00 w kinie Luna przy ul. Marszałkowskiej 28. Wyniki konkursu Nokia Mobile Movie Competition zostaną ogłoszone w sobotę 15. października podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród 21. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego.

Zwycięzcy konkursu - wybrani przez Jury oraz przez internautów, pojadą w lutym 2006 na Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale 2006. Jeden z biorących udział w głosowaniu internautów otrzyma najnowszy smartfon Nokia N90, identyczny jak te, którymi nakręcono konkursowe filmy. Partnerami Nokia Mobile Movie Competition, organizowanego przez Warszawską Fundację Filmową i Nokia są MTV, Onet.pl i Gazeta Wyborcza.

Jednocześnie między 20. września a 31. października będzie trwał konkurs moBlog Mobile Movie Competition, w czasie którego będzie można nakręcić własny mobilny film i przesłać na stronę www.filmy.moblog.pl. Nadesłane obrazy będą walczyć o nagrodę główną - smartfon N90.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet