Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nakładka na iPhone'a do całowania przez Internet

Nakładka na iPhone'a do całowania przez Internet

orson_dzi 23 Grudnia 2016 23:21

4 11

Kissenger, to specjalna nakładka na iPhone'a, która pozwala pocałować drugą osobę... online.

Związki na odległość, często zupełnie wirtualne, to coraz powszechniejsze zjawisko w dzisiejszych czasach. Co gdyby takie osoby mogły się w jakikolwiek sposób poczuć pomimo dzielącej ich odległości? A gdyby tak można było pocałować znaną osobę? Angelinę Jolie? To wszystko może umożliwić Kissenger.

Kissenger, to przypominająca stację dokującą nakładka na iPhone'a. Do działania potrzebne są dwa takie urządzenia i specjalna aplikacja. Główną częścią Kissengera jest jego dolna część, przypominająca kształt ust, pokryta silikonową nakładką. Pod nią znajdują się specjalne czujniki, które wykrywają dotyk ust. Im mocniej jedna osoba przyłoży usta do urządzenia, tym mocniej poczuje to osoba po drugiej stronie. Jak przekonują twórcy urządzenia, odczucia są bardzo realistyczne.




Twórcy urządzenia (dobrze myślicie, Azjaci) przekonują, że ich urządzenie jest idealne dla:
  • par - dla związków na odległość, w momencie, kiedy druga połówka gdzieś wyjdzie, tutaj przykłady można mnożyć,
  • rodzin - brzmi dziwnie, ale jako przykład podana została sytuacja dziewczynki, która mieszkając w Londynie może dzięki temu pocałować swoją babcię w Tokio,
  • fanów - dzięki temu każdy może pocałować swojego idola, a ten, jak słusznie zauważa portal BGR może na tym nieźle zarobić. Aplikacja Kim Kisses za jedyne 4,99 pozwalająca pocałować Kim Kardashian.

Urządzenie z pewnością znalazłoby swoich odbiorców. Zapewne Japonia oszalałby na jego punkcie. Póki co nie wiadomo kiedy Kissenger mógłby pojawić się na rynku oraz w jakiej cenie. A jego możliwości możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz: inne filmy z kategorii Gadżety

Źródło tekstu: Kissenger; wł     

Dodaj do:

Tagi: kissenger | iphone

w sumie: 47
  • 0

    32.  2016-12-24 12:13:49

    Nie wiem dlaczego ale przypomina mnie się sex scena z Sylwester Stallone w filmie "Człowiek Demolka": http://tlp.is/c5w

  • 0

    33. ~•♥•~  2016-12-24 12:21:59  host: 8.37.225.58

    32). Rozpoczynająca kariere Sandra Bullock bez wymiany płynów
    :-D

  • -1

    34. ~  2016-12-24 12:26:27  host: 168.235.196.63

    @33 idz na onet komentować, tam znajdziesz podobnych sobie

  • -1

    35. ~•♥•~  2016-12-24 12:34:53  host: 8.37.225.58

    34). A co, nieprawdę napisałem, że pròbujesz mi podskoczyć?

  • 0

    36. ~  2016-12-24 12:51:48  host: 168.235.196.63

    podskoczyć lol co za przyglup :)

  • 0

    37. ~•♥•~  2016-12-24 12:57:13  host: 8.37.225.58

    36). No, z ciebie.

    papa

  • 2

    38. ~~~  2016-12-24 13:08:00  host: n09-07-08.opera-mini.net

    Wierzyć mi się nie chce e te bzdury. Od całowania są realne osoby a nie wymyślone.

  • 1

    39.  2016-12-24 13:15:31

    Widać taka moda nastała- całować nadgryzione jabłko i to jeszcze nie z tej strony. hmm.

  • 0

    40.  2016-12-24 13:21:21

    To musiało nadejść prędzej czy później. :) Tego typu zabawki razem z goglami VR znajdą pewnie sporą grupę nabywców. Teraz czekamy na pojawienie się sprzętów imitunących narządy płuciowe albo całych kombinezonów...dziwne czasy, ciekawe czasy. :)

  • 0

    41. ~pabloki  2016-12-24 13:38:19  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    zapewne wkrótce inne bardziej realistyczne odczucia ...

  • 2

    42. ~•♥•~  2016-12-24 20:18:02  host: 8.37.225.60

    40). Góral, ja Ci dam zaraz ,,płuciowe"
    :-D :-D :-D :-D :-D :-D

  • 1

    43.  2016-12-24 20:50:18

    Ale szkarada mi wyszła... :)

  • 0

    44. ~Roba  2016-12-25 00:37:58  host: user-94-254-191-44.play-internet.pl

    Coś podobnego skonstruował Wolowitz w "Bing Bang Theory"

  • 0

    45. ~As  2016-12-25 02:18:10  host: 031011234157.warszawa.vectranet.pl

    niedługo będzie nakładka przenosząca choroby weneryczne

  • 0

    47.  2016-12-25 11:50:05

    dziwadło

  • 0

    48. ~Static  2016-12-25 16:46:40  host: user-94-254-162-151.play-internet.pl

    Ciekawe czy Będzie podłużne nakładki :)

  • 0

    49. ~  2016-12-25 18:16:12  host: public-gprs350508.centertel.pl

    To teraz w kształcie pochwy i penisa :P Będzie seks przez internet i dzieci z probówek :P

  • 0

    50. ~  2016-12-25 18:16:56  host: public-gprs350508.centertel.pl

    Będzie się mówić jestem Made in Apple i jabłszko nad pochwą i penisem, albo na penisie :P

  • 0

    52. ~ChybaJa  2016-12-26 16:44:11  host: 185.108.219.14

    Całowałem- nawet mi nie drgnął- oszustwo i tyle!!!

  • 0

    53. ~User  2016-12-27 02:08:47  host: cpc105080-sgyl40-2-0-cust62.18-2.cable.virginm.net

    @49
    Jak dobrze pamiętam to już takie gadżety dawno istnieją. Poszukaj na internecie.

Dodaj swoją opinię