Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Najwierniejsza replika iPhone’a… z Androidem

Najwierniejsza replika iPhone’a… z Androidem

Q! 16 Czerwca 2011 20:31

0 0

Chińscy inżynierowie stworzyli najbardziej wierną jak do tej pory replikę iPhone’a 4. Produkt zaskakuje nie tylko gabarytami i wyglądem nie do odróżnienia od oryginału, ale również tym, że pracuje pod kontrolą systemu Google Android.

Replika o nazwie GooApple 3G posiada dokładnie te same wymiary co oryginał - idealnie pasuje do oryginalnych akcesoriów produkowanych przez Apple’a. Również menu telefonu jest prawie takie same, jak w oryginale. Przynajmniej dopóki nie oglądnie się galerii lub nie skorzysta ze znanego z Androida menu z powiadomieniami.

We wnętrzu chińskiego klona iPhone’a znajdziemy - według specyfikacji z oficjalnej strony produktu - nieznany procesor Qualcomma, 5 Mpix aparat fotograficzny z autofokusem oraz moduły WiFi i GPS. Grubość urządzenia jest dokładnie taka sama jak pierwowzoru, czyli 9,3 mm.




Obecnie brak jest informacji na temat dostępności oraz ceny chińskiego iPhone’a 4. Strona domowa klona znajduje się pod tym adresem (jęz. chiński), natomiast jego działanie można zobaczyć na poniższym materiale wideo.

Źródło tekstu: RedmondPie, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • -1

    7. ~Sajmon94  2011-06-16 21:29:52  host: host-81-190-62-110.lublin.mm.pl

    po co oni to robia?

  • 1

    9. ~  2011-06-16 21:36:33  host: 89-68-7-151.dynamic.chello.pl

    ps... link po chinsku bezcenny dzieki :D

  • 0

    10. ~  2011-06-16 21:41:26  host: 178-37-32-56.adsl.inetia.pl

    Wydaje mi się, czy w tle leci kolęda?

  • 1

    11. ~INT  2011-06-16 21:54:52  host: ayx67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe kiedy te repliki trafią do znanego serwisu aukcyjnego do działu z telefonami Apple :)

  • 2

    13. ~MST  2011-06-16 21:56:41  host: 98-89.ipartner.com.pl

    Mnie np interesuje, nie chcesz nie czytaj.

  • 1

    14. ~franzol  2011-06-16 21:57:36  host: dynamic-78-8-14-194.ssp.dialog.net.pl

    a moze ktos wcisnal antka do ip4 :)

  • 2

    15. ~  2011-06-16 22:01:09  host: z45-13.opera-mini.net

    Dla tych którzy mają zamiar drwić z linku do chińskiej strony, to można ją przecież przetłumaczyć Tłumaczem Google tak jakby wbudowanym w Google Toolbar. Jeśli macie zainstalowany pasek Google Toolbar, to jak otworzycie tą stronę, to wyskoczy wam u góry powiadomienie z możliwością tłumaczenia, chyba że wyłączyliście wcześniej tłumaczenie chińskiego. A tak poza tym, to podróbka genialna, można się poczuć jakby się miało prawdziwego iPhone'a 4 i na mieście szpanować że się go ma, a tak naprawdę to podróbka... Ale dobrze że wsadzili w niego Androida... Ciekawe w jakiej jest on wersji i czy oryginalnie są już wgrane mapy Google, GMail i wyszukiwarka Google i inne produkty Google'a. Czekam na wersję z Symbianem.

  • 2

    16. ~  2011-06-16 22:25:52  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    "...nie oglądnie się..."-nie wiedzialem ze zaczeliscie uzywac regionalizmow :)

  • 1

    17.  2011-06-16 22:30:39

    *** 16 - dobry regionalizm nie jest zły! Jest poprawnie, nikt się nie skarży, więc czemu nie? ;-)

  • 2

    18.  2011-06-16 22:37:47

    Mi tam się zawsze podobał design iOSa. Może dzięki temu zaczną portować ten motyw na inne telefony. No i ogólnie całkiem udana kopia. Ciekawe jaka cena

  • 1

    19. ~  2011-06-16 22:51:30  host: user-109-243-165-139.play-internet.pl

    Niesamowite co te małe Chińskie rączki potrafią zrobić, a tak na serio jestem pełen uznania prezentuje się dobrze na A... jak świeże bułeczki

  • 2

    20.  2011-06-16 22:57:03

    Piękny klon. Chętnie poczytałbym reckę na telepolis tego cuda.

  • 1

    21.  2011-06-16 23:16:32

    Jeżeli komuś wystarczy sam interfejs, to polecam ROM MIUI dostępny na wiele telefonów z Androidem. Wygląda bardzo podobnie do tego zaprezentowanego powyżej, możliwe nawet że to ten.

  • 1

    22. ~balcerek  2011-06-17 00:15:32  host: user-31-174-69-25.play-internet.pl

    muzyczka a'la Clanath ;) ale telefonik całkiem fajny, zdaje się że ma wszystko co potrzeba do szczęścia tj pojemnościowy ekran z multitouch, wifi, umts, gps i system operacyjny -pytanie ile to wszystko kosztuje...

  • 1

    23. ~  2011-06-17 00:59:51  host: 178235228191.olsztyn.vectranet.pl

    znalazłem i cenę tego cuda......999CNY czyli jakieś 430zł Szkoda że nie ma na razie go na ebayu

  • -1

    24. ~e  2011-06-17 05:56:03  host: host114.opteris.pl

    Jak na chinczyka, to kiepsko, bo nie jest dualsim ;-) A pieknych klonow na alibaba.com od dawna od zatrzesienia, wiec gdzie ta piekna nowosc? ;-]

  • 1

    25. ~ppp  2011-06-17 14:02:22  host: ahe230.internetdsl.tpnet.pl

    Pokrowiec to idealny:) Najbardziej podoba mi się logo tego urządzenia :)

  • 1

    26. ~cd59  2011-06-17 15:33:36  host: aesi140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przecież Retina jest gorsza w porównaniu do Super Amoleda

  • 1

    27. ~Lolek  2011-06-17 17:11:14  host: 212.160.172.70

    No pewnie ze jest gorsza ale maniacy IP i tak powiedzą że nie więc uważaj bo cię któryś zaatakuje;) A nawiasem "regionalizmy" to całkiem fajne słowo tylko po co znowu jakiś dureń po studiach udaje tutaj wszechwiedzącego;) Nie można po chłopsku? Panie x wkradła się literówka ;)np;p Pozdrawiam

  • 0

    28. ~EdI  2012-03-08 20:55:45  host: 77-252-99-203.ip.netia.com.pl

    a można w nim zainstalować czy coś zrobić że by miał polskie menu itp.?

Dodaj swoją opinię