Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Najwięcej aparatów... w telefonach

Najwięcej aparatów... w telefonach

WitekT 10 Sierpnia 2006 09:33

0 0

Firma Lyra Research twierdzi, że komórki wyposażone w aparaty cyfrowe znajdują się obecnie na rynku w ilości większej niż aparaty cyfrowe i analogowe razem wzięte. Jak wspominają przedstawiciele firmy, niecałe pięć lat wystarczyło by z zerowego udziału w rynku, tego typu urządzenia, zdolne do rejestrowania obrazów, stały się jego liderami.

Firma ocenia, że w tym roku na rynku pracować będzie około 850 mln telefonów z wbudowanymi aparatami. Do 2010 roku ma być ich już 1,5 mld. Poziom miliarda sztuk ma zostać przekroczony na przełomie tego i przyszłego roku.
Przedstawiciele Lyra Research uważają, że rynek komórek z aparatami cyfrowymi nadal znajduje się we wczesnej fazie rozwoju. Jakość fotografii powstających za pomocą telefonów nadal można poprawić. W ciągu przyszłych lat ma ona się zwiększać. W tym samym czasie poprawią się też szybkości transmisji w sieciach komórkowych, uważają specjaliści, co pozwoli na szersze wykorzystanie obu tych technologii.

Źródło tekstu: pclab.pl     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2006-08-10 14:30:09

  takie raczej pseudo-aparaty

 • 0

  2.  2006-08-10 14:31:41

  ale jest jedna przewaga - telefon zawsze ma sie ze soba, a aparat nie...

 • 0

  3. ~Świętojebliwy  2006-08-10 17:17:32  host: dwb187.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Mamy telefony z aparatami, to teraz producenci aparatów by nie stracić zysku, powinni sprzedawać aparaty z telefonami :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet