Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Najważniejsze szczegóły Play Fresh z konferencji

Najważniejsze szczegóły Play Fresh z konferencji

WitekT 5 Marca 2009 11:03

0 0

Play Fresh wchodzi oficjalnie do oferty 16. marca. My prezentujemy wszystkie szczegóły już teraz. Co ciekawe, jeżeli ktoś już teraz znajdzie taki starter w sklepie i go kupi, będzie działał na prezentowanych zasadach.

Minuta do wszystkich to 0,29 zł z taktowaniem sekundowym, bez względu czy we własnej sieci, czy też w roamingu w sieci Plus. Każde doładowanie przedłuża ważność połączeń wychodzących o 365 dni, a przychodzących - o 455 dni.

SMS - 9 groszy, MMS - 19 groszy, 100 kB transmisji danych - 12 groszy.

W ramach promocji doładowania będą premiowane pakietem SMS-ów do wszystkich sieci:
5 zł - 500 SMS-ów ważnych 5 dni,
10 zł - 1000 SMS-ów ważnych 10 dni,
30 zł - 3000 SMS-ów ważnych 30 dni,
50 zł - 5000 SMS-ów ważnych 50 dni.

Dostępne są 3 pakiety:
100 minut do Play i na stacjonarne na 30 dni za 5 zł,
5 MB transmisji na 30 dni za 5 zł,
za każde 2 minuty przychodzące, 1 do wszystkich - 3 zł jednorazowo do wygaśnięcia ważności konta na połączenia wychodzące.




Karty zdrapki: 5 zł, 10 zł, 30 zł, 50 zł. Doładowania elektroniczne: 5-300 zł.

Startery:
za 5 zł - kwota do wykorzystania 5 zł
za 9 zł - kwota do wykorzystania 9 zł i bonus na start 3 zł
za 30 zł - kwota do wykorzystania 30 zł i bonus na start 15 zł.

Możliwa będzie bezpłatna migracja do nowej oferty za pomocą kodu USSD - *111*33*1#.

Czy nowy prepaid - Play Fresh - zmusi pozostałych operatorów do zmiany swoich ofert?

Zdecydowanie tak
60.64%
Raczej tak
27.08%
Nie mam zdania
1.76%
Raczej nie
8.37%
Zdecydowanie nie
2.14%

Wszystkich głosujących: 4383



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2647
  • 0

    2630. ~  2009-03-17 20:12:13  host: 94.246.135.29

    HAHA PRZED CHWILA DOSTAŁEM SMSA Z ERY! MINUTOWA WYPRZEDAŻ ZAMÓW 40 MINUT DO WSZYSTKICH ZA 9 ZŁ W PAKIECIE /NORMALNIE PŁATNE 30 ZŁ.TYLKO 23 GROSZE MINUTA DO WSZYSTKICH WYSLIJ SMSA NA NUMER 6262. HAHA JUŻ SIE BOJĄ O ABONENTÓW ,SMIEJE SIE Z TEGO MAM ABONAMENT ERA NOWY KOMFORT I CZEKAM NA KONIEC UMOWY SPADAM Z 4 MOIMI AKTYWACVJAMI TAM GDZIE JEST ZAWSZE 29 GR DO WSZYSTKICH I BEZ KOMBNACJI PAKIETÓW .JAWORZNO POZDRAWIA ERE . PLAY NA 1 MIEJSCU !......

  • 0

    2631. ~lee  2009-03-17 20:53:07  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    2629: były tak takowcu tak to mniej więcej jest *101# stan konta *102# stan dodatkowych minut *105# 100 minut do Play i na stacjonarne w Play Fresh *108# Tani Internet w Play Fresh *109# Promocyjne smsy *111# PLAY24 *120# "zadzwoń do mnie" *121# twój numer telefonu *135# nowa usługa narazie "beta" Narazie tyle chyba Ci wystarczy :D

  • 0

    2632. ~b  2009-03-17 21:07:51  host: man.4web.pl

    dzięki, na razie wystarczy:)

  • 0

    2633. ~~S~  2009-03-18 19:02:21  host: 217.153.82.202

    przepadlo 8 zl bonusu i 50 darmowych minut czemu o tym nie wspomnieli, a i i juz w kwietniu musze doladowac konto a nie w maju

  • 0

    2634. ~MaRiO  2009-03-18 19:25:39  host: static-68-219.is.net.pl

    2633: a czytales telepolis? i komentarze na tym portalu? a czytales regulaminy? mądry Polak po szkodzie.. zycie..

  • 0

    2635. ~były TakTakowiec  2009-03-19 17:49:50  host: man.4web.pl

    Napiszcie jak są naliczane minuty za przychodzące. Czy aby je dostać, rozmowa musi trwać nieprzerwanie 2min, czy mogą to być np. 3 rozmowy po 40sek? Odebrałem kilka rozmów, po tak ok. 40-50sek i żadnych minut za przychodzące, nie widzę. Usługa aktywowana wczoraj ok. 11-ej.

  • 0

    2636. ~MaRiO  2009-03-21 18:03:25  host: static-68-219.is.net.pl

    2635: pełne 2 minuty!

  • 0

    2637. ~  2009-03-21 18:19:19  host: aayl193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    trzeba miec pelne 2 minuty rozmowy zeby dostac jedna minute

  • 0

    2638. ~  2009-03-22 19:04:37  host: docsis-12.nat.tvk.wroc.pl

    po co Wam minuty za przychodzace? Zaraz wszyscy beda w PLAY i nie bedzie dodatkowych minut :)

  • 0

    2639. ~  2009-03-25 11:10:28  host: host-87-99-62-8.lanet.net.pl

    Widze, ze temat powoli umiera smiercia naturalna. Ponad 2600 komentarzy swiadczy o rewolucji jaka dokonal play na rynku. Fajnie sie je czytalo. Mocno dopinguje Play. Niestety dopoki nie pozbede sie skarbomki w TT to bede biernym obserwatorem zmagan, chyba ze zakupie drugiego sima. Pozdrawiam userow Fresh!

  • 0

    2640. ~MaRiO  2009-03-25 23:31:47  host: static-68-219.is.net.pl

    nic nie umiera.. :)) no ja tez musze sie pozbyc skarbonki w heyah i przenosze nr do play'a :)) juz sobie nr zarejestrowalem w heyah.. ja jak na razie jade na 2 karty heyah rowna taryfa + play fresh :)) za jakis czas bedzie tylko PLAY FRESH! FRESZCIE :))

  • 0

    2641. ~MaRiO  2009-03-30 07:28:45  host: static-68-219.is.net.pl

    a jednak watek umarl.. a szkoda ;/

  • 0

    2642. ~  2009-04-15 01:23:44  host: public62518.cdma.centertel.pl

    moze ktos jeszcze tu zajrzy... mam pytanie czy jak przejade z PK do PF to strace minuty ktore zebralem i 200 smsow? i czy wogole oplaca mi sie przechodzic do PF?

  • 0

    2643. ~Marek  2009-04-17 15:04:38  host: acog80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    myśle że ten pakiet 200 sms co miesiąc przepadnie

  • 0

    2644.  2009-04-18 20:31:11

    witam czy ktos z was wykupił wiecej niz 3x100min dzieki za odpowiedz bo ja wykupiłem 3 pakiety i teraz mowi ze wykorzystałem limit dzieki

  • 0

    2645. ~lala_91  2009-04-29 13:58:33  host: public-gprs95566.centertel.pl

    nie można wykupić więcej niż 3 takie pakiety miesięcznie niestety

  • 0

    2646. ~stanowcze NIE taktakowi  2009-11-01 17:13:03  host: 103.bajtbusko.com.pl

    Oferta Promocyjna „100 minut do Play i na stacjonarne w Play Fresh” obowiązuje od 06 marca 2009 r. do odwołania 5. Jeden UŜytkownik moŜe posiadać maksymalnie trzy aktywne usługi „100 minut do Play i na stacjonarne w Play Fresh” (dla jednej Karty SIM/USIM). Tak tak ireszta ma chyba podobnie trzeba zagladac co jakis czas do regulaminów zminiaja i nie powiadamiaja uzytkowników wlasnie przenioslem nr z TAK TAK do PLAY FRESH tyle lat w tak tak i zadnego bonusa tylko coraz drożej Dostałem 60zl (3x20)

  • 0

    2647. ~z  2010-02-05 16:27:01  host: 74.63.93.220

    Czy ten darmowy numer komuś działa ??? Bo jest mi teraz bardzo potrzebny !!!!

  • 0

    2648. ~azulka  2010-03-11 18:37:18  host: abhi234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy to prawda że po pierwszym doładowaniu obojętnie jaką kartą w play fresh, połączenia wychodzące są ważne przez cały rok??

  • 0

    2649.  2010-03-11 18:39:07

    azulka (2648) - Tak, to najszczersza prawda! Uwierz mi. ;-)

Dodaj swoją opinię