Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Najtańszy zestaw Dwufon od myPhone

Najtańszy zestaw Dwufon od myPhone

LuiN 15 Lipca 2009 12:22

0 0

myphone 3350myPhone - polski producent telefonów komórkowych, wprowadza na rynek kolejny zestaw Dwufon. Jest to najtańszy jak dotąd zestaw, złożony z telefonu myPhone 3350 oraz dwóch kart startowych - Simplus i TakTak. Kosztować będzie on 219 zł.

myPhone 3350 to prosty telefon z funkcją Dual SIM, pozwalającą na korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie. Telefon oferuje litowo-jonową baterię o pojemności 750 mAh, gwarantującą do 5 godzin rozmowy i do tygodnia pracy w trybie czuwania.




Nie zabrakło odtwarzacza muzycznego, czytnika kart microSD, radia FM z możliwością nagrywania, dyktafonu, kalkulatora, stopera, przelicznika walut i kilku gier. Na telefon producent udziela 24-miesięcznej gwarancji w systemie door-to-door.

Zestaw w sugerowanej cenie detalicznej 219 złotych brutto dostępny będzie w sprzedaży detalicznej od 17. lipca.

Źródło tekstu: myPhone     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~  2009-07-15 14:39:43  host: 212-106-26-187.adsl.inetia.pl

    @14 Niby to polski producent, ale moge sobie reke uciac, ze to spolka corka jakiejs wiekszej korporacji. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze polski producent mialby kapital na rozpoczecie produkcji telefonow komorkowych.

  • 0

    15.  2009-07-15 14:46:05

    @11 wiem, że to dobry pomysł. Ciekawe tylko czy ktoś się pokusi o jego zrealizowanie :)

  • 0

    16. ~  2009-07-15 14:51:54  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    myPhone i Traki powinni tego zabronic!

  • 0

    17. ~kaassper  2009-07-15 15:03:19  host: 94.254.197.32

    Ale chłopaki piszą śmieszne rzeczy-:)POWINNI TEGO ZABRONIĆ!!!Nigdy w życiu nie mieli tego w rękach!!!PEWNIE ZA DROGIE-:))))

  • 0

    18. ~Dina  2009-07-15 18:15:17  host: p10-02.opera-mini.net

    Szkoda,że nie ma javy. Dla mnie telefon bez javy jest niekompletny. Bardzo często korzystam z różnych aplikacji java (Mini Opera, rozkład MPK,czy choćby kalendarzyk intymny),dlatego nigdy nie kupię telefonu bez javy.

  • 0

    19. ~bambo  2009-07-15 18:56:49  host: 188.33.114.73

    kaassper: ile masz od sprzedanej sztuki tego barachła?

  • 0

    20. ~  2009-07-15 20:04:09  host: chello089079016222.chello.pl

    wydaje mi sie ze w tubiedronka jest tanszy dualsim

  • 0

    21. ~lee  2009-07-15 20:25:44  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    co lepsze traki czy myphony??

  • 0

    22. ~  2009-07-15 20:31:40  host: bde47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to to samo gówno, tylko inny napis zamawiają kupując tego wagon od chińczyków.

  • 0

    23. ~  2009-07-15 20:34:57  host: pckomp3.metrointernet.pl

    W "mojej" Biedronce od miesiąca leży za 199zł i nikt tego nie kupuje. Miałem 7230 i... sprzedałem. Dwie karty oprawiały mi baterię w 3 dni na czuwaniu. Mi telefon nie przypasił, ale z pewnością znajdą się wielbiciele. Warto przed zakupem poczytać opinie na forach - różnych, aby wyłapać opinie rzetelne od "sponsorowanych".

  • 0

    24. ~lee  2009-07-15 20:36:32  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    22: tak wiem że made in china ale ostatnio pojawiły się jakieś tanie dwa traki i jakoś coś lepiej chociaż to wygląda :) a niezalezy mi na jakiejś analogowej tv więc patrze na te tańsze modele jedynie :)

  • 0

    25. ~  2009-07-15 21:26:30  host: bcc228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To idź do saturna i pomacaj. Szajs i tyle, w którym po tygodniu zatną się przyciski.

  • 0

    26. ~ZICO  2009-07-15 23:10:52  host: 188.33.107.147

    #4: Coś ci się facet poprzestawiało. To ty czytaj ze zrozumieniem. Jeśli nie wiesz co oznacza słowo "jednocześnie" to proponuję zerknąć do odpowiedniej literatury. Wiem doskonale, że w chwili gdy rozmawia się z jednej karty osoba dzwoniąca na drugą słyszy dokładnie taką informację jakby był wyłączony telefon. Widać, że nie masz zbyt dużego pojęcia o tym jak działają dual simy Samsunga bo inaczej nie pisałbyś takich głupot. Tam nawet gdy rozmawiasz z jednej karty i ktoś próbuje się dodzwonić na drugą to ty to słyszysz dokładnie tak jak połączenie oczekujące i możesz np, przełączyć się na tę rozmowę a zawiesić aktualną. Tu właśnie Samsung bije na głowę tę chińszczyznę. Potwierdzam też to, że jakość odbieranych kanałów TV jest makabryczna.

  • 0

    27. ~  2009-07-16 00:54:57  host: t02-09.opera-mini.net

    Czy ktoś korzystający z telefonu myPione czy to Samsung z funkcja Dual-sim może mi odpowiedzieć na pytanie- co się dzieje gdy włączyny kanał 050, czyli info stacji bazowej ??? Wyświetlane są 2 nazwy czy nie ma w tych telefonach takiej funkcji ? Kowal z Modlina Twierdzy

  • 0

    28. ~  2009-07-16 09:11:18  host: 80.50.4.94

    #1 - trak to nie myphone :) #10 - w biedronce nie masz dwufona :)

  • 0

    29. ~  2009-07-16 11:29:01  host: dcz78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    28. W Biedroce był i może jeszcze jest dwufon myPhone 3350 za 199PLN.

  • 0

    30. ~  2009-07-16 12:22:03  host: 80.50.4.94

    29. w biedronce nie był dwufon. nie myl telefonu dual sim z dwufonem, gdyż DWUFONEM producent nazywa zestawy telefon + 2 karty startowe. w biedronce byla jedna :)

  • 0

    31. ~kkk  2009-07-20 12:11:18  host: aagz22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    semobi t1 = myphone 8810

  • 0

    32.  2009-07-31 17:28:05

    27- też chciałbym to wiedzieć, ale nie mogę znależć w komisie telefonu tej marki...

  • 0