Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Najtańszy modem w zestawie prepaid

Najtańszy modem w zestawie prepaid

LuiN 14 Stycznia 2009 17:31

0 0

15. stycznia Play wprowadza specjalną promocję w ramach oferty Play Online: Zestaw startowy Play Online na Kartę z modemem Huawei E160 - Edycja Limitowana. Koszt zestawu to 129 zł brutto.

Aby skorzystać z oferty promocyjnej należy w okresie od 15. stycznia do odwołania zakupić zestaw startowy wraz z modemem Huawei E160, w ramach oferty Play Online na Kartę w cenie 129 zł brutto. W okresie obowiązywania niniejszej oferty promocyjnej można zakupić maksymalnie dwie sztuki zestawu.




W skład zestawu startowego Play Online na Kartę wchodzi:
- Zestaw Startowy o wartości 19 zł brutto
- Modem Huawei E160 w cenie 110 zł brutto

Przy powyższej promocji można skorzystać z oferty Sprawdź i Kup. W przypadku zakupu w sklepie internetowym eShop należy, niezależnie od łącznej kwoty zamówienia, dodatkowo pokryć koszty przesyłki.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    32.  2009-01-15 17:59:11

    1 Mb to V techniczna. W praktyce sciagam polskie strony 100-200 Kb/s, dziwne, ale najlepiej wchodza rosyjskie? sporadycznie słupek dochodzi, a nawet czasem przekracza 1 Mb na nich. Filmy ze stron info rosyjskich równiez lepiej chodzą niz Onet czy WP. Ogólnie nie jestem zbyt zadowolony z abonamentu. Jak miałem Online/kartę w Nokii E71 to było podobne tempo, takie było odczucie praktyczne. Ta Hsdpa 3,6 to w przyp. Play może w przyszłej 5-cio latce będzie osiagnieta.... Zastanawiam się nad rezygnacja z tego abo, na rzecz karty ponownie. mam czas do soboty.

  • 0

    33. ~  2009-01-15 18:07:30  host: 94.254.131.128

    skierniewice, łowicz i żyradów dostępne na maxa:)

  • 0

    34.  2009-01-15 20:43:15

    Zakupilem dzis w eshopie za 136 zl. Czekam az przyjdzie.

  • 0

    35. ~sympatyczny  2009-01-15 22:00:33  host: chello089077119055.chello.pl

    zlote tarasy w warszawie - tez mieli. fajne to. :)

  • 0

    36. ~swojak  2009-01-16 22:55:02  host: rc.ists.pl

    wie ktoś w którym salonie PLAY maja na 100% w KRAKOWIE w ten weekend ten zestawik ??

  • 0

    37. ~wlochaty  2009-01-17 20:33:40  host: chello084010231124.chello.pl

    na 100% mają w carefour czyżyny bodajże 17 czy 18 sztuk, w Krokusie nie ma i ma być we wtorek może środę

  • 0

    38. ~22  2009-01-18 11:35:22  host: 213-92-179-194.serv-net.pl

    witam a może mi ktoś napisać o koszt korzystania z takiego internetu.. tylko do przeglądania stron internetowych to ile jest pobierane transferu w tym czasie średnio.. a druga sprawa czy jak się nie jest w zasięgu 3G to nie bedzie dzialal _

  • 0

    39.  2009-01-20 19:09:39

    Prawdopodobnie jak nie złapiesz 3G Pleya to będziesz działał na EDGE Plusa.

  • 0

    40. ~Piper  2009-01-21 09:45:59  host: 193.24.24.10

    Internet w Play (na kartę i abonament) działa wyłącznie w oparciu o infrastrukturę Play - a więc UMTS/HSDPA. Tam gdzie nie ma zasięgu po prostu nie funkcjonuje :( Modemy faktycznie są dostępne, w Warszawie w Złotych Tarasach wczoraj była jeszcze pewna ilość modemów.. Jednak dealerzy nie palą się do ich sprzedaży (niska prowizja?): od ręki za gotówkę można kupić.. gdy w grę wchodzą komplikacje (płatność kartą, faktura) okazuje się, że nie działa drukarka, terminal... Nie mniej nie można nazwać tej promocji Play widmem.. (w dodatku e-sklep Play działa sprawnie).

  • 0

    41. ~art  2009-01-22 18:32:54  host: 94.254.223.99

    eshop mile zaskoczyl , wybrana wysylka poczta, przywiozl kurier : ) dziala nawet ladnie na konsoli to sie nie popracuje , pingi 250-300ms z reguly , ale sa chwile ze utrzymuja sie na poziomie 1000-2000ms. Kupilem zeby bylo 'w razie czego' , do stron, poczty wystarczy do pracy to juz niekoniecznie. @39 pol godziny z radyjkiem on-line ok 20MB pobranych danych, ja wiem wiem , radio taniej kupic .....

  • 0

    42. ~~  2009-01-26 16:23:07  host: 212.160.172.70

    eshop działa sprawnie? miałem przez chwilę chęć przejść do play wrac z zamówieniem mdoemu z starterem chęć ta przeszła... zamówiłem modem 18.01 w eshopie, zapłaciłem od razu z góry bo wtedy jeszcze można było, żeby nie mieli problemów z weryfikowaniem zzamówienia zadowolony czekam. pierwszy kontakt w czwatek 22.01 jak sprawa z zamówieniem w trakcie realizacji weryfikują Pana... ile mam w takim razie czekać no maksymalnie do 7 dni roboczych ok czekam, dzisiaj 26.01 ponowny kontakt (jutro mija 7 dni) no niestety jutro przesyłki na pewno Pan nie dostanie dalej sprawa jest w trakcie realizacji... porażka zbywają mnie za każdym razem, nikt nic nie może proszą żeby czekać... obsługa klienta wg mnie jest po prostu porażką... ciekawe jak długo będę jeszcze czekał...

  • 0

    43. ~NewUser  2009-01-27 14:28:33  host: 217.153.131.237

    Ja kupiłem w sobotę w Wawie w Best Mall. Nie było żadnych problemów z płatnością kartą. Obsługa bardzo miła. Kupiłem go tak na wszelki wypadek, bo mój kablowy net ostatnio często pada. Jak na razie sprawuje się w miarę dobrze. Jak już ktoś napisał - do stron i poczty może być.

  • 0

    44.  2009-01-27 18:27:52

    Coś im chyba nie idzie - zamówiłem w eshopie 18.01 i do dzisiaj nic nie przyszło. 24 napisałem na e-mail i dostałem odpowiedź 26 że przesyłka jest w ostatniej fazie realizacji - mam nadzieję że net będzie chodził o niebo lepiej.( płatność przy zakupie)

  • 0

    45.  2009-01-27 18:30:09

    Albo promocja poszła aż za dobrze i nie dają rady z wysyłkami - mam nadzieję że nie zabraknie ( kurna problemy jak za komuny) :)

  • 0

    46. ~  2009-02-01 21:24:10  host: 77-254-212-163.adsl.inetia.pl

    A czym się różni modem E120 od E220?

  • 0

    47. ~  2009-02-08 15:36:04  host: 94.254.230.118

    do 46. nie ma modemu e120 ale jest huawei e160 chybo o ten modem ci chodziło. Te dwa modemy prawie niczym sie nie roznią tylko w e220 jest 7,2mb/s a w e160 jest tylko 3,6mb/s. W modemie e160 nie ma czenstotliwosci 900mh

  • 0

    48. ~:)  2009-02-09 20:09:32  host: user-89-108-252-111.mobile.playmobile.pl

    chodzi extra, tyle ile mu fabryka dała - Sulechów, lubuskie

  • 0

    49. ~  2009-02-12 01:05:06  host: p05-02.opera-mini.net

    Czy w610i zadziala na karte play online jako modem ?

  • 0

    50. ~  2009-02-12 01:07:30  host: p05-02.opera-mini.net

    Bo np k800i dziala a w w610i jest na wyswietlaczu Tylko Alarmowe

  • 0

    51. ~  2009-05-27 08:31:04  host: xb21.internetdsl.tpnet.pl

    Help ja terz mam Tylko alarmowe na w610i prosze o pomoc.

Dodaj swoją opinię